Mistrzostwa Polski na Kucach 2017

Strzegom 22-24 września 2017 

 

Mistrzostwa Polski Juniorów na kucach

 

Sędziowie  : Eliza Skórczyńska SG, Żaneta Skowrońska, Jerzy Łukomski 

 

fot Katarzyna Broda @faraa 

 

  

 

Podium Mistrzostwa Polski Młodzików 2017 

 

złoto - Ann Van Den Broeck  LANGTOFTEGARD LEANDRO  KJ Pony Klub Płochocin 

srebro - Eliza Zawadzka DIAMOND'S KISS  SKJ Golden Dream 

brąz - Ivette Czok VENTUS  SKJ Golden Dream

 

WYNIKI KOŃCOWE MP MŁODZIKÓW 2017 

 

WYNIKI FINAŁ

1m. Ann Van Den Broeck  LANGTOFTEGARD LEANDRO  KJ Pony Klub Płochocin  7,5 pkt 

1m. Maria Walczyńska - Graczyk MAMBA KJ Aldragho 7,5 pkt 

24/09/17 

Podium 

Puchar Polski Juniorów Młodszych na kucach 2017 

 

złoto - Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 

srebro - Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI KJ Aromer

brąz - Martyna Ossowska CHESTER  KJ Pegaz 

 

 

 

WYNIKI KOŃCOWE PP JM na Kucach 2017 

 

WYNIKI FINAŁ 

1m. Aurelia Von Mauberg COEDNEWYDD PEPSI KJ Aromer 67,273%

 

 

 

 

 

24/09/17 

 

 

 

 

  

 

Podium Mistrzostwa Polski Juniorów na Kucach 2017 

 

złoto - Zofia Baran SUMMERSBY  BPK

srebro - Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada

brąz - Julia Bilicka DONEVAN KJ Arpav 

 

WYNIKI KOŃCOWE MP Juniorów na kucach 2017 

WYNIKI FINAŁ   Zofia Baran SUMMERSBY  BPK 69,750%  

24/09/17

WYNIKI sobota 23 września 2017 

 

II półfinał MP Młodzików na kucach 

1m. Ivette Czok VENTUS  SKJ Golden Dream 7,3 pkt

1m. Eliza Zawadzka DIAMOND'S KISS  SKJ Golden Dream 7,3 pkt

 

 

 

 

II półfinał PP Juniorów Młodszych na kucach 

1m. Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 68,667 %

 

 

 

II półfinał MP Juniorów na kucach 

1m. Zofia Baran SUMMERSBY  BPK 68,415 %  

 

 

 

Ivette Czok i Eliza Zawadzka 

WYNIKI 22 września 2017 

 I półfinał MP Młodzików na kucach 

1m. Ann Van Den Broeck  LANGTOFTEGARD LEANDRO  KJ Pony Klub Plochocin  7,3 pkt

1m. Maria Karnabal ANTONY HOPKINS (42) KJ Podkowa Gruszczyn 7,3 pkt 

  

  Ann Van Den Broeck / L Lenardo                                         Maria Karnabal / Antony Hopkins 


 

I półfinał MP Juniorów na kucach     

1m. Ewa Golubińska LEUNS VELD'S WINSTON  KJ Plejada 66,282 %

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


I półfinał PP Juniorów Młodszych na kucach  

1m. Tatiana Bierieżnow GLUCKSPILZ 17  KS Centurion 65,417 % 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

 

Maj 2018

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

propozycje

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

 

 

06.05 ZR Koryta 

 

 

05-06.05 ZR Bik Gieniusze

 

 

05-06.05 ZR Solec Kujawski  odowołane

 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

 

12.05  KSJ Sowia Wola  link 

 

 

12.05  ZRiT Grudziądz 

 

 

13.05 ZR Płochocin 

 

 

13.05 ZR OSK Lipce 

 

 

18-20.05 ZO Ochaby  link

 

 

19-20.05 ZO Moszna  link

 

 

19-20.05 ZR KJ Ostoja 

 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

 

26.05  ZT EZ Rumianka 

 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka

 

 

27.05 Cichoń Dressage Pro Cup Radzionków  

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

01-03.06 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT  KSJ 

 

02-03.06  ZRiT Ostoja Pustków

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 KJ Facimiech eOOM

 

08-10.06 CDN Drzonków 

 

09-10.06 ZRiT Koryta 

 

16-17.06 ZT Jeziorki 

 

17.06  ZT Brzózki 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

23-24.06 eOOM Poczernin 

 

23-24.06 ZR Janów Podlaski

 

30.06 ZR STajnia Las Pegaz Łó∂ź 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki  

link 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

05-08.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

14-15.07  ZR KJ Ostoja 

 

14.07 ZR Stajnia Las Pegaz 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
27-28.07 MR Barłomino Mistrzostwa Pomorza 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
29.07 ZR Baborówko link
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice