Mistrzostwa Podlasia Supraśl 22/09/19

 

Klasa L towarzyskie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Kułak Karolina

Duma

63,816

64,657

128,473

I

Wiśniewska Amelia

Lando

62,763

61,705

124,468

II

Brasławska Oliwia

Tokaj z Antoniowa

60,658

60,114

120,772

III

Mazurczak Mateusz

Huk

59,211

58,750

117,961

IV

Sawicka Natalia

Orkan

59,342

58,295

117,637

V

Prymaka Maja

Ogimann

57,895

59,091

116,986

VI

Misiewicz Julia

Orkan

58,158

58,636

116,794

VII

           

Klasa L kuc

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Jaworska Atonina

Goździk

61,591

66,316

127,907

xxx

           

Klasa L konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Szafir

64,886

64,868

129,754

xxx

Kieda Patrycja

Grom

62,955

62,500

125,455

I

Kurowska Emilia

Karino

62,273

61,316

123,589

II

Jaroszewicz Zuzanna

Nurt

60,909

62,237

123,146

III

Chyży Anna

Da Vinci

59,773

60,658

120,431

IV

Brasławska Oliwia

Haribo

61,591

58,816

120,407

V

Marcińczyk Zuzanna

Gepard

59,432

59,474

118,906

VI

Michałowska Karolina

Kiliana

59,659

57,184

116,843

VII

Czerniewicz Gabriela

Huk

57,841

57,632

115,473

VIII

Bagińska Kinga

Erletta

56,659

0,000

56,659

xxx

           

Klasa P kuc

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Jaworska Atonina

Goździk

64,015

63,000

127,015

I

           

Klasa P konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Tadaj Zuzanna

Tornado

65,227

64,750

129,977

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Hedwig B

65,303

64,125

129,428

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Wiedźmin

64,848

64,125

128,973

xxx

Kuczyńska Aleksandra

Fanira

62,955

63,500

126,455

I

           

Klasa N konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Black-Boy

64,722

63,171

127,893

xxx

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Teunis Van de Oude Plaet

64,097

62,012

126,109

I

Tadaj Zuzanna

Tornado

63,819

60,915

124,734

II

Tadaj Zuzanna

Cedar

61,528

59,329

120,857

xxx

Zajczyk Maria

Grom

61,25

59,207

120,457

III

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Hedwig B

63,194

0,000

63,194

xxx

           

Klasa C konie

           

imię I nazwisko

koń

półfinał

finał

suma

miejsce

Aleksandra Zarecka-Kondratiuk

Black-Boy

62,297

63,421

125,718

I

Tadaj Zuzanna

Cedar

56,081

59,211

115,292

II

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

18-20.10 Kinika z Klausem Balkenholem Bobrowy Staw 

 

 

 

Wrocław Partynice 19.10 

 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł