GALERIA ŁUKASZ KOWALSKI 

 

Zawody CDN w Rybnicy pod dyktando Tomasza Kowalskiego !!

 

Tomasz Kowalski z Silesia Dressage Club w Rybnicy błyszczał formą w konkursach małej i dużej rundy, z wynikami dnia 69-70% wygrał dwa konkursy PSG i Inter I na RAIKANO'S SON oraz Grand Prix na IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF z wynikiem 66,067

 

 

 

 

Michalina Terlecka na SULEYKEN  z OSK Michalscy z życiowym wynikiem 72,917 w finałowym konkursie CC6. Para wygrała dwa konkursy rundy młodzieżowej.

 

VIDEO CC6

Marek Szczur na FURST AVALON z KJK Szary Michałowice, zdominował konkursy rundy C uzyskując wyniki na poziomie 67-70%.  Aleksandra Tomala na O'DE CORB z KJ Lider Radzionków, wygrała wszystkie konkursy rundy P z wynikami 64-66%. 

 

 

Karola Mazurek  wygrała 5 konkursów i raz była druga. Na klaczy CHOCO LADY II zawodniczka SLKS Książ, wygrała konkurs otwarcia rundy młodzieżowej CC1 i konkurs kwalifikacyjny do MPMK dla koni 7-9l. z wynikami 67%.  Na debiutującej w sporcie klaczy Dumka na Dwa Serca Karolina Mazurek wygrała dwa konkursy rundy L z wynikami 68% . Na klaczy CARAMBA z wynikiem 7,56 pkt wygrała konkurs kwalifikacyjny dla koni 4 letnich i raz była druga ( 7,84 pkt).

CDN eMPMK ZR Rybnica  27-29 lipca 2018

WYNIKI  / ARKUSZE https://zawodykonne.com/zawody/50/51

ZOiR-A Rybnica lipiec 2018, el. MPMK
Rybnica, 27-29 lipca 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

m1 - el. MPMK 4 latki - (27-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 CARAMBA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 7,4 8 7,6 7,3 7,5   7,56  
2 VENETIA Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem 7,8 7,3 7,5 7,6 7,5   7,54  
3 CARRIE CLAIR Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem 7,5 7,2 8 6,7 7,5   7,38  


 

m2 - el. MPMK 5 latki - (27-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 SOLARIS VENTUS Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 7,1 7,8 6,8 7,8 7,2   7,34  
2 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 6,8 7,1 7,5 6,8 7,2   7,08  
3 GAUGUIN Schott Aleksandra OSK VIDAVIA 6,7 7,3 6,5 6,8 6,8   6,82  


 

m3 - el. MPMK 6 latki - (27-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 8,5 6,8 7,5 7,8 7,9   7,70  
2 DOMINATOR-P Pola Mateusz SILESIA DRESSAGE CLUB 7,2 7,4 7,3 7,4 7,5   7,36  


 

1 - L-1 ZR - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 Dumka na Dwa Serca Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 66,842 69,211 68,026  
2 CHOICE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 66,579 68,421 67,500  
3 ZAIRA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 64,237 62,921 63,579  
4 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 62,368 63,947 63,158  
5 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 59,474 65,789 62,632  
6 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 59,211 62,105 60,658  
7 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 59,211 60,526 59,868  


 

1 - L-1 ZR kuce - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 62,895 63,684 63,289  
2 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 56,053 53,158 54,605  


 

4a - N-4 ZR - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % Wynik (Result) Nagroda
1 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 66,944 64,444 65,694  
2 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 64,583 65,556 65,069  
3 KEISER RUBIN Malkusch Małgorzata (J.2001) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 62,639 63,750 63,194  
4 SAMSON Jatkowska Karolina (JM.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 61,250 62,083 61,667  
5 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 62,361 60,694 61,528  
6 BACHMAN Hagedus Cora GER 61,667 61,111 61,389  
7 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 58,472 59,722 59,097  
8 GOLDEN BOY Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Kub Jeżdziecki "Picador" 55,278 56,667 55,972  


 

4 - N-4 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C % M% Wynik (Result) Nagroda
1 O'DE CORB Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 65,278 64,861 63,889 64,676  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 61,528 60,694 61,250 61,157  


 

5 - C-2 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 66,892 67,297 66,892 67,027  
2 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,189 65,405 62,838 64,144  
3 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 62,973 62,973 63,378 63,108  
4 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 59,730 61,892 59,054 60,225  
  SIR HAYFIELD Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club       REZ  


 

5a - C-2 ZR - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 63,108 65,405 61,757 63,423  
2 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 62,973 61,216 59,459 61,216  
3 CHOU-CHOU Lester Jadwiga (MJ.1997) KJ Jeziorki-Osieczna 58,824 57,743 59,365 58,644  
4 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 59,730 58,649 56,486 58,288  
  FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team       ELI  


 

9 - CS-1 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 MARCO Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 64,079 65,658 64,079 64,605  
2 IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club 65,132 61,974 64,211 63,772  


 

6 - CC-1 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 67,917 66,667 67,083 67,222  
2 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 67,500 65,694 67,222 66,806  
3 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 65,694 64,306 67,639 65,880  
4 FINLANDIA Małgorzata Choma KKJ 62,222 64,583 62,222 63,009  
5 DON FEDERICO Osiecka Iwona SILESIA DRESSAGE CLUB 63,194 60,000 60,278 61,157  
6 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 59,722 60,556 58,611 59,630  


 

7 - CC-4 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RAIKANO'S SON Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club 66,316 70,658 70,263 69,079  
2 DUISO Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 67,105 67,632 66,842 67,193  
3 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 64,737 68,947 67,368 67,018  
4 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,395 65,658 64,605 65,219  
5 ATTACK WITH ME Dąbrowska Jagoda (MJ.1999) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 62,500 66,974 63,158 64,211  
6 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 61,316 61,316 58,421 60,351  


 

2 - P-1 ZR - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 TERRA NOVA - P Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 63,800 65,400 64,600  
2 VERBENA Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 66,800 61,600 64,200  
3 BACHMAN Hagedus Cora GER 65,400 62,600 64,000  
3 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,400 65,600 64,000  
5 HEIDI HAPPYNES Danysz Emilia (J.2000) SILESIA DRESSAGE CLUB 63,500 63,100 63,300  
6 SAMIRO 35 Górska Martyna Sara (MJ.1999) Karkonoski Klub Jeździecki 63,800 61,800 62,800  
7 MADRYT Łazowska Aleksandra bpk DOS 62,600 62,200 62,400  
8 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 63,400 60,800 62,100  
9 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 59,800 56,800 58,300  


 

2 - P-1 ZR KUCE - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 REVLON Marcinowska Julia (J.2000) BPK 62,700 64,500 63,600  


 

3 - D-1 ZO - (27-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DEISI Błachno Aleksandra (JM.2006) Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW 63,269 65,769 64,519  


 

m4 - el. MPMK-A 4 latki - (28-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 VENETIA Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem 7,9 7,6 8 7,8 8   7,86  
2 CARAMBA Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 7,7 8,3 7,7 7,6 7,9   7,84  
3 CARRIE CLAIR Siergiej Wiktoria KJ Agrohandel Śrem 7,7 8 7,8 6,6 7,5   7,52  
4 Deloquent Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom 6,8 7 6,6 6,5 6,8   6,74  
  NEON Rogoża Klaudia (J.2001) LKS Stragona Strzegom             ELI  


 

m5 - el. MPMK-A 5 latki - (28-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 7,6 7,8 7,9 7,4 7,5   7,64  
2 SOLARIS VENTUS Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 7,4 7,8 7,2 7,6 7,3   7,46  
3 GAUGUIN Schott Aleksandra OSK VIDAVIA 6,8 7,4 6,7 6,5 6,6   6,80  


 

m6 - el. MPMK-A 6 latki - (28-07-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Podporządkowanie Perspektywa Wrażenie ogólne Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 BERTOLLI GOLD Klein-Fryc Katarzyna KJK Szary Michałowice 8,5 7,2 7,5 7,3 7,8   7,66  
2 DOMINATOR-P Pola Mateusz SILESIA DRESSAGE CLUB 7,6 7,1 7,3 7,6 7,4 0,1 7,30  


 

10 - L-2 ZR - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 Dumka na Dwa Serca Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 66,818 70,227 68,523  
2 ZAIRA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 66,364 66,591 66,477  
3 CHOICE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 66,818 65,682 66,250  
4 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 62,500 66,364 64,432  
5 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 61,591 64,545 63,068  
6 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 60,409 61,773 61,091  
7 DOMINICA Zadora Joanna (J.2001) Karkonoski Klub Jeździecki 60,455 58,636 59,545  
8 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 57,500 61,136 59,318  


 

10 - L-2 ZR kuce - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 60,455 60,227 60,341  
2 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 58,409 58,636 58,523  


 

12a - D-2 ZR - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SAMSON Jatkowska Karolina (JM.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 65,167 66,500 65,667 65,778  


 

12 - D-2 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C % M% Wynik (Result) Nagroda
1 DEISI Błachno Aleksandra (JM.2006) Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW 64,500 65,833 66,333 65,556  
2 SPONTIFLEX SEMPERIT Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz 63,000 62,500 61,333 62,278  


 

13a - N-5 ZR - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C % Wynik (Result) Nagroda
1 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 66,000 65,714 65,857  
2 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 63,000 65,857 64,429  
3 HOCHSTEIN Ritter Janine GER 62,643 64,214 63,429  
4 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 61,714 61,857 61,786  
5 BACHMAN Hagedus Cora GER 61,000 62,429 61,714  
6 KEISER RUBIN Malkusch Małgorzata (J.2001) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 61,286 61,286 61,286  
7 GOLDEN BOY Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Kub Jeżdziecki "Picador" 58,429 55,857 57,143  


 

13 - N-5 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 O'DE CORB Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 66,286 65,857 66,071  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 61,714 61,857 61,786  


 

m8 - I półfinał 7-9 latki - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 CHOCO LADY II Mazurek Karolina Sudecki LKS Książ 66,108 67,730 68,000 67,279  


 

18 - CS-2 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C % M% Wynik (Result) Nagroda
1 IGLESIAS VAN HET BEVRIJDTHOF Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club 65,800 65,700 66,700 66,067 200 PLN
2 MARCO Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 61,800 62,900 64,600 63,100  


 

14 - C-3 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 66,842 67,895 68,421 67,719 200 PLN
2 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 65,263 63,421 65,395 64,693 150 PLN
3 SIR HAYFIELD Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club 63,947 66,579 62,368 64,298  
4 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 63,158 63,421 64,342 63,640  
5 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 63,158 62,632 64,211 63,333  
6 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 59,605 59,342 59,474 59,474  


 

14a - C-3 ZR - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 65,132 65,000 65,395 65,175  
2 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 63,421 64,211 61,974 63,202  
3 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 61,447 63,289 63,947 62,895  
4 CHOU-CHOU Lester Jadwiga (MJ.1997) KJ Jeziorki-Osieczna 57,789 58,974 57,526 58,096  
  GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice"       REZ  


 

15 - CC-2 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 68,421 69,342 68,158 68,640 200 PLN
2 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 65,789 67,632 67,237 66,886 150 PLN
3 DUISO Skowrońska-Kozubik Żaneta LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,395 65,789 66,053 65,746 100 PLN
4 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,868 65,789 65,921 65,526  
5 ATTACK WITH ME Dąbrowska Jagoda (MJ.1999) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,526 66,184 64,342 65,351  
6 DONNA SALINERA Streuber Christiane (Mł.2018) GER 61,974 61,974 62,368 62,105  
7 FINLANDIA Małgorzata Choma KKJ 61,184 61,974 61,579 61,579  
8 DON FEDERICO Osiecka Iwona SILESIA DRESSAGE CLUB 61,711 61,711 61,053 61,491  
9 DOMINGUEZ Kuriata Katarzyna (MJ.1999) KS ARKADIA 61,553 60,632 59,711 60,632  


 

16 - CC-5 ZO - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RAIKANO'S SON Kowalski Tomasz Silesia Dressage Club 70,000 71,053 71,316 70,789 200 PLN
2 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 65,789 64,605 65,658 65,351  


 

11 - P-2 ZR - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 VERBENA Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 68,333 67,879 68,106  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 65,152 68,182 66,667  
3 HOCHSTEIN Ritter Janine GER 66,470 65,409 65,939  
4 TERRA NOVA - P Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 64,545 64,848 64,697  
5 SAMIRO 35 Górska Martyna Sara (MJ.1999) Karkonoski Klub Jeździecki 63,788 65,152 64,470  
6 BACHMAN Hagedus Cora GER 62,682 63,894 63,288  
7 MADRYT Łazowska Aleksandra bpk DOS 62,424 62,576 62,500  
8 HEIDI HAPPYNES Danysz Emilia (J.2000) SILESIA DRESSAGE CLUB 63,788 60,758 62,273  
9 ROSA Łazowska Aleksandra bpk DOS 62,273 60,909 61,591  
10 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 61,970 60,000 60,985  
11 SPONTIFLEX SEMPERIT Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz 60,606 60,455 60,530  
12 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 61,061 59,697 60,379  


 

11 - P-2 ZR KUCE - (28-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 REVLON Marcinowska Julia (J.2000) BPK 60,909 60,303 60,606  


 

19 - L-3 ZR - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C% Wynik (Result) Nagroda
1 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 67,000 66,318 66,659  
2 CHOICE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 64,545 65,682 65,114  
3 ZAIRA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 65,455 63,636 64,545  
4 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 62,500 64,318 63,409  
5 GRETTON WOODS Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 62,500 62,273 62,386  
6 FINLAY Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 62,045 62,045 62,045  
7 DOMINICA Zadora Joanna (J.2001) Karkonoski Klub Jeździecki 60,455 61,136 60,795  


 

19 - L-3 ZR kuce - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 EQUILE'S FREDERIK Lewkowicz Sara (JM.2004) Stadnina Koni Dębno 62,955 64,091 63,523  
2 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 58,636 56,818 57,727  


 

21 - D-3 ZO - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 DEISI Błachno Aleksandra (JM.2006) Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW 65,167 66,833 66,000  
2 SPONTIFLEX SEMPERIT Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz 62,167 62,167 62,167  


 

22a - N-6 ZR - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 HOCHSTEIN Ritter Janine GER 67,195 65,976 65,854 66,341  
2 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 66,707 65,244 65,000 65,650  
3 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 64,268 65,122 63,049 64,146  
4 SAMSON Jatkowska Karolina (JM.2003) KJ Biały Las Stajnia Przybylscy 62,073 61,707 61,951 61,911  
5 GWIAZDA Jerczyńska Dorota LKJ Platan Wrocław 62,561 61,463 61,585 61,870  
6 KEISER RUBIN Malkusch Małgorzata (J.2001) LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 59,622 62,305 59,988 60,638  
7 BACHMAN Hagedus Cora GER 61,463 60,244 59,634 60,447  
8 AUTHENTIC DM Mazur Dorota JKS Jaroszówka 59,146 59,512 60,000 59,553  
9 GOLDEN BOY Sobkiewicz Aleksandra (J.2001) Kub Jeżdziecki "Picador" 57,805 59,512 58,171 58,496  


 

22 - N-6 ZO - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 O'DE CORB Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 65,244 65,122 64,390 64,919  
2 TIFANY Sicinska Katarzyna Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 62,927 61,829 62,439 62,398  


 

24 - CC-6 - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 74,250 72,750 71,750 72,917 200 PLN
2 LANZELOT Woźny Marcelina (MJ.1997) KJ Partynice 67,875 67,750 68,250 67,958 150 PLN
3 FIRST LIGHT Lange Doreen RV Spreeblick E. V. 64,625 63,250 64,000 63,958  
4 FINLANDIA Małgorzata Choma KKJ 64,375 64,000 63,000 63,792  
5 DON FEDERICO Osiecka Iwona SILESIA DRESSAGE CLUB 62,000 61,000 61,125 61,375  
6 DONNA SALINERA Streuber Christiane (Mł.2018) GER 57,500 64,000 60,875 60,792  


 

25 - CC-7 - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 GALAPAGOS Popiołek Katarzyna LUDOWY KLUB JEŹDZIECKI LEWADA 68,000 66,250 66,375 66,875 200 PLN


 

23 - C-4 ZO - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E % C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FURST AVALON Szczur Marek KJK Szary Michałowice 71,625 69,000 70,750 70,458 200 PLN
2 SIR HAYFIELD Kowalska Małgorzata (J.2001) Silesia Dressage Club 67,375 67,750 72,750 69,292 150 PLN
3 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,750 67,500 65,375 65,875  
4 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 63,375 66,250 65,125 64,917  
5 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 67,000 65,000 62,000 64,667  


 

23a - C-4 ZR - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 GOLD QUATERBACK Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 62,250 64,500 64,375 63,708  
2 FJORDVANGENS MICHIGAN Pawłowicz Marek KJ Podkówka Team 64,125 65,000 61,750 63,625  
3 WERAMON Dronigke-Dietze Yvette (Mł.2018) GER 62,125 62,875 63,250 62,750  
4 CHOU-CHOU Lester Jadwiga (MJ.1997) KJ Jeziorki-Osieczna 60,500 63,625 60,875 61,667  
5 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 57,250 60,875 60,125 59,417  
6 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 58,625 61,375 57,625 59,208  


 

20 - P-4 ZR - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 IOWA C Tomala Aleksandra KJ Lider Radzionków 68,636 68,409 68,523  
2 CAESAR Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 67,500 67,500 67,500  
3 VERBENA Badura Natalia LKJ Lewada Zakrzów 66,591 67,045 66,818  
4 HEIDI HAPPYNES Danysz Emilia (J.2000) SILESIA DRESSAGE CLUB 65,682 66,818 66,250  
5 TERRA NOVA - P Gos Ewelina Stadnina Koni Dębno 65,909 66,364 66,136  
6 HOCHSTEIN Ritter Janine GER 65,909 65,455 65,682  
7 SPONTIFLEX SEMPERIT Besser Sandra Reit- und Fahrverein Rosenhof Görlitz 63,636 65,227 64,432  
8 GAUGUIN Schott Aleksandra OSK VIDAVIA 63,636 63,864 63,750  
9 VITUS Bobowiec Wiktoria (MJ.1999) OSK VIDAVIA 59,773 60,909 60,341  
10 ROSA Łazowska Aleksandra bpk DOS 57,500 60,682 59,091  
11 TOSCANIA Mikiewicz Martyna (J.2002) Stadnina Koni Dębno 58,591 58,364 58,477  


 

20 - P-4 ZR kuce - (29-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
  REVLON Marcinowska Julia (J.2000) BPK 59,955 58,818 59,386  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice