CDN Rybnica maj 2018

11-13 maja 208

WYNIKI/ARKUSZE https://zawodykonne.com/zawody/50/36

WYNIKI  https://zawodykonne.com/zawody/50/36

CDN Rybnica maj 2018
Rybnica, 11-13 maja 2018

WYNIKI KOŃCOWE
 

1 - L-1 ZR - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 TEQUILA-P Zarzecka Grażyna Karkonoski Klub Jeździecki 67,632 67,632 67,632  
2 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 68,158 66,316 67,237  
3 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 62,368 64,474 63,421  
4 CONTESSA W Zwolak Natalia (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 62,895 60,000 61,448  
5 BONO Piątkowska Karolina (JM.2004) brak 55,526 59,474 57,500  
6 DOMINICA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 53,947 56,053 55,000  


 

1 - L-1 ZR kuce - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 58,947 62,368 60,657  


 

2 - P-1 ZR - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 QUATRO HIT Łukasik Anna KS Pegaz 74,200 63,200 68,700  
2 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 69,600 66,000 67,800  
3 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 67,800 63,200 65,500  
4 JUAN LUOO Zadora Joanna (J.2001) Karkonoski Klub Jeździecki 66,200 61,800 64,000  
5 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 61,600 60,200 60,900  
6 CONTESSA W Zwolak Patrycja (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 58,000 55,800 56,900  
7 EGON VON WANDERFÜRST Kłak Hanna (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 57,600 53,400 55,500  


 

2 - P-1 ZR kuce - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 56,700 52,500 54,600  


 

4 - N-4 CDN - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LADY LEGENDE Kotyzová Kamila CZE 64,167 65,139 65,972 65,093  


 

4a - N-4 ZR - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 BOGUŚ Ferenc Natalia Karkonoski Klub Jeździecki 59,306 61,806 62,361 61,158  
2 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 60,417 60,278 61,944 60,880  
3 CALL ME MAYBE Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 59,917 60,750 60,611 60,426  
4 DIAMENT Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 60,000 60,000 60,972 60,324  


 

5 - C-2 ZO - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 64,324 65,541 65,135 65,000  
2 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 61,486 63,243 61,351 62,027  
3 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 59,189 60,811 60,541 60,180  
4 DAISY Mieszczak Olga KJ Michałów 56,081 61,486 57,297 58,288  


 

5a - C-2 ZR - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 63,149 63,824 63,419 63,464  
2 BLASK ARON Masłowska Aleksandra Karkonowski KJ 58,284 56,527 56,662 57,158  


 

3 - D-1 ZO - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 STORCZYK Sendel Julia (JM.2003) bpk ZPO 65,192 66,731 67,500 66,474  


 

6 - CC-1 CDN - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RADULA Kotyzová Kamila CZE 66,250 65,139 66,389 65,926  
2 DEAN MARTIN Łukasik Anna KS Pegaz 66,389 65,972 65,000 65,787  
3 FINLANDIA Choma Małgorzata Karkonoski Klub Jeździecki 62,083 63,194 64,306 63,194  
4 LORD Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki 62,500 60,833 61,806 61,713  
5 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 60,139 56,389 61,667 59,398  


 

7 - CC-4 CDN - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 64,342 65,921 65,921 65,395  
2 SAMIRO 35 Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 64,342 65,921 64,342 64,868  
3 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 62,763 65,395 66,053 64,737  
4 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 64,737 64,211 64,474 64,474  
5 ALABAMA Preuß Frank GER 62,237 63,553 64,211 63,334  
  DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica       REZ  


 

9 - CS-1 ZO - (11-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada Zakrzów 65,526 67,500 64,868 65,965  


 

10 - L-2 ZR - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 64,773 68,409 66,591  
2 TEQUILA-P Zarzecka Grażyna Karkonoski Klub Jeździecki 61,818 64,773 63,295  
3 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 61,364 64,091 62,727  
4 CONTESSA W Zwolak Patrycja (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 58,409 59,773 59,091  
5 BONO Piątkowska Karolina (JM.2004) brak 56,364 58,409 57,386  
6 DOMINICA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 55,455 53,409 54,432  


 

10 - L-2 ZR kuce - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 58,864 60,909 59,886  


 

11 - P-2 ZR - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 QUATRO HIT Łukasik Anna KS Pegaz 68,182 74,545 71,364  
2 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 66,364 69,697 68,031  
3 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 65,152 67,424 66,288  
4 JUAN LUOO Zadora Joanna (J.2001) Karkonoski Klub Jeździecki 65,000 65,152 65,076  
5 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 62,879 63,485 63,182  
6 CONTESSA W Zwolak Natalia (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 59,545 58,333 58,939  


 

11 - P-2 ZR kuce - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 61,061 61,970 61,516  


 

13 - N-5 CDN - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LADY LEGENDE Kotyzová Kamila CZE 66,071 66,786 65,071 65,976  


 

13a - N-5 ZR - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DOMENA K Kalwara Aneta BPK 64,857 63,000 63,429 63,762  
2 BOGUŚ Ferenc Natalia Karkonoski Klub Jeździecki 63,571 61,857 64,000 63,143  
3 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 60,571 60,143 64,571 61,762  
4 DIAMENT Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 60,429 60,000 61,429 60,619  


 

14 - C-3 ZO - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 65,921 64,211 62,895 64,342 200 PLN
2 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 63,289 60,658 60,000 61,316  
3 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 61,184 60,395 59,211 60,263  
4 DAISY Mieszczak Olga KJ Michałów 61,579 58,684 58,816 59,693  


 

14a - C-3 ZR - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 65,395 65,526 64,868 65,263  
2 BLASK ARON Masłowska Aleksandra Karkonowski KJ 60,263 57,368 58,684 58,772  


 

15 - CC-2 CDN - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 DEAN MARTIN Łukasik Anna KS Pegaz 70,000 69,079 67,368 68,816 200 PLN
2 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 68,421 66,184 67,237 67,281 150 PLN
3 FIRST LIGHT Lange Doreen GER 65,000 65,789 66,316 65,702 100 PLN
4 ALABAMA Preuß Frank GER 63,553 62,105 64,079 63,246  
5 RADULA Kotyzová Kamila CZE 62,737 62,605 63,921 63,088  
6 LORD Sobczak Agnieszka Karkonoski Klub Jeździecki 62,895 58,816 64,474 62,062  
7 FINLANDIA Choma Małgorzata Karkonoski Klub Jeździecki 60,132 62,368 63,421 61,974  
8 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 60,921 59,868 61,974 60,921  


 

12 - D-2 ZO - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 STORCZYK Sendel Julia (JM.2003) bpk ZPO 67,667 65,833 64,167 65,889  


 

16 - CC-5 ZO - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia 66,316 67,895 64,211 66,141 200 PLN
2 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 63,947 65,658 66,053 65,219  
3 SAMIRO 35 Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 62,895 65,263 61,974 63,377  
4 DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 59,868 61,842 58,816 60,175  


 

18 - CS-2 ZO - (12-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada Zakrzów 65,600 67,700 68,100 67,133 200 PLN
2 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 60,900 61,800 63,100 61,933  


 

22a - N-6 ZR - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 BOGUŚ Ferenc Natalia Karkonoski Klub Jeździecki 66,341 64,878 63,537 64,919  
2 DOMENA K Kalwara Aneta BPK 64,634 65,122 63,049 64,268  
3 GENIE KN Pachołek Magdalena Klub Jeździecki "Stajnia Ozorowice" 63,780 62,073 62,927 62,927  
4 DIAMENT Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 61,341 59,390 60,854 60,528  


 

22 - N-6 CDN - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LADY LEGENDE Kotyzová Kamila CZE 69,268 67,439 66,220 67,642  


 

21 - D-3 ZO - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 STORCZYK Sendel Julia (JM.2003) bpk ZPO 66,000 63,833 63,500 64,444  


 

25 - CC-7 ZO - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FLORETINO Leibfarth Ewa Konie Sportowe Gillmaier 67,625 67,000 64,875 66,500 200 PLN
2 SAMIRO 35 Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 63,625 64,750 63,375 63,917  
3 DON CASPAL Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 63,750 61,875 63,125 62,917  
  SHAMROCK Popławska Aleksandra Stowarzyszenie Sportowe Vidavia       REZ  


 

24 - CC-6 CDN - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 RADULA Kotyzová Kamila CZE 69,250 68,125 69,500 68,958 200 PLN
2 FIRST LIGHT Lange Doreen GER 66,875 67,125 66,625 66,875 150 PLN
3 SULEYKEN Terlecka Michalina Maria (MJ.1998) Ośrodek Sportów Konnych " Michalscy " 67,125 66,500 66,125 66,583  
4 FINLANDIA Choma Małgorzata Karkonoski Klub Jeździecki 65,500 66,750 66,125 66,125  
5 VULCANO HIPPICA Ptaszyńska Jadwiga (MJ.1997) Ośrodek Sportów Konnych Michalscy Trzebnica 64,375 64,125 62,375 63,625  


 

27 - CS-5 ZO - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 FOLLOW ME Betka Miroslaw LKJ Lewada Zakrzów 70,000 67,750 67,750 68,500 200 PLN
2 WORLD MAGIC GB Matkiewicz Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 64,875 64,625 65,000 64,833  


 

23 - C-4 ZO - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 LONDANO Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 66,875 64,500 68,625 66,667 200 PLN
2 SARUMAN GT Stelmaszyk Maria (J.2002) Gołębin Stary 66,750 64,250 65,625 65,542  
3 BACARDI Mieszczak Olga KJ Michałów 63,000 59,500 62,250 61,583  


 

23a - C-4 ZR - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% M% Wynik (Result) Nagroda
1 TAILORMADE LOBSTER Dyrek- Matuszewska Izabela Karkonoski KJ 67,000 66,375 67,000 66,792  
2 BLASK ARON Masłowska Aleksandra Karkonowski KJ 65,000 62,875 61,375 63,083  
3 DAISY Mieszczak Olga KJ Michałów 63,250 60,750 59,875 61,292  


 

19 - L-3 ZR - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 TEQUILA-P Zarzecka Grażyna Karkonoski Klub Jeździecki 67,955 70,455 69,205  
2 FUEGA DE PRELET Owsiany Aleksandra OSK Michalscy Trzebnica 65,909 65,227 65,568  
3 LUTNIA Jasińska Laura (JM.2006) Karkonoskie Klub Jeździecki 62,500 62,273 62,386  
4 CONTESSA W Zwolak Patrycja (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 59,773 57,727 58,750  
5 BONO Piątkowska Karolina (JM.2004) brak 57,955 59,318 58,636  
6 DOMINICA Olkuska Katarzyna Karkonoski Klub Jeździecki 61,364 54,773 58,069  


 

19 - L-3 ZR KUCE - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 HILDA HF Gajda Natalia (JM.2004) Karkonoski Klub Jeździecki 57,500 59,318 58,409  


 

20 - P-4 ZR - (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST SHINE Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 67,727 67,727 67,727  
2 ROMEO G Szmidt Maria OSK Michalscy Trzebnica 67,727 64,773 66,250  
3 JUAN LUOO Zadora Joanna (J.2001) Karkonoski Klub Jeździecki 64,318 65,455 64,886  
4 JAK QUMBALL Salwińska Paulina Stow. 4You KJ Worcław 63,182 60,455 61,819  
5 EGON VON WANDERFÜRST Kłak Hanna (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 62,227 60,636 61,431  
6 CONTESSA W Zwolak Natalia (J.2000) Karkonoski Klub Jeździecki 57,045 59,091 58,068  


 

20 - P-4 ZR - (kopia) (13-05-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 MAURIK'S GIANFRANCO BIGLI Olszyńska Martyna (JM.2006) JKS Melloni Horses 50,000 51,591 50,796  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

Październik 2018 

 

06.10 ZT Stare Babice

 

 

 07.10  ZT Wesoła 

 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck 

 

19-21.10 HZR Łąck 

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.11 CDI Sopot 

 

09-11.11  CDN Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

16-18.11 Para Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice odwołane

 

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice