Mistrzostwa Podlasia Supraśl 22/09/19

 

Klasa L towarzyskie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Kułak Karolina

Duma

63,816

64,657

128,473

I

Wiśniewska Amelia

Lando

62,763

61,705

124,468

II

Brasławska Oliwia

Tokaj z Antoniowa

60,658

60,114

120,772

III

Mazurczak Mateusz

Huk

59,211

58,750

117,961

IV

Sawicka Natalia

Orkan

59,342

58,295

117,637

V

Prymaka Maja

Ogimann

57,895

59,091

116,986

VI

Misiewicz Julia

Orkan

58,158

58,636

116,794

VII

           

Klasa L kuc

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Jaworska Atonina

Goździk

61,591

66,316

127,907

xxx

           

Klasa L konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Szafir

64,886

64,868

129,754

xxx

Kieda Patrycja

Grom

62,955

62,500

125,455

I

Kurowska Emilia

Karino

62,273

61,316

123,589

II

Jaroszewicz Zuzanna

Nurt

60,909

62,237

123,146

III

Chyży Anna

Da Vinci

59,773

60,658

120,431

IV

Brasławska Oliwia

Haribo

61,591

58,816

120,407

V

Marcińczyk Zuzanna

Gepard

59,432

59,474

118,906

VI

Michałowska Karolina

Kiliana

59,659

57,184

116,843

VII

Czerniewicz Gabriela

Huk

57,841

57,632

115,473

VIII

Bagińska Kinga

Erletta

56,659

0,000

56,659

xxx

           

Klasa P kuc

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Jaworska Atonina

Goździk

64,015

63,000

127,015

I

           

Klasa P konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Tadaj Zuzanna

Tornado

65,227

64,750

129,977

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Hedwig B

65,303

64,125

129,428

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Wiedźmin

64,848

64,125

128,973

xxx

Kuczyńska Aleksandra

Fanira

62,955

63,500

126,455

I

           

Klasa N konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Black-Boy

64,722

63,171

127,893

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Teunis Van de Oude Plaet

64,097

62,012

126,109

I

Tadaj Zuzanna

Tornado

63,819

60,915

124,734

II

Tadaj Zuzanna

Cedar

61,528

59,329

120,857

xxx

Zajczyk Maria

Grom

61,25

59,207

120,457

III

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Hedwig B

63,194

0,000

63,194

xxx

           

Klasa C konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Black-Boy

62,297

63,421

125,718

I

Tadaj Zuzanna

Cedar

56,081

59,211

115,292

II

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

MAJ 2020 

 

 

 

 

 

CZERWIEC  2020 

▶️ 05-07.06 HZO eOOM Jakubowice  przeniesione 

 

 

 

▶️ 13.06  ZR Stęszęwko

 

 

 

 

 

▶️20-21.06 ZR Aromer /

ZR Koryta 

 

 

 

▶️ 21.06 ZRiT Łojewo 

 

 

 

▶️ 26-28.06 eOOM Kwieki 

 

 

 

▶️27-28.06 ZR JKS Beckersport 

 

 

 

 

LIPIEC

▶️ 04-05.07 ZR Partynice

 

 

▶️ 04.07 ZR Łojewo

 

 

▶️ 10-12.07 MP  Radzionków  

 

 

▶️11-12.07 ZR KJ Ostoja 

 

 

▶️ 15-19.07 ME Pony Strzegom  ODWOŁANE 

 

 

 

▶️ 15.07 ZR Janisze 

 

 

 

▶️18-19.07 ZR MKS Sprząsla 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Barłomino

 

 

 

▶️ 25-26.07 ZR Koryta 

 

 

 

 

SIERPIEŃ 

▶️ 01-02.08 ZR Partynice

 

 

 

▶️  31.07-02.08 MPP Solec Kujawski 

 

 

▶️ 08-09.08  ZR Aromer 

 

 

▶️ 14-16.08  CDN Rybnica 

 
 
 

▶️ 15-16.08  ZR Koryta 

 

 

 

▶️16.08 ZR CSJ Chraboły

 

 

 

▶️ 21-23.08 MP MM PP Kuców Barłomino

 

 

 

▶️ 21-23.08  CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

 

 

▶️ 21-23.08 OMŚL  Zbrosławice

 

 

▶️ 22-23.08 ZR JKS Beckersport  

 

 

▶️ 28-30.08 MDŚ Biały Las

 

 

▶️ 29-30.08 ZR   Radzionków  

 

 

▶️ 29.08 czworoboki szkoleniowe Pólko 

 

 

▶️ 29.08 MO ZR KSJ Zagozd