Żaneta Skowrońska i Salmag With U Grand Prix ME Herning Dania

 

Mateusz Cichoń i Elderman najlepszy polski młodzieżowiec w ME Compiegne 2013, srebrny medal MP MJ,

 

Jan Gawecki i Quest Mistrz Polski Juniorów 2013 Zakrzów ( video z ME Compiegne )

 

Zuzanna Haber na Twenty Two Mistrzyni Polski Kuców 2013 Zakrzów ( Video z CDIOP Hagen )

 

Alicja Trawińska i Rocardo OOM 2013 Złoty Medal Kuce

 

 

Wiktoria Basiejko OOM 2013 Złoty Medal DK

 

Anna Łukasik i Stella Pack Ganda HPP Seniorów 2013 Medal Brązowy

 

Katarzyna Łukasik i Uniek HPP Seniorów 2013 Srebrny Medal

 

Gabriela Jaworska Mazur i Zimba HPP Seniorów 2013 Złoty Medal 68,875 %

 

Katarzyna Milczarek i Ekwador CDI-W Brno 2012 76,450 %

 

Michał Rapcewicz i Randon WEG 2013 GPS 69,9

 

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Lipiec 2018 

 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

29.06-01.07 CDN Sopot 

 

05-07.07 CDI Ochaby 

 

05-07.07 MPJK MPK. MPM Ochaby

 

07-08.07 ZR MKS Sprząśla

 

 

08.07  ZR Radzionków

 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice

 

 

21-22.07 Finał OOM Strzegom

 

21-22.07  ZT Radzionków 

 

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
 
 
 
 
28-29.07 MR Zagozd
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

18-19.08 ZT Stare Babice

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

18-19.08  MR  Ostoja Pustków

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 
 
25.08 ZR Stajnia Las Pegaz
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

10-11.11 HZR Pólko 

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice