WYNIKI

 

 

   
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
 
 
 
   
 
           

 


 
PARAUJEŻDŻENIE
 
 

 

 

       

 

 

   

 

    

WYNIKI 2019

15-17.11 HZO HPŚO  Zakrzów 

16-17.11 HZR Aromeriada 

09-11.11 MP Para Sopot 

09.11  HZR Radzionków 

26-27.10 HZR Aromeriada 

25-27.10 HOMŚ HZR Zbrosławice 

24-27.10 CDI Zakrzów

19.10 HZR Partynice 

02-03.10 CDI3 PARA Keysoe GBR  Monika Bartyś, Magdalena Cycak, Maciej Bigaj, Karol Jędrzejczyk 

04-06.10 HZO Leszno 
04-06.10 HZR Łąck 

21-22.09  Mistrzostwa Wielkopolski Finał Pucharu WLKP Leszno 

19-22.09 MPMK 

15.09 ZR Gieniusze 

14-15.09  MWiM amatorów / kuce Koryta 

13-15.09 Mistrzostwa Polski Radzionków 2019

13-15.09 CDI3 Waregem BEL  Magdalena Jura

08.09 Mistrzostwa Wielkopolski Amatorów Raduszyn 

07-08.09 Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Walewice 

07-08.09  Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego Jarużyn 

06-08.09  ZO / Mistrzostwa Dolnego Śląska Biały Las 

31.08 Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta

31.08 Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 

31.08 ZR Łojewo 

25.08     ZT Stary Adamów 

23-25.08 Mistrzostwa Pomorza i PP Barłomino 

23-25.08  CDN Drzonków  Mistrzostwa LZJ 

22.08      ME Para Dressage  Maciej Bigaj 

19-24.08 ME Seniorów Rotterdam NED 

16-18.08  ME Pony Strzegom  Tatiana Bieireżnow, Ann Van Den Broeck , Maria Walczyńska - Graczyk 

16-18.08    OMŚ Zbroslawice 

 16-18.08 - MM Facimiech

10-11.08  ZR Aromer

09- 11.08  ZO ZR Rybnica 

09-11.08  CDI / CDN Verden GER   Beata Stremler  Katarzyna Milczarek  Katarzyna Koch 

02-04.08 - ZO Solec Kujawski 

01-04.08 - MŚMK Ermelo NED 

27-28.07   CDI1 Cappeln  Anna Mierzwińska

27-28.07   Finały OOM Drzonków 

24-28.07 Mistrzostwa Europy Juniorów Dzieci / MJ / U25 San Giovanni ITA   Alicja Pachulska, Julia Rogowska, Aurelia Von Mauberg, Julia Szymańska, Natalia Plata 

24-28.07    CDI2 Hickstead GBR  Anna Wilson 

13-14.07   ZR Koryta 

13 -14.07  ZR Cieilczanka  

12-14.07    CDN Hof Bettenrode GER  Beata Stremler 

05-07.07 CDI St Margarethen AUT Dorota Opyd

06.07  ZR Chraboły   pdf

29-30.06  ZR Aromer

28-30.06 MP PP MM na Kucach Sopot 

21-23.06 CDI-W Brno 2019 Żaneta Skowrońska - Kozubik Weronika Frąckowiak  

22.06 ZR Geniusze 

21-23.06 CDI CDN eMŚMK eMPMK Hipodrom Sopot

22.06 ZT Podkowa Leśna  

21-23.03 eOOM Biały Las

15-16.06  eOOM Koryta 

15-16/06  ZR  Łopuchowo Puchar WLKP 

16/06 MR ZZJ Amatorów 

15/06  ZR Kozłowo 

11-16.06 Future Champions Hagen 

08-09.06 XV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Amazonek w Damskim Siodle oraz XXI Mistrzostwa Polski Amatorów Zakrzów 

08-09.06  eOOM Solec Kujawski 

08.06 ZT Grobice 

06-09.06  CDN Jakubowice 

07-09.06 ZR Facimiech

01.06  ZR Książ 

31.05-02.06. ZO Kwieki

30.05.19  CDI4 Hamburg  Katarzyna Milczarek Grand Prix

30.05-02.06  AMP Radzionków 

24-26.05 CDICh Lipica SLO Sophie May 

17-19.05  CDI Harmony Park LTU 

18-19.05 eOOM Radzionków 

17-19.05 CDN eMPMK Rybnica 

18.05  ZR Jarużyn

18.05  ZR Chraboły

12.05  II Kampinowskie Spotkania Jeżdzieckie Boborwy Staw   ranking 

11-12.05 Golden Dressage Cup 2019 - I eliminacja Koryta  

11-12.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny ZRiT Zakrzów

11-12.05 Akademickie Mistrzostw Woj Lubelskiego Lublin

09-12.05 CDIO CDI-W Mariakalnok 

04-05.05  ZR Aromer 

03-05. ZO Solec Kujawski

03-05. ParaDressage Mannheim GER Maciej Bigaj, Magdalena Cycak

03.05  ZT Kliczków 

01-05.05 CDI-W CDI3 CDIJ CDICh Budapest  Żaneta Skowrońska - Kozubik, Ilona Janas, Aurelia Von Mauberg, Natalia Plata 

01-03.05 ZR Biały Las 

27-28.04 ZT Kampinoskie Spotkania Jeździeckie Koczargi Nowe  

27-28.04 ZR Wiosenny Puchar Łojewo 

27-28.04 Halowe Mistrzostwa Woj. Lubelskiego Pólko 

26-28.04  CDN Drzonków  

26-28.04 CPEDI3 Waregem BEL Magdalena Cycak, Monika Bartyś, Maciej Bigaj, Mariusz Woszczek  

24-28.04 CDI Hagen GER  Anna Mierzwińska, Katarzyna Milczarek 

19-21.04 CDI3 Sint Truiden BEL Magdalena Jura  Grand Prix 

19-21.04 CDICh Wiener Neustadt AUT Sophie May 

13-14.04 HZR Poznań Wola

06-07.04  Mistrzostwa Pomorza Barłowino

06.04  ZRiT Podkowa Lesna / Akademickie MWiM 

05-07.04  Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Zbrosławice 

05-06.04  Puchar Świata Göteborg SWE

05-07.04  CDI Zakrzów 

30.03  HZR Opole

29-31.03  HZO Łąck 

21-24.03 Halowy Puchar Polski w Ujeżdżeniu

23.04. CDN Troisdorf GER Beata Stremler

23-24.03 Finał Aromeriady HZR Aromer Józefin

22-24.03  CDI Motesice SVK  Dorota Opyd    PSG    INTER I     FREESTYLE

09.03  ZR Płochocin 

08-10.03 HZOiR  Zakrzów 

08-10.03 CDI4 Herning DEN  Przemysław Kozanowski 

08-10.03  CDN Cavaliada Warszawa

02.03.03  HZR Aromer 

01-03.03  CDN Cavaliada Kraków 

16-17.02 HZR Poznań Wola 

16.02.  HZR Wrocław Partynice 

14.02. PSG CDI Neumunster GER  Przemysław Kozanowski 

08-10.02   CDN / CDI Sopot 

01-02.02   CDN Cavaliada Lublin


19-20.01   AROMERiada


 

WYNIKI 2018 

WYNIKI 2017 

WYNIKI 2016 

Wyniki 2015

  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZR  Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł