Mistrzostwa Polski Młodzików 2018 Ochaby

 

WYNIKI / ARKUSZE 

 

fot Julia Świętochowska 

 

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików w Ujeżdżeniu Ochaby 2018 

złoto - Maria Karnabal  ANTONY HOPKINS  KJ Podkowa Gruszczyn 

srebro - Taja Zoll  KSANTIA  Pony Jumping Team Poznań

brąz - Ewa Maciaszczak APASJONATA AUREUS  KJ Aldragho Piaseczno

 


 

R1 - MP Młodzików - Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Polski Młodzików (07-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 ANTONY HOPKINS Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 7,0 7,0 7,5 21,500 250 PLN
2 KSANTIA Zoll Taja (Mł.2007) Pony Jumping Team 6,8 7,5 7,0 21,300 150 PLN
3 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,5 6,6 6,8 19,900 100 PLN
4 MACBETH Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,7 6,8 6,3 19,800  
5 GLAMOUR PP Kucharska Maja (Mł.2008) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 6,5 6,9 6,3 19,700  
5 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,6 6,7 6,4 19,700  
7 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada 6,5 6,5 6,0 19,000  
8 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,0 6,2 6,0 18,200  
8 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,1 6,0 6,1 18,200  


 

 

 

7 - L-2RK - Finał Mistrzostw Polski Młodzików (07-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 ANTONY HOPKINS Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 7,5 7,5  
2 KSANTIA Zoll Taja (Mł.2007) Pony Jumping Team 7,0 7,0  
3 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,8 6,8  
4 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,4 6,4  
5 MACBETH Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,3 6,3  
5 GLAMOUR PP Kucharska Maja (Mł.2008) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 6,3 6,3  
7 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,1 6,1  
8 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,0 6,0  
8 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada 6,0 6,0  


 

 

 

4 - L-1RK - II półfinał Mistrzostw Polski Młodzików (06-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 KSANTIA Zoll Taja (Mł.2007) Pony Jumping Team 7,5 7,5  
2 ANTONY HOPKINS Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 7,0 7,0  
3 GLAMOUR PP Kucharska Maja (Mł.2008) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 6,9 6,9  
4 MACBETH Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,8 6,8  
5 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,7 6,7  
6 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,6 6,6  
7 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada 6,5 6,5  
8 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,2 6,2  
9 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,0 6,0  



 

1 - L-6RK - I półfinał Mistrzostw Polski Młodzików (05-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 ANTONY HOPKINS Karnabal Maria (Mł.2007) KJ Podkowa Gruszczyn 7,0 7,0  
2 KSANTIA Zoll Taja (Mł.2007) Pony Jumping Team 6,8 6,8  
3 MACBETH Ufnal Martyna (Mł.2007) KJ Hippica Polonia Słupno 6,7 6,7  
4 BALOU W Peruga Nadia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,6 6,6  
5 GLAMOUR PP Kucharska Maja (Mł.2008) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 6,5 6,5  
5 APASJONATA AUREUS Macieszczak Ewa (Mł.2007) KJ Aldragho Piaseczno 6,5 6,5  
5 DON SULTAN Kopczewska Kalina (Mł.2008) KJ Plejada 6,5 6,5  
8 CONDOR Maksajda Julia (Mł.2007) KJ Golden Dream 6,1 6,1  
9 BELA Kunkel Zuzanna (Mł.2007) KJ AS Dream 6,0 6,0  

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice