Sportowy Championat Koni Ujeźdżeniowych Solec Kujawski 2-4 sierpnia 2019

 

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/50/80

Sędzia główny: Krzysztof Tomaszewski/ Jarosław Wierzchowski 

 

 

Zwycięzcy Sportowego Championatu Koni  Ujeżdżeniowych  2019 

 

Konie 8-11 lat - wł BREAKDANCE / Fred x Carbano / WLKP Aleksandra Szulc  
Konie 7 l - wł TURMALIN / Totilas x Sarkozy / HANN   Alicja Czapska Dressage Rider VIDEO
Konie 6 l - wł SHADOW / Rammstain x Danone/ PZHK Anna Grygier-Wójtowicz   VIDEO 
Konie 5 l - kl. CANDELA / Eloquent x Agar / WLKP Kasia Porożyńska-Pankau  VIDEO
Konie 4 l - wł FANTASTIC BOY /Fursten Look x Dancier/ OLD Justyna Stasiulewicz VIDEO
Konie 3 l - wł BALDESSARINI HANN /Buckingham x Rotspon/ Paulina Tomczak  VIDEO

 
 

  Aleksandra Szulc 

 

Konie 8-11 lat - wł BREAKDANCE / Fred x Carbano / WLKP Aleksandra Szulc  

 

2019-08-04, 11:19:52
M-ce Zawodnik Koń                            Wynik
Nagroda
I dzień             II dzień                  końcowy                    
1
BREAKDANCE (49)          
66,184
(1)
65,807
(1)
131,991 1000 PLN
2
CARDAMON (25) 
65,263
(2)
64,123
(2)
129,386 700 PLN
3
Tomasz Jasiński                       
EVA'S VOICE (56) 
64,211
(3)
63,596
(3)
127,807 500 PLN
 
Sędzia główny: Krzysztof Tomaszewski/ Jarosław Wierzchowski 

 

Konie 7 l - wł TURMALIN / Totilas x Sarkozy / HANN  Alicja Czapska Dressage Rider VIDEO

 

 Alicja Czapska 

 
2019-08-04, 12:15:16
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień końcowy
1
Alicja Czapska                      
TURMALIN (57)                       
72,518        
(1)
69,803          
(1)
142,321 1000 PLN
2
BERTOLLI GOLD (69) 
67,410
(2)
69,589
(2)
136,999 700 PLN

 

 

Konie 6 l - wł SHADOW / Rammstain x Danone/ PZHK Anna Grygier-Wójtowicz   VIDEO 

 

 Anna Grygier - Wójtowicz 

 

2019-08-04, 11:28:51
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień końcowy
1
SHADOW (29)                      
7,90              
(1)
7,6                  
(1)
15,500                1000 PLN
2
IDWINARETTO (59) 
7,70
(2)
7,45
(2)
15,150 700 PLN
3
CARTE BLANCHE (86) 
7,20
(3)
7,1
(3)
14,300 500 PLN
4
AXOR (46) 
6,70
(4)
6,0
(4)
12,700  
5
ESPAGINA (23) 
6,10
(5)
5,85
(5)
11,950  

 

Konie 5 l - kl. CANDELA / Eloquent x Agar / WLKP Kasia Porożyńska-Pankau  VIDEO

 

 Katarzyna Porożyńska - Pankau 

 

2019-08-04, 14:09:42
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień końcowy
1
Katarzyna Porożyńska-Pankau             
CANDELA (24) 
8,04            
(1)
8,00              
(2)
16,040        1000 PLN
2
BARNADO (52) 
8,00
(2)
7,70
(3)
15,700 700 PLN
3
BUENOS AIRES (75) 
7,30
(6)
8,10
(1)
15,400 500 PLN
4
JACKPOT (26) 
7,90
(3)
7,40
(5)
15,300  
5
REQUIEM (3) 
7,26
(8)
7,60
(4)
14,860  
6
AMERICA (55) 
7,40
(4)
7,20
(6)
14,600  
7 7,34
(5)
  7,340  
8
JOKER (80) 
7,30
(6)
  7,300  
9
JACKSON (77) 
6,90
(9)
  6,900  
10
DRUMLA (92) 
6,70
(10)
  6,700  

 

 

Konie 4 l - wł FANTASTIC BOY /Fursten Look x Dancier/ OLD Justyna Stasiulewicz VIDEO

 

 Justyna Stasiulewicz 

 

2019-08-04, 10:57:24
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik
 
Półfinał Finał końcowy
1
Justyna Stasiulewicz            
FANTASTIC BOY (53)                 
7,9                     
(1)
7,8                
(2)
15,700  
2 7,7
(3)
7,9
(1)
15,600  
3
LARI FARI (48) 
7,8
(2)
7,5
(6)
15,300  
4
GREGORY PECK (51) 
7,7
(3)
7,6
(4)
15,300  
5
FOLLOW ME (13) 
7,7
(3)
7,5
(6)
15,200  
6
SABIO (5) 
7,2
(9)
7,7
(3)
14,900  
7
RAVEL (33) 
7,3
(8)
7,1
(8)
14,400  
8
CONSYLIARE (97) 
7,4
(6)
6,95
(9)
14,350  
9
KARATINO (54) 
6,7
(12)
7,6
(4)
14,300  
10
LANCEVILLE G (98) 
7,2
(9)
6,65
(11)
13,850  
11
KNOXVILLE (22) 
6,7
(12)
6,9
(10)
13,600  
12
FREDERIQUS G (20) 
7,4
(6)
  7,400  
13
EROS (18) 
7,0
(11)
  7,000  
14
WEREDUS (2) 
6,7
(12)
  6,700  
15
L COGITO (16) 
6,3
(15)
  6,300  

 

 

Konie 3 l - wł BALDESSARINI HANN /Buckingham x Rotspon/ Paulina Tomczak  VIDEO

 

 

 

2019-08-03, 13:08:13
M-ce Zawodnik Koń Wynik
Nagroda
I dzień II dzień końcowy
1
Paulina Tomczak               
BALDESSARINI (38)               
75,83        
(2)
83,00           
(1)
158,830             1000 PLN
2
CARLOS (58) 
79,17
(1)
79,00
(2)
158,170 700 PLN
3
DANCING QUEEN (10) 
70,83
(3)
74,00
(5)
144,830 500 PLN
4
LEONARD (90) 
65,00
(5)
76,00
(4)
141,000  
5
GOLD (36) 
61,67
(6)
78,00
(3)
139,670  
6
GOLD Q-1 (35) 
70,00
(4)
65,00
(6)
135,000  
7
P-QUEN (21) 
59,17
(7)
58,00
(7)
117,170  
 
Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

STYCZEŃ 2020 

 

▶️11.01 - Technikum Hodowli Koni w Piasecznie seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca-Rucińska 


▶️11.01 - KJ Zbrosławice seminarium licencyjne dla sędziów z Wacławem Pruchniewiczem 


▶️18-19.01 Klinika z Dorothee Schneider

 

▶️22-24.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️25-26.01 ZR Aromer 

 

▶️25-26.01 KJ Facimiech Czworoboki szkoleniowe z Małgorzatą Pawłowską. Seminarium licencyjne dla sędziów - prowadzi Marlena Gruca Rucińska 

 


▶️26.01 ZR Partynice I Eliminacje Pucharu DZJ A 

 

▶️26-28.01 Hipodrom Sopot CPEDI3* / ZT 

 

▶️30.01 CAVALIADA Lublin CDN zamówienia zdjęć Magda Pocztowska Photography

 

 

LUTY 2020 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️22-23.02 ZR Barłomino

 

▶️ 22-23.02 ZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa