Puchar Polski na Kucach 5 - 7 lipca 2018 Ochaby

WYNIKI / ARKUSZE 

fot Julia Świętochowska 

 

Podium Pucharu Polski na Kucach 2018 Ochaby 

złoto - Natalia Plata HOT CHOCOLATE  BPK POM    trener  Ilona Janas

srebro - Natalia Ruszkowska DEINHARD S  AZS PW   trener Natalia Wojtaszek 

brąz - Martyna Ossowska CHESTER KJ Pegaz Reda    trener Aleksandra Lesner 

 

 

R2 - Puchar Polski Kuców - Klasyfikacja Końcowa Pucharu Polski na Kucach (07-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 71,250 70,125 71,023 212,398 250 PLN
2 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 67,500 66,125 69,545 203,170 150 PLN
3 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 69,813 66,625 66,364 202,802 100 PLN
4 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 66,354 67,750 67,159 201,263  
5 CHANTRE'NOIR (26)/FONTAIN (63) Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 68,229 67,500 64,773 200,502  
6 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 65,833 67,000 66,591 199,424  
7 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 66,875 65,125 66,250 198,250  
8 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 65,729 64,625 63,636 193,990  
9 MAMBA Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 64,688 61,500 65,909 192,097  
10 SONJAHOF'S UNITAS Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 63,854 62,250 59,841 185,945  
11 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 60,521 62,625 61,818 184,964  
12 APIS (48) / CINAMON (49) Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 60,417 60,500 62,273 183,190  
13 MORENGO Wiącek Weronika (JM.2005) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 60,417 60,375 60,455 181,247  
14 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 53,750 64,250 REZ 118,000  
15 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 56,771 55,000   111,771  

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice