WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 
 

 

 

       

 

 

   

 

    

WYNIKI 2019

ZR Koryta 

ZR Cieilczanka 

 

 

05-07.07 CDI St Margarethen AUT Dorota Opyd

06.07  ZR Chraboły   pdf

29-30.06  ZR Aromer

28-30.06 MP PP MM na Kucach Sopot 

21-23.06 CDI-W Brno 2019 Żaneta Skowrońska - Kozubik Weronika Frąckowiak  

22.06 ZR Geniusze 

21-23.06 CDI CDN eMŚMK eMPMK Hipodrom Sopot

22.06 ZT Podkowa Leśna  

21-23.03 eOOM Biały Las

15-16.06  eOOM Koryta 

15-16/06  ZR  Łopuchowo Puchar WLKP 

16/06 MR ZZJ Amatorów 

15/06  ZR Kozłowo 

11-16.06 Future Champions Hagen 

08-09.06 XV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle oraz XXI Mistrzostwa Polski Amatorów Zakrzów 

08-09.06  eOOM Solec Kujawski 

08.06 ZT Grobice 

06-09.06  CDN Jakubowice 

07-09.06 ZR Facimiech

01.06  ZR Książ 

31.05-02.06. ZO Kwieki

30.05.19  CDI4 Hamburg  Katarzyna Milczarek Grand Prix

30.05-02.06  AMP Radzionków 

24-26.05 CDICh Lipica SLO Sophie May 

17-19.05  CDI Harmony Park LTU 

18-19.05 eOOM Radzionków 

17-19.05 CDN eMPMK Rybnica 

18.05  ZR Jarużyn

18.05  ZR Chraboły

12.05  II Kampinowskie Spotkania Jeżdzieckie Boborwy Staw   ranking 

11-12.05 Golden Dressage Cup 2019 - I eliminacja Koryta  

11-12.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny ZRiT Zakrzów

11-12.05 Akademickie Mistrzostw Woj Lubelskiego Lublin

09-12.05 CDIO CDI-W Mariakalnok 

04-05.05  ZR Aromer 

03-05. ZO Solec Kujawski

03-05. ParaDressage Mannheim GER Maciej Bigaj, Magdalena Cycak

03.05  ZT Kliczków 

01-05.05 CDI-W CDI3 CDIJ CDICh Budapest  Żaneta Skowrońska - Kozubik, Ilona Janas, Aurelia Von Mauberg, Natalia Plata 

01-03.05 ZR Biały Las 

27-28.04 ZT Kampinoskie Spotkania Jeździeckie Koczargi Nowe  

27-28.04 ZR Wiosenny Puchar Łojewo 

27-28.04 Halowe Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Pólko 

26-28.04  CDN Drzonków  

26-28.04 CPEDI3 Waregem BEL Magdalena Cycak, Monika Bartyś, Maciej Bigaj, Mariusz Woszczek  

24-28.04 CDI Hagen GER  Anna Mierzwińska, Katarzyna Milczarek 

19-21.04 CDI3 Sint Truiden BEL Magdalena Jura  Grand Prix 

19-21.04 CDICh Wiener Neustadt AUT Sophie May 

13-14.04 HZR Poznań Wola

06-07.04  Mistrzostwa Pomorza Barłowino

06.04  ZRiT Podkowa Lesna / Akademickie MWiM 

05-07.04  Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 

05-06.04  Puchar Świata Göteborg SWE

05-07.04  CDI Zakrzów 

30.03  HZR Opole

29-31.03  HZO Łąck 

21-24.03 Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu

23.04. CDN Troisdorf GER Beata Stremler

23-24.03 Finał Aromeriady HZR Aromer Józefin

22-24.03  CDI Motesice SVK  Dorota Opyd    PSG    INTER I     FREESTYLE

09.03  ZR Płochocin 

08-10.03 HZOiR  Zakrzów 

08-10.03 CDI4 Herning DEN  Przemysław Kozanowski 

08-10.03  CDN Cavaliada Warszawa

02.03.03  HZR Aromer 

01-03.03  CDN Cavaliada Kraków 

16-17.02 HZR Poznań Wola 

16.02.  HZR Wrocław Partynice 

14.02. PSG CDI Neumunster GER  Przemysław Kozanowski 

08-10.02   CDN / CDI Sopot 

01-02.02   CDN Cavaliada Lublin


19-20.01   AROMERiada


 

WYNIKI 2018 

WYNIKI 2017 

WYNIKI 2016 

Wyniki 2015

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł