FEI Dressage World Cup Final  2019   

Göteborg 5-6 kwietnia 2019 fot FEI

 

Podium - Puchar Świata Göteborg 2019 

 

1m - Isabell Werth GER WEIHEGOLD OLD   88.871%

2m - Laura Graves USA VERDADES    87.179% 

3m - Helen Langehanenberg GER DAMSEY FRH   86.571 %

 

 

WYNIKI WORLD CUP GP FREESTYLE    06/04/19 

 

WYNIKI Grand Prix 05/04/19 

 

 

WYNIKI / ARKUSZE FRYYSTYLE

WYNIKI / ARKUSZE GP 

 

 

ROZGRYWKI FEI Dressage World Cup

 

 

 

 

Isabell Werth po raz trzeci z rzędu zwyciężyła w Finale Pucharu Świata na 14 letniej klaczy WEIHEGOLD OLD / Blue Horse Don Schufro x Sandra Hit /  Wynik 88.871% zapewnił parze zwycięstwo w  Göteborgu, rok wcześniej w Finale w Paryżu triumfowały z 90.658% a w Omaha w 2017 z 90.704%. 

Isabell Werth w swojej karierze w Pucharze Świata triumfowała pięć razy, oprócz wymienionych wyżej w 2007 roku wygrała w Las Vegas i w 1992 roku w Göteborgu,

 

 

Laura Graves - 32 letnia reprezentantka USA po raz trzeci z rzędu stanęła na drugim stopniu podium Pucharu Świata. Sukcesy te wywalczyła dosiadając 17 letniego wałacha rasy KWPN VERDADES / Floret As x Goya /. W  Göteborgu uzyskali wynik 87.179% , w Paryżu 89.08% i w Omaha 85.307%. 

Trzecie miejsce w finale Pucharu Świata w Göteborgu wywalczyła reprezentantka Niemiec Helen Langehanenberg dosiadająca 17 letniego hanowerskiego wałacha DAMSEY FRH / Dressage Royal x Ritual /.  Finałowy przejazd w programie dowolnym oceniony na 86.571% był najlepszym wynikiem w karierze sportowej pary Damsey FRh - Langehanenberg. 

 

 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 

 

KWIECIEŃ

CDI Zakrzów 05-07.04.2019

 

 

OHPŚ Zbrosławice 05-07.04

 

 

HMR Barłowino  05-07.04.

 

 

HZR Partynice 06-07.04

propozycje

regulamin

 

 

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Aromer 12-14.04.

 

 

ZR Radzionków 13-14.04.

 

 

HZR Poznań Wola 13-14.04

 

 

CDN Drzonków 26-28.04.2019

 

 

ZR Łojewo 27.04

 

 

Halowe Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 27-28.04

 

 

MAJ 

 

ZR Biały Las 1-3.05

 

ZT Kliczków 3.05.

 

ZR Aromer 4-5.05.

 

 

ZO Solec Kujawski 3-5.05.2019

 

 

ZR Koryta 11-12.05

 

Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 11-12.05 

 

 

CDN Rybnica 17-19.05.2019

 

 

eOOM Radzionków 18-19.05.19

 

 

CDN Ochaby 24-26.05.2019 

 

ZR Raduszyn 25.05

 

ZR Łojewo 26.05

 

 

 

CZERWIEC

Akademickie MP - Radzionków 30.05-02.06.2019 

 

ZR Koryta 01-02.06

 

ZO Kwieki 31.05-02.06.

 

ZO Jakubowice  eMPMK 06-09.06.

 

ZR Facimiech 7-9.06 

 

ZR Świecie 15.06 

 

ZR Łopuchowo 15-16.06

 

eOOM Koryta 15-16.06

 

CDI Sopot 20-23.06.2019 

 

eOOM Biały Las 21-23.06 

 

ZR Jarużyn 22-23.06

 

MP Kuce / MP Młodzików / PP na Kucach  Sopot 20-23.06.2019 

 

ZR Łojewo 29.06

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

ZO ZR Rybnica 26-28.07.2019 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

ZR Aromer 27-28.07

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

ZO Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZR Aromer 10-11.08

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

CDI / CDN Sopot 07-11.11.2019 

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201