CDI2 GRAND PRIX Special Olympic Qualifier for Group C (team) 

Moskwa 22 czerwca 2019 

Moscow region, Maxima Park, +7(495) 995 16 84 info@MaximaEquisport.ru 

Ekipa Rosji w składzie: Elena Sidneva, Regina Isachkina, Evgenija Davydova i Tatyana Kosterinawywalczyła dziś w Moskwie awans zespołowy do IO Tokyo 2020 wygrywając konkurs zespołowy Grand Prix Special Olympic Qualifier for Group C !! Gratulacje !!!! 
Najlepiej w ekipie RUS pojechała Elena Sidneva na fenomenalnym FUHUR 6 z wynikiem 72,022%. Najlepsza w ekipie BLR Hanna Karasiova na ZODIAK uzyskała 69,804% ( był to drugi wynik konkursu GP )

 

WYNIKI pdf 

 

 

WYNIKI ZESPOŁOWE - CDI2 GRAND PRIX Special Olympic Qualifier for Group C (team)

 

 

 

WYNIKI KONKURSU  GRAND PRIX Special Olympic Qualifier for Group C Moskwa 2019 
 
 
M-ce  KOŃ ZAWODNIK     KRAJ        E                H                   C                    M                 B                   TOTAL 
1 FUHUR 6  Elena Sidneva TEAM               RUS  70,870       73,804          72,391           72,609          70,435         72,022
2 ZODIAK Hanna Karasiova  TEAM  BLR 68,587      72,065           70,978           67,500          69,891         69,804
3 DIAVOLESSA VA  Tatyana Kosterina TEAM  RUS 70,000       69,891          68,370           68,696          68,478         69,087
4 AWAKENING  Evgenija Davydova TEAM  RUS 69,239 67,826 71,957 65,326 70,761 69,022
5 SUN OF MAY LIFE  Regina Isachkina  TEAM  RUS 64,022 68,913 66,848 70,761 64,565 67,022
6 VOSK Marina Aframeeva  RUS 65,326 66,087 67,935 64,783 65,870 66,000
7 SANDRO D AMOUR  Olga Safranova  TEAM  BLR  63,043 65,870 65,543 65,761 66,630 65,370
8 AVANS  Olga Ivanova  RUS 64,457 64,457 64,130 67,065 64,239 64,870
9 ED KHARDY  Volha Ihumentsava TEAM BLR 65,543 63,913 61,739 63,043 63,478 63,543
10 FRAPPUCCINO M  Polina Afanasieva TEAM BLR 59,891 60,217 65,978 61,522 59,457 61,413
11 HOFMAN Anastasiya Dudkova TEAM  BLR 61,957 63,587 60,761 59,130 59,783 61,043
12 LORD NELSON  Olga Sakurova LTU 55,217 60,761 60,109 57,174 58,261 58,304

 

 

E - VINT-WARMINGTON E.-M. 4* (EST)

H- RUBASHKO N. 4* (BLR)

С- ROMANOV Y. 4*(RUS)

М- PRUCHNIEWICZ W. 4* (POL)

В- RINGMARK M. 5* (SWE)

 

VIDEO 

http://maxima.webcaster.pro/events/925349

 

 

Elena Sidneva 

 

 

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł