WYWIAD ILONA JANAS Michałowice 2018 

 

WYWIAD Jarosław Wierzchowski Michałowice 2018 

 

WYWIAD  Żaneta Skowrońska - Kozubik Michałowice 2018 

 

 

WYWIAD Mateusz Cichoń Michałowice 2018 

 

 

WYWIAD 

Aleksandra Szulc 2017 

 

 

 

Seria wywiadów po Finale MP w Janowie Podlaskim przeprowadzonych przez Joannę Miłosz Kropiwiec

 

 

Sławomir Pietrzak 

Pozostałe wywiady z medalistami MP : Przemysław Kozanowski, Gabriela Jaworska Mazur, Małgorzata Kowalska, Zuzanna Haber, Klaudia Parys, Anna Maria Wojtkowska oraz z działaczami : Andrzej Sałacki, Jarosław Poręba i Monika Słowik. 

 

 

 

WYWIADY po I półfinale  MP Janów Podlaski  2017 

 

 

 

Przemysław Kozanowki, Gabriela Jaworska - Mazur, Katarzyna Popiołek, Jagoda Dąbrowska, Wiktoria Hanczewska, Alicja Trawińska, Julia Szymańska, Anna Maria - Wojtkowska, Matylda Cybula, Liliane Van Luijken. 

 

WYWIAD

Magdalena Jura 2017  

 

 

 

 

 

 

 

WYWIAD 

 

Aleksandra Lesner 2015 

 

 

 

WYWIAD 

Anna Maria Wojtkowska 2017  

 

 

Nowa sekcja

 

WYWIAD 

JAN GAWECKI  2015 

 Mistrz Polski MJ 2015 

 

 

 

 

 

WYWIAD 

Dominika Tekień 2015 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

LUTY 2020 

 

▶️0809.02 HZR Radzionków 

 

 

▶️20-23.02 Cavaliada Krakow Tauron Arena 

 

▶️ 22-23.02 HZR Aromer 

 

 

 

MARZEC 2020 

▶️29.02-01.03 ZR Partynice II Eliminacja Pucharu DZJ A

 

▶️ 07-08.03 Czworobok szkoleniowe  Pólko 

 

▶️ 07-08.03 ZRi T Łąck 

 

▶️ 07-08.03 Halowy Puchar Amatorów  Bogusławice

 

▶️ 13-15.03 ZO Zakrzów

 

▶️ 13-15.03 Cavaliada W-wa 

 

▶️ 21-23.03 HPWiM Aromer

 

▶️ 22.03 ZT-A V Eliminacje Małej Ligi PPC 2019/20 Tomaszkowo 

 

▶️ 28-29.03 HMR Pólko 

 

▶️ 29-29.03 ZR Łąck

 

▶️ 26-29.03 HPP Michałowice 

 

 

 

 

KWIECIEŃ 2020

▶️ 17-19.04 Zakrzów CDI3, CDI2, CDICh, CDIY, CDIJ, CDIP 

 

▶️ 19.04 ZRiT Podkowa 

 

▶️ 25-26.04 ZR Partynice Finał Pucharu DZJ A

 

▶️ 25-26.04 ZR Aromer 

 

▶️ 27.04 ZR i T Łojewo 

 

 

 

 

MAJ 2020 

▶️ 1-3.05 CDN  Biały Las 

 

▶️ 02.05 ZR  Kliczków

 

▶️ 08-10.05 CDN, ZO, ZR, ZT, ZO-PA Zawody Polsko-Niemieckie Drzonków

 

▶️ 09-10.05 ZR Partynice

 

▶️ 09-10.05 ZR Kwieki  

 

▶️ 09-10.05 Otwarte Mistrzostwa Opolszczyzny, ZRiT  Zakrzów 

 

▶️ 09-10.05  ZR Koryta

 

▶️ 15-17.05 ZO Solec Kuj

 

▶️ 16-17.05 ZR Facimiech 

 

▶️ 20-21.05  ZT-A Finał Małej Ligi PPC 2019/2020 Tomaszkowo 

 

▶️ 23.05  ZR Partynice

 

▶️ 23.05 ZR Krosinko

 

▶️ 23-24.05 eOOM Pólko

 

▶️ 23-24.05 ZR Koryta

 

▶️ 24.05 ZR Lipce  

 

▶️ 30.05 ZRiT Podkowa