Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA LKJ Ostroga Opole 16/12/18

 

 

Zwycięzcy HZR i T LKJ Ostroga Opole :

P3  kuce- Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 68,250%

N5 kuce - Natalia Garbowska LUNA  LKJ Lewada 61,500%

P2 kuce - Weronika Kaczmarek BOJAR KJ Dera 56,742%

L1 kuce - Anna Kamińska PASJONATA PASJANS LKJ Ostroga 68,421% - wynik dnia

 

C4 - Izabela Strzałka MARKIZA LKJ Lewada 62,688 % 

N5 - Katarzyna Brysch INSTERFREUDE W LKJ Lewada 66,500%

P3 - Katarzyna Bryksa - Tomanek CARLOS BPK 64,375%

D1 - Izabela Jędryczek-Bobowiec ROSA SS Vidavia 65,865% 

P2 - Aleksandra Maślańczyk WITAS LUKJ Antoniówka  61,818%

L2 - Anna Wysowska AVIGNON BPK 61,705%

L1 T - Weronika Klimmer POEMAT LKJ Ostroga 63,947%

 

Natalia Garbowska 

fot Małgorzata Żółtańska 

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA LKJ Ostroga Opole 16/12/18

https://zawodykonne.com/zawody/119/3

 

Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:11
4T/
11:00 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4T / / L-1 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
(Competition No: 4T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  POEMAT (7)
WLKP / POL / Wałach / 2005 (13) / 
POL007610010805 / kasztanowata / Eskudo / Poezja
Bogdan Łukawski, Radłów / LKJ Ostroga

 
Weronika KLIMMER (JM.2004)
LKJ Ostroga Opole
62,632 65,263 63,947  
  MEWOLTA (19)
SP / POL / Klacz / 2005 (13) / 
- / gniada / Le Voltaire / Melodi
Zaleski TAdeusz / Łuszczyńska Anna

 
Zuzanna ŁUSZCZYŃSKA (JM.2004)
KJ Dera
60,000 61,842 60,921  
  ETER (3)
Trakeńska / POL / Wałach / 2012 (6) / 
POL732010058412 / ciemnogniada / Sword / Entuzjastka
Janusz Zimoch / Janusz Zimoch

 
Monika SIWOŃ (Mł.2018)
LKJ Moszna
55,553 61,079 58,316  
  CENTUCKY 2 (25)
OLD / POL / Klacz / 2002 (16) / 
DE433331113002 / gniada / Captain Paul / Contender / Landgirl / Landjunge
. / Betina Bejgier

 
Betina BEJGIER (J.2002)
KJ Jumping Team Brynica
56,053 55,789 55,921  
  POLONEZ (17)
Śląska / POL / Wałach / 2010 (8) / 
- / gniada / Prom / Pandra
Kojdecki MArek / Posyniak Anna

 
Zuzanna MOŚ (JM.2006)
KJ Dera
52,368 53,158 52,763  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:12
4T kuce/

(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 4T kuce / / L-1 kuce
(Competition No: 4T kuce / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 PASJONATA PASJANS (23)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (10) / 
- / - / Tijd Vlijt's Santiago / Polly
Jerzy Kołodziejek / Anna Kamińska

 
Anna KAMIŃSKA
Ludowy Klub Jeździecki "Ostroga" Opole
70,263
(1)
66,579
(1)
68,421
(1)
 
  BOJAR (18)
Koń Mały / POL / Wałach / 2002 (16) / 
013690090202 / srokata / Piast / Baja Nu
Matuszewski Krzysztof / Stodoła Natalia

 
Weronika KACZMAREK (JM.2004)
Klub Jeździecki Dera
56,316 54,474 55,395  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:12
5T/
12:45 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5T / / P-2 o Puchar Marszałka Województwa Opolskiego
(Competition No: 5T / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  WITAS (22)
MŁP / POL / Wałach / 2008 (10) / 
- / gniada / Sword / Witaksa
Stadnina Koni Prudnik Sp z o.o. / Agata Maślańczyk

 
Aleksandra MAŚLAŃCZYK (J.2002)
LUKJ Antoniówka
63,333 303 61,818  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:13
5T kuce/

(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 5T kuce / / P-2 kuce
(Competition No: 5T kuce / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 BOJAR (18)
Koń Mały / POL / Wałach / 2002 (16) / 
013690090202 / srokata / Piast / Baja Nu
Matuszewski Krzysztof / Stodoła Natalia

 
Weronika KACZMAREK (JM.2004)
Klub Jeździecki Dera
57,121
(1)
56,364
(1)
56,742
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:13
6R/
13:35 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 6R / / L-2
(Competition No: 6R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 AVIGNON (4)
Hanowerska / POL / Klacz / 2002 (16) / 
DE 431 316654702 / skarogniada / Adovocat/Argentan / Wulffee/Windsor
Karin Buchholz / Anna Wysowska

 
Anna WYSOWSKA (Mł.2018)
Bpk
62,727 60,682 61,705  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:14
7R/
13:50 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 7R / / D-1
(Competition No: 7R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 ROSA (13)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) / 
POL009670111402 / ciemnogniada / Rio Bravo / Rota
SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW / PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa

 
Izabela JĘDRYCZEK-BOBOWIEC
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
66,731 65,000 65,865  
2 ANELI (1)
Haflinger / GER / Klacz / 2006 (12) / 
- / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
Urlich Bóker / Stodoła Natalia

 
Adrianna DOWHA (JM.2005)
Klub Jeździecki Dera
62,769 62,769 62,769  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:14
8R/
14:25 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8R / / P-3 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
(Competition No: 8R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  CARLOS (26)
SP / POL / Wałach / 2006 (12) / 
POL009640050306 / ciemnogniada / LOTOS / CELIA
Wiesława Pacan / Katarzyna Bryksa-Tomanek

 
Katarzyna BRYKSA-TOMANEK
BPK
65,000 63,750 64,375  
  ROSA (13)
SP / POL / Klacz / 2002 (16) / 
POL009670111402 / ciemnogniada / Rio Bravo / Rota
SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW / PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa

 
Izabela JĘDRYCZEK-BOBOWIEC
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
63,500 62,500 63,000  
  ANELI (1)
Haflinger / GER / Klacz / 2006 (12) / 
- / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
Urlich Bóker / Stodoła Natalia

 
Adrianna DOWHA (JM.2005)
Klub Jeździecki Dera
61,250 61,750 61,500  
  WINNING BLACK PEARL (2)
Desutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2011 (7) / 
DE 455-8701253-11 / kara / Sir Hayfield / Sir Donnerhall/Sandro Hit / Wayra/ Furst Heinrich/Florestan I
Waldemar Kaluza / Monika Siwoń

 
Monika SIWOŃ (Mł.2018)
LKJ Moszna
62,500 59,000 60,750  
  SELAVI (12)
Wielkopolska / POL / Wałach / 10.09.2009 / 
POL 007520039709 / gniada / Landor / Segowia
Gierke Marcin / Magdalena Bejgier

 
Magdalena BEJGIER
Jumping Team Brynica
60,750 60,000 60,375  

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:15
8R kuce/

(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 8R kuce / / P-3 kuce
(Competition No: 8R kuce / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 LUNA (5)
KUC / POL / Klacz / 2006 (12) / 
POL 013 69 01149 06 / kara / Nico-K / LUKKA-PONYSPORT
Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna / Wioletta Garbowska

 
Natalia GARBOWSKA (JM.2004)
LKJ LEWADA
68,500
(1)
68,000
(1)
68,250
(1)
 
2 PASJONATA PASJANS (23)
Kuc Walijski / POL / Wałach / 2008 (10) / 
- / - / Tijd Vlijt's Santiago / Polly
Jerzy Kołodziejek / Anna Kamińska

 
Anna KAMIŃSKA
Ludowy Klub Jeździecki "Ostroga" Opole
65,250
(2)
61,500
(2)
63,375
(2)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:15
9R/
15:40 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9R / / N-5 o nagrodę specjalną RUFFIAN by IMEX PIECHOTA
(Competition No: 9R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  INSTERFREUDE W (16)
Westfalska / POL / Klacz / 2009 (9) / 
DE441410367609 / ciemnogniada / Insterburg / Frl.Rottenmeyer
Hans, Cornelia Wickenbrock / Katarzyna Brysch

 
Katarzyna BRYSCH
LKJ Lewada
68,000 65,000 66,500 250 PLN
  DIVERS (15)
Małopolska / POL / Wałach / 1999 (19) / 
- / siwa / Zoon / Dumka
Sklorz / Barbara Maj

 
Barbara MAJ
KJ Dera
63,857 63,000 63,429 200 PLN
  GOLDEN BOY (24)
Koń Szlachetny / POL / Wałach / 2006 (12) / 
999670162806 / kara / NN / Golden Goddess
Teodor Skiba / Barbara Gronowska-Sobkiewicz

 
Aleksandra SOBKIEWICZ (J.2001)
Kub Jeżdziecki "Picador"
60,000 58,286 59,143 150 PLN

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:16
9R kuce/

(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 9R kuce / / N-5 kuce
(Competition No: 9R kuce / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 LUNA (5)
KUC / POL / Klacz / 2006 (12) / 
POL 013 69 01149 06 / kara / Nico-K / LUKKA-PONYSPORT
Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna / Wioletta Garbowska

 
Natalia GARBOWSKA (JM.2004)
LKJ LEWADA
61,714
(1)
61,286
(1)
61,500
(1)
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 



 
 
Halowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Ujeżdżeniu o Nagrodę IMEX PIECHOTA

LKJ Ostroga Opole, 16.12.2018
Wydruk: 17-12-2018 10:19:16
11 R/
16:20 
(16-12-2018)
 
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 11 R / / C-4 -
(Competition No: 11 R / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code
Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 MARKIZA (27)
SP / POL / Klacz / 2000 (18) / 
08745 / kasztanowata / mazzel / milesza
stadnina koni pepowo / strzalka izabela

 
Izabela STRZALKA
KJ LEWADA
64,125
64,250
64,000
61,250
60,500
62,000
62,688
62,375
63,000
 

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Marek Ruda
 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł