ZRiT-A finał Pucharu Podkowy
Podkowa Leśna, 22.09.2019

WYNIKI KOŃCOWE   

 

WYNIKI ZAWODÓW 


 

1 - Próba Caprillego - Próba Caprillego CAP-40-LL-2 ZT program w ramach MTJ (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 SARIN Górniak Oliwia (Mł.2007) UKS Impuls-Łoś 60,000 60,000  
2 FRESZ OLI Mokrogulska Paulina (J.2003) KJ Podkowa Leśna 59,964 59,964  
3 JEROM BOY VAN STAL DE SEBASTIAN Kakietek Katarzyna (Mł.2008) UKS Impuls-Łoś 58,750 58,750  
4 FIGLARZ Kaleta Zuzanna (Mł.2007) Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA 55,893 55,893  
5 ROKITA Rytel Maria (JM.2006) Brak przynależności do klubu 55,536 55,536  
6 FORJAN Wawrzyniak Agata (JM.2005) UKS Impuls -Łoś 54,107 54,107  


2 - debiuty - Debiuty ZT, program w ramach PP i MTJ (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 AFRODYZJAK Kuśmirek Antonina Maria (Mł.2007) Stajnia Malowany Koń 63,684 66,579 65,132  
2 KLARYSA Vasylkiv Halina (JM.2005) KJ Podkowa Leśna 63,684 63,684 63,684  
3 BRYLANT Kaleta Zuzanna (Mł.2007) Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA 63,421 62,895 63,158  
4 AFRODYZJAK Kuśmirek Antonina Maria (Mł.2007) Stajnia Malowany Koń 62,368 63,684 63,026  
5 BRYLANT Kaleta Zuzanna (Mł.2007) Klub Jezdziecki Stajnia AGMAJA 62,895 62,895 62,895  
6 SARIN Górniak Oliwia (Mł.2007) UKS Impuls-Łoś 60,105 63,684 60,895  
7 LOTNY Zięba Amelia (Mł.2019) KJ Podkowa Leśna 57,632 60,526 59,079  


3 - L3 kuce - L3 kuce ZT program w ramach MTJ (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FORJAN Wawrzyniak Agata (JM.2005) UKS Impuls -Łoś 62,955 65,455 64,205  
2 KLARYSA Vasylkiv Halina (JM.2005) KJ Podkowa Leśna 64,318 62,955 63,636  
3 LOTNY Wysmułek Marianna (J.2002) KJ Podkowa Leśna 62,500 61,818 62,159  
4 AHUNTER Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo 58,864 61,591 60,227  
  FRESZ OLI Budniak Agata (MJ.2000) KJPodkowa Leśna ELI ELI ELI  


4 - L7 kuce - L7 kuce ZT program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 FIGLARZ Skonieczna Michalina (MJ.1999) KJ Podkowa Leśna 62,500 60,682 61,591  


5 - L7 - L7 ZT program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CAMARGO Mitroo Aleksander (J.2001) KJ Podkowa Leśna 64,091 66,364 65,227  
2 LA CORDAIRE Kusyk Agnieszka (Mł.2019) SJ Szarża 64,773 62,955 63,864  
3 LOCO Wołąs Ada BPK (MAZ) 60,955 66,136 62,545  
4 ASLAN Kilian Aleksandra nz 62,273 62,500 62,386  
5 KOZAK Baranowska Oliwia (JM.2004) KJ Podkowa Leśna 61,864 63,864 61,864  
6 KARINA Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 60,455 61,364 60,909  
7 WUWU Nowak Michalina (MJ.2000) KJ Podkowa Leśna 61,364 58,864 60,114  
8 OBERON Dłużyńska Klaudia Brak 59,318 58,409 58,864  


6 - L3 - L3 ZT program w ramach MTJ (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 65,909 66,818 66,364  
2 KAZIK Sypuła Mj'99 Aleksandra (MJ.1999) SKJ Podkowa Leśna 67,045 62,500 64,773  
3 CYMA 1 Kołtuńska Zuzanna (Mł.2016) LKS Wolta 63,864 63,636 63,750  
3 BREGO Kowalska Paulina (J.2003) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 63,636 63,864 63,750  
5 WALLENROD Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo 61,818 62,273 62,045  
6 OBERON Dłużyńska Klaudia Brak 61,136 62,045 61,591  
7 ASLAN Kilian Aleksandra nz 59,318 62,273 60,795  
8 SZAFIR Sypuła Mj'99 Aleksandra (MJ.1999) SKJ Podkowa Leśna 59,545 60,682 60,114  
9 WUWU Nowak Michalina (MJ.2000) KJ Podkowa Leśna 60,455 59,545 60,000  
10 ALMERO Procyszyn Joanna brak 58,409 61,364 59,886  
11 MAŁA CZARNA Kowalski Krzysztof Kj podkowa lesna 59,773 59,318 59,545  
12 NEYMAR Kamińska Katarzyna (Mł.2007) Brak 58,864 59,773 59,318  
12 JAZON Kowalska Paulina (J.2003) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 58,864 59,773 59,318  
14 LA CORDAIRE Kusyk Agnieszka (Mł.2019) SJ Szarża 57,500 60,227 58,864  
15 BERBERYS Szlassa Krystyna nz 58,818 58,591 58,705  
16 PASJA Sadowska Anna (J.2001) Niezrzeszona 57,045 59,773 58,409  
17 AHUNTER Kmiecińska - Wasiak Martyna SKJ Bajardo 57,273 58,636 57,955  
T ALMERO Procyszyn Joanna brak 63,182 66,136 64,659  
T NEYMAR Kamińska Katarzyna (Mł.2007) Brak 60,909 62,727 61,818  
T JAZON Kowalska Paulina (J.2003) Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 58,636 63,864 61,250  
T PASJA Sadowska Anna (J.2001) Niezrzeszona 55,909 62,273 59,091  
T MAŁA CZARNA Kowalski Krzysztof Kj podkowa lesna 59,091 58,409 58,750  


7 - P4 - P4 ZRiT program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CLEA Leshchiy Nataliya Klub Sportowy Centurion 66,136 67,955 67,045  
1 TIGER WOODS P Leshchiy Natalia KS Centurion 68,636 65,455 67,045  
3 CLEVER BOY Redek Kornelia (J.2002) UKS Vacat Eventing Sulbiny 68,636 62,955 65,795  
4 MATADOR Łabudzka Joanna SSKJ Grobice 64,318 62,727 63,523  
5 KARINA Wójcik Katarzyna Stowarzyszenie Klub Jeździecki Podkowa Leśna 64,091 61,136 62,614  
6 CAMARGO Mitroo Aleksander (J.2001) KJ Podkowa Leśna 61,591 59,318 60,455  
6 BERBERYS Szlassa Krystyna nz 61,591 59,318 60,455  
8 NATAN Szwarc Martyna BPK - MAZ 60,909 55,000 57,955  
T TIGER WOODS P Leshchiy Natalia KS Centurion 69,318 65,455 67,386  


7 - P4 - P4 ZT program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 DARK DIAMENT Ciszek Barbara Bpk 66,318 66,091 66,205  
2 MERKURY Szkuta M'09 Maja (Mł.2009) nz 60,455 59,773 60,114  


7 - P4 - P4 ZR program w ramach PP, SENIOR NA KUCU (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KAZIK Sypuła Mj'99 Aleksandra (MJ.1999) SKJ Podkowa Leśna 65,227 62,273 63,750  


7 - P4 - P4 ZR KUCE program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 CAMELOT Skarżyńska Alicja (JM.2004) Stowarzyszenie Sportowe Golden Horse 60,682 59,773 60,227  
2 LUPIDELIA EBONY LADY Czuprzyńska Martyna (Mł.2019) SKJ Grobice 57,955 49,318 53,636  


8 - D2 - D2 ZR (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % Wynik (Result) Nagroda
1 KOZAK Baranowska Oliwia (JM.2004) KJ Podkowa Leśna 63,833 62,333 63,083  
2 CLEVER BOY Redek Kornelia (J.2002) UKS Vacat Eventing Sulbiny 63,167 62,167 62,667  
3 LOCO Wołąs Ada BPK (MAZ) 61,000 60,000 60,500  
4 VIGO JURRE FAN DE KOAIPLEATS Tarka Natalia (J.2001) brak 59,333 58,833 59,083  
5 NATAN Szwarc Martyna BPK - MAZ 58,833 59,000 58,917  


9 - N6 - N6 ZR program w ramach PP (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % F % Wynik (Result) Nagroda
1 RAHIM BH Jędrzejowska Dominika (J.2001) KJ Kapitan 59,756 60,732   60,244  


10 - C2 - C2 ZR (22-09-2019)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E % F % Wynik (Result) Nagroda
1 GRETKA Tarłowska Kaja St. KJ Legia Kozielska 56,351 61,892 59,324 59,189  



HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Podkowa LeĹ›na, P2-052018-1)
Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

 

18-20.10 Kinika z Klausem Balkenholem Bobrowy Staw 

 

 

 

Wrocław Partynice 19.10 

 

 

 

 

CDI Zakrzów 25-27.10.

 

 

 

 

HZR Biały Las 27.10.

 

 

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para Sopot 9-11.11

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

 

 

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł