Finał XXIV Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży Strzegom 21-22 lipca 2018

WYNIKI  OOM / ARKUSZE 

WYNIKI eOOM 

fot Katarzyna Broda 

 

Podium XXIV OOM 

złoto - Maja Baranowska / SAMURAJ / BM Horse / trener Daniela Kuczkowska

srebro - Maciej Wiórek / HELIOPOLIS / Silesia Dressage Club / trener Tomasz Kowalski

brąz - Maja Gugała / SAFIRA / SLKS Książ / trener Małgorzata Święcicka 


 

DK - Finał OOM-A Konie - Klasyfikacja końcowa OOM Duże Konie (22-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I półfinał II półfinał Finał końcowy  
1 SAMURAJ Baranowska Maja (JM.2005) BM HORSE 68,141 68,833 64,944 201,918  
2 HELIOPOLIS Wiórek Maciej (JM.2003) Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry 66,795 68,222 66,333 201,350  
3 SAFIRA Gugała Maja (JM.2003) Sudecki LKS Książ 63,333 67,222 67,333 197,888  
4 DIE JACKSON Van Luijken Liliane (JM.2003) KJ Golden Dream 64,744 66,000 66,611 197,355  
5 FIRO Grudziąż Gloria bpk 64,295 66,278 64,500 195,073  
6 STORCZYK Sendel Julia (JM.2003) STAJNIA KOŚCINO 64,487 63,444 65,389 193,320  
7 GONZO Doniec Magdalena (JM.2005) JKS Cwał 64,423 62,778 64,111 191,312  
8 VICTORY Czakańska Lena (JM.2003) Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach 64,423 66,111 60,667 191,201  
9 DEISI Błachno Aleksandra (JM.2006) Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW 62,564 63,333 64,611 190,508  
10 METEOR Zdunek Dominika (JM.2003) bpk LUL 62,949 66,167 61,389 190,505  
11 BESSIE Cybula Matylda (JM.2004) KJ AS Dream 62,756 64,500 62,889 190,145  
12 ODYSEUSZ Paszkiewicz Maya (JM.2003) KJ Podkowa Gruszczyn 62,064 63,278 63,389 188,731  
13 MG POLACO Szeliga Hanna (JM.2004) KJ SZARŻAKlub Jezdziecki SZARŻA im. 8 Pułku Ułanów ks. J.Poniatowskiego 64,231 62,444 61,556 188,231  
14 SHERIDAN Gogolińska Oliwia (JM.2004) KJ Grand Cheval 61,603 60,500 62,444 184,547  


 

 

Podium XXIV OOM Kuce 2018 

złoto - Natalia Plata  HOT CHOCOLATE / BPK POM  trener Ilona Janas

srebro - Julia Janecka  MUPPET / KJ Golden Dream  trener Aleksandra i Joanna Szulc

brąz - Martyna Ossowska CHETER / KJ Pegaz Reda  trener Aleksandra Lesner 


 

K - Finał OOM-A Kuce - Klasyfikacja końcowa OOM Kuce (22-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I półfinał II półfinał Finał końcowy  
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) BPK POMORSKIE 66,806 67,750 68,485 203,041  
2 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 66,597 68,333 66,515 201,445  
3 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 67,083 66,000 67,424 200,507  
4 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 67,361 66,417 65,227 199,005  
5 CHANTRE' NOIR Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 63,611 66,583 67,348 197,542  
6 LANGTOFTEGARD LEANDRO Van Den Broeck Ann (JM.2006) UKJ Pony Klub Plochocin 65,694 65,417 65,758 196,869  
7 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 62,639 67,417 65,455 195,511  
8 MIDTJYDENS ORION Kaczorowska Julia (JM.2004) GoldenHorse 62,222 64,583 65,909 192,714  
9 ANGEL QUEEN Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 67,153 61,333 63,333 191,819  
10 AILLE HIGHFIELD STAR Kolny Karolina UKJ Płochocin 63,542 63,083 64,470 191,095  
11 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 62,500 63,167 64,242 189,909  
12 MERCI Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 62,639 61,750 62,424 186,813  
13 KELPIE Baściuk Martyna (JM.2005) Stowarzyszenie KS Chojnów 63,403 60,917 61,439 185,759  
14 VISTA PONYSPORT Stolarska Oliwia (JM.2005) Katowicki Klub Jeździecki 63,194 59,833 62,500 185,527  
15 EL JAD Mardyło Eliza (JM.2003) KJ Szarża 61,944 60,333 62,500 184,777  
16 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 54,778 62,417 63,788 180,983  
17 MORENGO Wiącek Weronika (JM.2005) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 60,069 59,917 60,379 180,365  
18 APIS Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 58,403 58,083 60,909 177,395  
19 MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 59,653 60,667 55,106 175,426  
20 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 53,889 56,750 59,015 169,654  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice