Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 5 - 7 lipca 2018 Ochaby

WYNIKI / ARKUSZE

fot Julia Świętochowska 

 

 

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2018 Ochaby

1m. Tatiana  Bierieżnow  GLUCKSPILZ 17  KS Centurion  trener Katarzyna Łukasik 

2m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada  trener Anna Świątkowska 

3m. Zofia Baran  SUMMERSBY  BPK MAZ  trener Ilona Janas 

 


 

R3 - MP Juniorzy na Kucach - Klasyfikacja Końcowa Mistrzostw Polski Juniorów na Kucach (07-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) POL/ KS Centurion 68,762 68,919 70,750 208,431 250 PLN
2 DELICIOUSPP/LEUNVELD'SWINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) KJ Plejada 68,476 68,018 71,875 208,369 150 PLN
3 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL/ bpk MAZ 67,381 67,072 70,542 204,995 100 PLN
4 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL/ Kj Aromer 68,333 64,414 69,792 202,539  
5 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 65,571 65,270 68,667 199,508  
6 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 65,000 61,486 69,083 195,569  
7 HORMON PONY SPORT Koszowska Kaja (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 63,571 60,360 60,750 184,681  



 


 

9 - N-7 - Finał Mistrzostw Polski Juniorów na Kucach (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result)  
1 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) POL/ KJ Plejada 69,500 71,250 74,875 71,875  
2 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) POL/ KS Centurion 73,125 73,375 65,750 70,750  
3 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL/ bpk MAZ 71,000 72,875 67,750 70,542  
4 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL/ Kj Aromer 70,500 71,125 67,750 69,792  
5 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 67,250 67,250 72,750 69,083  
6 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 69,250 70,750 66,000 68,667  
7 HORMON PONY SPORT Koszowska Kaja (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 61,125 60,875 60,250 60,750  


 

 


 

6 - N-3 - II półfinał Mistrzostw Polski Juniorów na Kucach (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result)  
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) POL/ KS Centurion 69,054 70,405 67,297 68,919  
2 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) POL/ KJ Plejada 68,378 66,351 69,324 68,018  
3 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL/ bpk MAZ 67,297 67,027 66,892 67,072  
4 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 66,622 65,270 63,919 65,270  
5 DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) POL/ KJ Plejada 64,730 65,000 64,459 64,730  
6 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL/ Kj Aromer 64,189 65,676 63,378 64,414  
7 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,027 61,216 61,216 61,486  
8 HORMON PONY SPORT Koszowska Kaja (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 58,243 62,703 60,135 60,360  



 


 

3 - N-2 - I półfinał Mistrzostw Polski Juniorów na Kucach (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M % Wynik (Result)  
1 GLUCKSPILZ 17 Bierieżnow Tatiana (JM.2004) POL/ KS Centurion 69,429 68,857 68,000 68,762  
2 LEUNS VELD'S WINSTON Golubińska Ewa (JM.2004) POL/ KJ Plejada 70,429 67,429 67,571 68,476  
3 COEDNEWYDD PEPSI Von Mauberg Aurelia (J.2002) POL/ Kj Aromer 68,000 69,286 67,714 68,333  
4 SUMMERSBY Baran Zofia (J.2002) POL/ bpk MAZ 66,571 67,571 68,000 67,381  
5 DELICIOUS PP Golubińska Ewa (JM.2004) POL/ KJ Plejada 66,429 65,714 66,286 66,143  
6 DONEVAN Bilicka Julia (J.2002) POL/ KLUB JEŹDZIECKI ARPAV 64,857 65,429 66,429 65,571  
7 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 63,857 65,571 65,571 65,000  
8 HORMON PONY SPORT Koszowska Kaja (J.2002) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 63,714 63,857 63,143 63,571  

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

 

 

09.09   ZR KJ Kresy 

 

 

08-09.09  ZR eMPMK Koryta 

propozycje / ranking 

 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

 

08-09.09  ZR Jarużyn

 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

propozycje Jakubowice

 

 

 

15-16.09 MP Lekarzy Wet i Lekarzy Med w Ujeżdżeniu Zakrzów

 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podkarpacia KJ Kresy 

 

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

 

22-23.09 Mistrzostwa Podlasia UKS Supraśl Victoria 

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

29.09 ZR Płochocin 

 

 

30.09  ZR Toruń 

 

Październik 2018 

 

 

06-07 10  Seminarium licencyjne Feliksów / Łodzi

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice