Finały OOM 2016  15-17 lipca 2016 Strzegom

fot Katarzyna Broda (c) faraa

WYNIKI  DUŻE KONIE 


Podium OOM 2016 - Duże Konie

złoto Liwia Misztal / Tejsi / DŚL /203,274
srebo Julia Szymańska / Winterkoenig / MAZ 200,303
brąz Anna Świontek Brzezińska/ Dapper / POM 193,632

 

 

WYNIKI KOŃCOWE 

 

WYNIKI  FINAŁ  1m. Julia Szymaańska / Winterkoning / MAZ / SKJ Bajardo / 67,556 % 

 

Klasyfikacja po II półfinałach Duże Konie    1m. Tejsi / Liwia Misztal DŚL / BPK

 

WYNIKI II półfinał Duże Konie   1m. Tejsi / Liwia Misztal DŚL  67,278  %

 

WYNIKI I półfinał Duże Konie   1m. Tejsi / Liwia Misztal DŚL 68,718 % 

 

 

WYNIKI  KUCE 

 

Podium OOM 2016 - Kuce

złoto - Julia Bilicka / Stenveange Charles / Pomorskie 

srebro - Alicja Sudnik / Billy 329 / Mazowieckie 

brąz / Klaudia Hałeła / Buttini / Pomorskie

 

 


 

WYNIKI  FINAŁ   1m. Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / POM /SKJ Sopot 69,697  %

 

WYNIKI po II półfinałach KUCE  1m. Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / POM /SKJ Sopot   136,431  % 

 

WYNIKI II półfinał KUCE - 1m. Alicja Sudnik / Billy 329 / MAZ / Largo sa / 69,083 %

 

WYNIKI I półfinał KUCE - 1m. Julia Bilicka / Stenvaenge Charles / POM /SKJ Sopot   68,264 % 

 

 

Finały OOM 2016  15-17 lipca 2016 Strzegom

25/06/16
 
W Ujeżdżeniu w myśl Regulaminu OOM zakwalifikowało się 33 zawodników. Wobec faktu posiadanego limitu 35 miejsc, PZJ wystąpił do MSiT o przyznanie jeszcze 2 miejsc, aby można było dać możliwość wystartowania w finale OOM jeszcze 4 zawodnikom przydzielając w po 1 miejscu dodatkowym dla każdego makroregionu. Jak tylko otrzymamy decyzje MSiT niezwłocznie poinformujemy o korekcie listy i dodaniu kolejnych 4 zawodników zakwalifikowanych do finału OOM w Ujeżdżeniu. więcej
 
 
 
 
 
ZGŁOSZENIA 28/06/16
 

ZGŁOSZENIA  - Liste wstępna 25/06/16

Komisja sędziowska konkurencji ujeżdżenia:


Sędzia Główny: Krzysztof Tomaszewski


Sędzia PZJ: Małgorzata Hałeła Pawłowska


Członkowie Komisji: Katarzyna Konarska, rez. Elżbieta Dąbrowska


Szef komisarzy: Anna Augustyńska, Lucyna Łasica


Komisja Odwoławcza: Józef Snieżek, Sławomir Pietrzak

 

 LISTA ZAKWALIFIKOWANYCH ZAWODNIKÓW 

 

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201