Puchar Polski na Kucach 5 - 7 lipca 2018 Ochaby

WYNIKI / ARKUSZE 

fot Julia Świętochowska 

 

Podium Pucharu Polski na Kucach 2018 Ochaby 

złoto - Natalia Plata HOT CHOCOLATE  BPK POM    trener  Ilona Janas

srebro - Natalia Ruszkowska DEINHARD S  AZS PW   trener Natalia Wojtaszek 

brąz - Martyna Ossowska CHESTER KJ Pegaz Reda    trener Aleksandra Lesner 

 

 

R2 - Puchar Polski Kuców - Klasyfikacja Końcowa Pucharu Polski na Kucach (07-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 HOT CHOCOLATE Plata Natalia (JM.2005) bpk POM 71,250 70,125 71,023 212,398 250 PLN
2 DEINHARD S Ruszkowska Natalia (JM.2004) AZS PW 67,500 66,125 69,545 203,170 150 PLN
3 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 69,813 66,625 66,364 202,802 100 PLN
4 LUNA Garbowska Natalia (JM.2004) LKJ LEWADA 66,354 67,750 67,159 201,263  
5 CHANTRE'NOIR (26)/FONTAIN (63) Hałasowska Anna (JM.2003) BM Horse 68,229 67,500 64,773 200,502  
6 MUPPET Janecka Julia (JM.2005) KJ Golden Dream 65,833 67,000 66,591 199,424  
7 DENARO PP Gąsienica Roj Marta (JM.2005) KJK Szary Michałowice 66,875 65,125 66,250 198,250  
8 DRUH HROBY HRON Kubiak Oliwia (JM.2003) MAZ/bpk 65,729 64,625 63,636 193,990  
9 MAMBA Walczyńska-Graczyk Maria (JM.2006) KS Centurion 64,688 61,500 65,909 192,097  
10 SONJAHOF'S UNITAS Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 63,854 62,250 59,841 185,945  
11 BUTTINI Kulawiak Maria (JM.2006) bpk MAL 60,521 62,625 61,818 184,964  
12 APIS (48) / CINAMON (49) Siudzińska Dominika (JM.2003) JUKS Abakus Kaczyna 60,417 60,500 62,273 183,190  
13 MORENGO Wiącek Weronika (JM.2005) Ludowy Klub Jeździecki Lewada 60,417 60,375 60,455 181,247  
14 STENVAENGE CHARLES Gajewska Amelia (JM.2004) Pegaz Reda 53,750 64,250 REZ 118,000  
15 LUCKY B Kwinta Jakub (JM.2006) KS Podkowa Nowa Wieś 56,771 55,000   111,771  

 

 

 

 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

 

LUTY 

CDN / CDI Sopot   07-10.02.2019

 

 


HZR Partynice 16.02.19 

 

 

 

HZR Poznań Wola 16-17.02.19

 

 

 

 

CAVALIADA Kraków 28.02-03.03.2019 

 

 

 

MARZEC 

 

Aromeriada Józefin 02-03.03

 

CAVALIADA Warszawa 7-10.03.2019 

 

 

HZO Zakrzów 8-10.03.2019 

 

 

HPP Michałowice 22-24.03.2019 

 

 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

HMR Barłowino 13-14.04. 

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

MAJ 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

ZO Rybnica 17-19.05.2019

eOOM Radzionków 18-19.05.19

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

ZO Kwieki 31.05-02.06.2019

ZO Jakubowice 06-09.06.2019

CDI Sopot 20-23.06.2019 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

ZO Rybnica 26-28.07.2019 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.2019  

CDN Drzonków 23-25.08.2019

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.2019

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

ZO Koryta 30.08-01.09.2019 

 

 

 

WRZESIEŃ 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.2019 

MPMK Strzegom 19-22.09.2019 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.2019

CDI Zakrzów 25-27.10.2019

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201