GALERIA MATYLDA STRZYŻEWSKA 

 

GALERIA AGNIESKA WIATROWSKA

 

Solec Kujawski 3-5 sierpnia 2018

Mistrzostwa Polski Pólnocnej w Ujeżdżeniu 

ZOiR-A Solec Kujaski 2018
 

WYNIKI / ARKUSZE 
 

2 - P-2 ZR - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,106 64,955 65,030  
2 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 64,394 65,606 65,000  
3 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 63,136 66,773 64,955  
4 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 63,788 64,091 63,939  
5 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 64,394 63,030 63,712  
6 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,424 64,242 63,333  
7 MARIJKE TIALDA Marcinkowska Oliwia (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 61,061 63,333 62,197  
8 NELKA Sawczyńska Joanna (J.2000) BLG Consulting 60,909 61,667 61,288  
9 EVEREST VDL Zawiślak Iga (J.2000) KJ Pegaz Reda 61,364 60,758 61,061  
10 DAHA Kryszak Marta KJ Oxer 60,758 59,545 60,152  
11 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 58,939 60,303 59,621  
12 PUMPKIN SPICY Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 59,242 57,727 58,485  
13 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 55,909 58,485 57,197  
14 CASANOVA Rogucka Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 57,985 55,864 56,924  
  DIOR Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW     REZ  


 

2 - P-2 ZR kuce - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 63,591 65,106 64,348  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 58,788 64,242 61,515  


 

2 - P-2 ZR dorośli kuce - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub E% C% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 66,924 63,742 65,333  
2 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 59,848 59,242 59,545  


 

1 - L-2 - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DONNA SOLE Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin 67,273 67,955 67,614  
2 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 63,182 61,591 62,386  
3 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 62,227 61,773 62,000  
4 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 62,045 61,136 61,591  
5 KASJO Wójcik Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 61,136 57,955 59,545  


 

1 - L-2 dorośli kuce - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 58,864 62,045 60,455  


 

1 - L-2 kuce - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 64,545 60,909 62,727  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 60,909 55,909 58,409  
3 TICET Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 56,136 59,318 57,727  


 

14 - el. MPMK 4 latki - (03-08-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Kłus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 Chantal Jankowski Hubert KSJ Zagozd 7,6 8,0 8,5 7,6 8,2   7,98  
2 Chantal Jankowski Hubert KSJ Zagozd 7,2 8,0 8,2 7,0 8,0   7,68  
3 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 7,0 7,9 7,5 7,0 7,6   7,40  


 

3 - D-1 ZR - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 67,192 72,000 69,596  
2 Genius J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 65,385 67,308 66,346  
3 SCHANEL Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 61,615 58,538 60,077  


 

5 - N-2 ZO kuce - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHESTER Ossowska Martyna (JM.2005) KJ Pegaz Reda 63,590 65,128 64,103 64,274  


 

6 - N-4 ZR - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 64,306 61,944 66,250 64,167  
2 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Kujawsko-Pomorski KJ 61,111 63,056 64,583 62,917  
3 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 62,083 61,111 63,611 62,269  
4 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 59,444 58,889 60,972 59,769  


 

7 - N-4 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HUMOR Pietrzycka Urszula (MJ.1998) LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 65,694 65,556 67,361 66,204 100 PLN
2 UNLIMITED Ziółkowska Oliwia (MJ.1998) KJ AS Dream 62,000 61,306 64,083 62,463 80 PLN
3 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 59,778 59,083 62,278 60,380 50 PLN


 

8 - C-1 ZR - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 65,441 66,176 65,294 65,637  
2 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 64,412 64,853 65,588 64,951  
3 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 64,118 63,235 66,176 64,510  
4 BALLANTINES Żygowska Dominika KJ Arpav 65,588 61,618 64,118 63,775  
5 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 64,118 63,971 62,059 63,382  
6 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 63,471 60,824 62,000 62,098  
7 NERRADO Biniek Marta (MJ.1998) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 55,294 51,618 54,265 53,725  


 

9 - C-2 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HAPPY DANCER Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion 65,676 66,622 65,811 66,036 120 PLN
2 GOOGLE Krywult Aleksandra (MJ.1997) SKJ Golden Dream 66,622 57,973 64,730 63,108 80 PLN
3 BRETTON PRINCE Wolna Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego 62,703 61,216 60,946 61,622 50 PLN
4 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,351 56,757 60,676 59,595  
  SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka       REZ  


 

10 - CC-2 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 62,632 66,842 63,816 64,430 150 PLN
2 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) KJ Golden Dream 64,474 63,553 64,211 64,079 100 PLN
3 HADES Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN 60,921 63,421 62,368 62,237 50 PLN
4 LAUDANI Zawada Karolina (MJ.1997) KJ PEGAZ Reda 62,105 61,974 60,395 61,491  


 

11 - CC-4 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 Shosholoza Jasiński Tomasz KSJ Zagozd 70,132 71,842 69,342 70,439 150 PLN
2 LEYLA Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin 65,658 65,000 66,316 65,658 100 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,658 63,421 65,789 64,956 50 PLN
4 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 66,184 61,711 62,763 63,553  
5 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 64,079 60,789 63,684 62,851  


 

12 - CS-1 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 YANKO VI Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany 58,421 58,947 57,632 58,333  


 

13 - CS-2 ZO - (03-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON KENNEDY Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka 65,600 62,300 62,100 63,333 150 PLN
2 MIRA-P Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 65,400 59,200 62,500 62,367 100 PLN


 

17 - L-3 ZR - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 67,273 72,045 69,659  
2 DONNA SOLE Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin 64,545 69,091 66,818  
3 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 64,773 67,500 66,136  
4 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 63,182 64,545 63,864  
5 KASJO Wójcik Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 61,364 61,591 61,477  
6 CESARZ Karczewski Jakub brak 52,909 56,773 54,841  


 

17 - L-3 ZR kuce - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 63,182 66,364 64,773  
2 TICET Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 64,773 63,636 64,205  
3 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 62,727 63,182 62,955  


 

17 - L-3 ZR dorośli kuce - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 62,500 63,864 63,182  


 

19 - D-2 ZR - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 70,167 71,667 70,917  
2 Genius J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 62,333 65,000 63,667  
3 SCHANEL Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 65,167 61,333 63,250  


 

18 - P-3 ZR - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 71,500 69,250 70,375  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 65,250 67,000 66,125  
2 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 66,000 66,250 66,125  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 66,500 63,750 65,125  
5 EVEREST VDL Zawiślak Iga (J.2000) KJ Pegaz Reda 65,250 64,750 65,000  
6 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,000 62,750 62,875  
7 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 62,750 62,000 62,375  
8 MARIJKE TIALDA Marcinkowska Oliwia (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 64,000 60,500 62,250  
9 NELKA Sawczyńska Joanna (J.2000) BLG Consulting 62,500 60,000 61,250  
10 DAHA Kryszak Marta KJ Oxer 60,750 61,500 61,125  
11 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 62,000 59,500 60,750  
12 AVANTI Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream 59,000 60,250 59,625  
13 DIOR Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW 59,500 57,000 58,250  
14 KASJO Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW 58,250 56,750 57,500  
15 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 58,000 55,250 56,625  
16 PUMPKIN SPICY Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 56,250 54,500 55,375  
17 CASANOVA Rogucka Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 52,000 54,000 53,000  


 

18 - P-3 ZR kuce - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 64,500 63,000 63,750  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 58,250 63,500 60,875  


 

18 - P-3 ZR kuce dorośli - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 64,750 66,750 65,750  
2 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 60,750 59,000 59,875  


 

30 - el. MPMK 4 latki - (04-08-2018)
                       
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub Klus Stęp Galop Podporządkowanie Perspektywa Pomyłki Ocena końcowa Nagroda
1 Chantal Jankowski Hubert KSJ Zagozd 7,4 8 8,5 8,0 8,3   8,04  


 

22 - N-5 ZR - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 63,571 64,571 64,714 64,286  
2 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 63,143 64,143 64,000 63,762  
3 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Kujawsko-Pomorski KJ 64,000 62,286 62,714 63,000  
4 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 59,714 60,571 59,714 60,000  


 

23 - N-5 ZO - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HUMOR Pietrzycka Urszula (MJ.1998) LKJ Nadwiślanin Kwidzyn 63,857 64,857 64,714 64,476 100 PLN
2 UNLIMITED Ziółkowska Oliwia (MJ.1998) KJ AS Dream 64,357 62,214 62,357 62,976 80 PLN
3 OSKAR Jędrzejowska Dominika (J.2001) bpk MAZ 63,714 62,000 63,000 62,905 50 PLN


 

24 - C-2 ZR - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 67,297 64,865 63,649 65,270  
2 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 64,865 65,135 62,973 64,324  
3 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 64,189 62,432 63,649 63,423  
4 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 63,649 64,324 61,892 63,288  
5 NERRADO Biniek Marta (MJ.1998) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 53,824 52,473 54,230 53,509  


 

25 - C-3 ZO - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 HAPPY DANCER Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion 68,158 66,184 65,263 66,535 120 PLN
2 GOOGLE Krywult Aleksandra (MJ.1997) SKJ Golden Dream 63,158 61,184 61,842 62,061 80 PLN
3 BRETTON PRINCE Wolna Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego 60,789 60,263 63,026 61,360 50 PLN
4 SAN SECRET Konera Aleksandra (J.2001) Pomorska Liga Jeździecka 62,368 61,447 59,211 61,009  
5 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,579 57,632 60,921 60,044  


 

26 - CC-3 - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) KJ Golden Dream 66,579 65,789 65,263 65,877 200 PLN
2 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 65,263 64,868 65,395 65,175 150 PLN
3 HADES Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN 64,211 65,132 61,711 63,684 100 PLN
4 LAUDANI Zawada Karolina (MJ.1997) KJ PEGAZ Reda 62,500 62,895 64,737 63,377  


 

27 - CC-5 - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 Shosholoza Jasiński Tomasz KSJ Zagozd 71,053 71,579 69,737 70,789 300 PLN
2 LEYLA Kosecka Danuta LKS Nadwiślanin 66,184 66,316 65,658 66,053 200 PLN
3 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 65,526 65,789 64,737 65,351 150 PLN
4 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 64,474 61,842 65,526 63,947  
5 YANKO VI Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany 62,632 62,632 61,316 62,193  
6 DEVINETTE Błażko Marta KJ Golden Dream 59,447 58,921 58,263 58,877  


 

29 - CS-2 - (04-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H % C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON KENNEDY Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka 64,600 65,000 66,500 65,367 200 PLN
2 MIRA-P Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 61,500 63,800 60,200 61,833 150 PLN


 

33 - L-4 ZR - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 68,947 67,368 68,158  
2 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 62,368 65,263 63,816  
3 DIOR Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW 59,211 59,211 59,211  
4 KASJO Wójcik Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 57,632 59,211 58,421  
5 CESARZ Karczewski Jakub brak 47,658 53,974 50,816  


 

33 - L-4 ZR DOROŚLI KUCE - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 58,947 61,316 60,132  


 

33 - L-4 ZR KUCE - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 63,421 64,474 63,947  
2 TICET Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 62,632 65,000 63,816  
3 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 63,947 62,895 63,421  


 

35 - D-3 ZR - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % E% Wynik (Result) Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 68,500 69,167 68,833  
2 SCHANEL Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 64,167 64,667 64,417  
3 Genius J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 62,333 62,167 62,250  


 

34 - P-4 ZR - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 71,591 73,864 72,727  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 66,591 65,682 66,136  
3 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 64,773 64,545 64,659  
4 MARIJKE TIALDA Marcinkowska Oliwia (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 64,091 64,773 64,432  
5 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 64,091 63,409 63,750  
6 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,045 64,091 63,068  
7 EVEREST VDL Zawiślak Iga (J.2000) KJ Pegaz Reda 62,273 61,818 62,045  
8 NELKA Sawczyńska Joanna (J.2000) BLG Consulting 62,273 60,909 61,591  
8 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 61,818 61,364 61,591  
10 AVANTI Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream 58,636 62,955 60,795  
11 CASANOVA Rogucka Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 59,727 59,955 59,841  
12 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 58,864 57,955 58,409  
13 DAHA Kryszak Marta KJ Oxer 56,364 59,318 57,841  
14 PUMPKIN SPICY Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 56,091 59,045 57,568  


 

34 - P-4 ZR KUCE - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 67,045 66,591 66,818  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 61,591 64,545 63,068  


 

34 - P-4 ZR DOROŚLI KUCE - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B% Wynik (Result) Nagroda
1 ELDOM Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 67,955 69,773 68,864  
2 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 57,682 59,273 58,477  


 

40 - C-4 ZR - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 67,250 66,125 66,750 66,708  
2 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 65,375 66,250 68,250 66,625  
3 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 64,625 66,875 65,250 65,583  
4 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 65,000 65,000 64,500 64,833  
5 NERRADO Biniek Marta (MJ.1998) Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda 62,125 59,625 59,375 60,375  


 

41 - C-4 ZO - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 GOOGLE Krywult Aleksandra (MJ.1997) SKJ Golden Dream 67,625 69,125 66,625 67,792 150 PLN
2 HAPPY DANCER Hadryś-Nowak Alicja K.S Centurion 68,250 61,875 66,000 65,375 100 PLN
3 BRETTON PRINCE Wolna Anna Klub Sportowy AZS Uniwersytetu Warmińsko- Mazurskiego 62,000 62,375 62,000 62,125 50 PLN
4 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 61,500 61,500 62,250 61,750  


 

38 - N-6 ZR - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Kujawsko-Pomorski KJ 61,463 60,976 61,951 61,463  
2 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 60,354 60,720 58,037 59,703  
3 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 59,634 59,390 58,902 59,309  
4 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 58,171 57,927 59,756 58,618  


 

39 - N-7 ZO - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 UNLIMITED Ziółkowska Oliwia (MJ.1998) KJ AS Dream 61,375 61,750 67,250 63,458 100 PLN


 

42 - CC-6 ZO - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 CHERRY COLA Krzewicka Urszula (MJ.1998) KJ Golden Dream 70,625 67,750 69,750 69,375 150 PLN
2 RUBINA 395 Moczak Julia (MJ.1997) KJ Golden Dream 67,000 67,750 69,125 67,958 100 PLN
3 HADES Naumovich-Shabovskaya Julia STAJNIA JARUŻYN 64,375 65,375 67,125 65,625 50 PLN


 

43 - CC-7 ZO - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 VALENTIJIN Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 66,250 67,750 67,375 67,125 200 PLN
2 PRISCO Chromik Agata Jeździecki Klub Sportowy Barłomino 63,250 66,875 65,750 65,292 150 PLN
3 YANKO VI Mishlanava Maryana PLJ Dziemiany 61,125 64,125 64,625 63,292 100 PLN


 

45 - CS-5 - (05-08-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub H% C% B% Wynik (Result) Nagroda
1 DON KENNEDY Domagała Agnieszka Pomorska Liga Jeździecka 68,375 66,750 67,000 67,375 200 PLN


 

mpp_jun - Mistrz. Polski Pół Juniorzy - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 63,712 66,125 66,136 195,973 800 PLN
2 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 65,000 66,125 64,659 195,784 500 PLN
3 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,030 65,125 61,591 191,746 400 PLN
4 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,333 62,875 63,068 189,276  
5 MARIJKE TIALDA Marcinkowska Oliwia (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 62,197 62,250 64,432 188,879  
6 EVEREST VDL Zawiślak Iga (J.2000) KJ Pegaz Reda 61,061 65,000 62,045 188,106  
7 NELKA Sawczyńska Joanna (J.2000) BLG Consulting 61,288 61,250 61,591 184,129  
8 DAHA Kryszak Marta KJ Oxer 60,152 61,125 57,841 179,118  
9 CASANOVA Rogucka Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 56,924 53,000 59,841 169,765  
10 DIOR Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW REZ 58,250   58,250  


 

mpp_jun_m - Mistrz Pol. Pół Junior Mł Kuc - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 62,727 62,955 63,947 189,629 500 bon PLN
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 58,409 64,773 63,421 186,603 300 bon PLN


 

mpp_sen - Mistrz Pol. Pół Sen - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 64,510 65,270 66,625 196,405 2000 PLN
2 TURMALIN Czapska Alicja KSJ Zagozd 64,951 63,288 66,708 194,947 1500 PLN
3 DISCOVERY Sznigier Natalia (J.2000) KJ AS Dream 63,382 64,324 64,833 192,539 1000 PLN
4 UNLIMITED Walter Łukasz KJ AS Dream 62,098 63,423 65,583 191,104  


 

mpp_jun_m1 - Mistrz Pol. Pół Junior Mł - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 KASJO Wójcik Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 59,545 61,477 58,421 179,443 300 bon PLN


 

runda D - D - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 MONTE CASSINO Szulc Aleksandra KJ Golden Dream 69,596 70,917 68,833 209,346  
2 Genius J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 66,346 63,667 62,250 192,263  
3 SCHANEL Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 60,077 63,250 64,417 187,744  


 

runda L - L - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 CANDELA Porożyńska-Pankau Katarzyna Klub Jeździecki Grodno-Dwór 62,386 69,659 68,158 200,203  
2 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 61,591 66,136 63,816 191,543  
3 KASJO Wójcik Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 59,545 61,477 58,421 179,443  
4 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 62,000 63,864   125,864  


 

Runda P - P - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 FLAGGED BY DARK Skrzeszewska-Walter Anna KJ AS Dream 64,955 70,375 72,727 208,057  
2 DOLCE VITA Miotke Oliwia (J.2002) Kj Pegaz Reda 63,712 66,125 66,136 195,973  
3 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 65,000 66,125 64,659 195,784  
4 FIRST WAIOWA Drewing Kornelia (J.2002) KJ AS Dream 65,030 65,125 61,591 191,746  
5 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 63,333 62,875 63,068 189,276  
6 MARIJKE TIALDA Marcinkowska Oliwia (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 62,197 62,250 64,432 188,879  
7 EVEREST VDL Zawiślak Iga (J.2000) KJ Pegaz Reda 61,061 65,000 62,045 188,106  
8 NELKA Sawczyńska Joanna (J.2000) BLG Consulting 61,288 61,250 61,591 184,129  
9 GOLDEN DREAM Doczekalska Anna KJ Golden Dream 59,621 60,750 63,750 184,121  
10 DAHA Kryszak Marta KJ Oxer 60,152 61,125 57,841 179,118  
11 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 57,197 56,625 58,409 172,231  
12 PUMPKIN SPICY Frydrych Zuzanna (J.2001) Stowarzyszenie Jeździeckie Baborówko 58,485 55,375 57,568 171,428  
13 CASANOVA Rogucka Julia (JM.2004) Bez przynależności klubowej 56,924 53,000 59,841 169,765  
14 PERYKLES Ścisło Grażyna KJ Dobrzyniec 63,939 62,375   126,314  
15 AVANTI Parzyńska Anita Klub Jeździecki Golden Dream   59,625 60,795 120,420  
16 DIOR Orłowska Amelia (JM.2005) JKS U ROBSONÓW REZ 58,250   58,250  


 

Runda N - N - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 KODEINKA Znaczko Wiktoria (MJ.1998) Kujawsko-Pomorski KJ 62,917 63,000 61,463 187,380  
2 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 64,167 63,762 58,618 186,547  
3 ETI QUEEN Badora Karolina WKJ Lublin 62,269 64,286 59,703 186,258  
4 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 59,769 60,000 59,309 179,078  


 

L kuc - Runda L kuce - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 NIKODEM Ziółkowska Aniela (JM.2005) KJ AS Dream 62,727 62,955 63,947 189,629  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 58,409 64,773 63,421 186,603  
3 TICET Czok Ivette (JM.2006) KJ Golden Dream 57,727 64,205 63,816 185,748  


 

P kuc - Runda P kuce - (05-08-2018)
        Wynik Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub I dzień II dzień III dzień końcowy Nagroda
1 TIGRA Gradowska Zuzanna (JM.2005) JKS,, Rywal'' Grudziądz 64,348 63,750 66,818 194,916  
2 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 61,515 60,875 63,068 185,458  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Jacek Ryczywolski HTE Marketing, H2-032017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice