XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu Zakrzów 19 listopada 2017

fot Łukasz Kowalski 

 

XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu - Medaliści 


Seniorzy :


złoto - Monika Bartyś / Caspar SKJ Golden Dream 138,342 %
srebro - Maciek Bigaj / Grojec / KS Faruk 134,749 %
brąz - Magdalena Cycak / Sybilla / KJ Picador 132,326% 


Juniorzy :


złoto - Patryk Żukowski / Manager / Łomża 124,750 %
srebro - Aleksandra Twardowska / Mohort / Łomża 118,020%
brąz - Agnieszka Wawrzyniak / Wanilia / Stow. Lajkonik 113,292%
 

wyniki https://zawodykonne.com/zawody/47/11

 

XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:33
03/Novice
08:00 
(18-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 03 / Novice / Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
(Competition No: 03 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
M - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 MENAGER (103) Patryk ŻUKOWSKI (JM.2002) 63,250 65,333 64,500 64,361  
   Małopolski / POL / Wałach / 1998 (19) / - / kasztanowata / Harfiasz / Mandolina
   Dybka / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
2 MOHORT (104) Aleksandra TWARDOWSKA (J.2001) 60,135 58,649 62,027 60,270  
   Małopolski / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Harpun / Malina
   kisielnica / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
3 PERŁA (102) Wiktoria WINIAREK (J.2000) 57,500 56,500 60,500 58,167  
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Prus / Małgorzata
Niezrzeszona
4 WANILIA (108) Agnieszka WAWRZYNIAK (J.2000) 54,857 57,857 60,286 57,667  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / gniada / Mazur / Kalina
   Ewa Heidrych / Ewa Heidrych
Stowarzyszenie na rzecz hipoterapii, korekcji wad postawy i ekologii "LAJKONIK"

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)


 
XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:34
04/Mistrzowski
08:50 
(18-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 04 / Mistrzowski / Półfinał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
(Competition No: 04 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()
M - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 CASPAR (113) Monika BARTYŚ 67,195 68,537 68,171 67,967  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / ciemnogniada / Landos II / Clasica L
   Tomasz Lepper / Monika Bartyś
Klub Jeździecki Golden Dream
2 INGRIA (110) Mariusz WOSZCZEK 65,294 65,588 65,735 65,539  
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (14) / - / kasztanowata / Mywill / Idioma
   SK Pępowo / Mariusz Woszczek
BPK
3 KOŁYSANKA JAGODNE (107) Karolina KARWOWSKA 64,756 66,585 64,146 65,163  
   NN / POL / Klacz / 2007 (10) / 12023 / siwa / Kałkan / Padi
   Piotr Niedzielski / Ireneusz Kozłowski
JKS Jagodne
4 GROJEC "R" (101) Maciej BIGAJ 63,171 65,732 66,220 65,041  
   SP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL009540060403 / kara / Campari M / Carprilli / Go For Money / Goldstern
   Romuald Hałabuda / Marta Polaczek - Bigaj
KS Faruk
5 LUK (109) Karol JĘDRZEJCZYK 64,412 64,118 66,029 64,853  
   Śląska / POL / Wałach / 2005 (12) / 11985 / gniada / Nomen / Liwia
   Magdalena Uracz / Magdalena Uracz
Kielecki Klub Jeździecki MAAG
6 SYBILLA (112) Magdalena CYCAK 63,929 60,000 68,214 64,048  
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL 009610247408 / gniada / SHERLOCK HOLMES / SHAKIRA
   MAGDALENA CYCAK / MAGDALENA CYCAK
PICADOR
7 ELTON (105) Szymon GAJAK (MJ.1997) 63,750 65,536 62,679 63,988  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Kałkan / Etiuda
   Scholastyka Jerzak / Natalia Kozłowska
JKS Jagodne
8 RIMEL (111) Tomasz ZDAŃKOWSKI 62,195 63,293 64,878 63,455  
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2003 (14) 09562 / kasztanowata / Emetic / Rolina
   brak / Hippoland
Hippoland
9 ALIANS (106) Monika KLOSKA 59,559 64,706 63,235 62,500  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk
10 ALIANS (106) Bartosz KABACIŃSKI 62,206 56,912 63,529 60,882  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)


 
XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:35
07/Dowolny
08:00 
(19-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 07 / Dowolny / Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Juniorów
(Competition No: 07 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
M - Bartosz Jura - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()

Dekoracja bezpośrednio po zakończeniu ostatniego przejazdu w konkursie finałowym MP w Paraujeżdżeniu seniorów

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
  MENAGER (103) Patryk ŻUKOWSKI (JM.2002) 62,333 61,833 57,000 60,389  
   Małopolski / POL / Wałach / 1998 (19) / - / kasztanowata / Harfiasz / Mandolina
   Dybka / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
  MOHORT (104) Aleksandra TWARDOWSKA (J.2001) 56,500 59,125 57,625 57,750  
   Małopolski / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Harpun / Malina
   kisielnica / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
  WANILIA (108) Agnieszka WAWRZYNIAK (J.2000) 56,000 55,375 55,500 55,625  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / gniada / Mazur / Kalina
   Ewa Heidrych / Ewa Heidrych
Stowarzyszenie na rzecz hipoterapii, korekcji wad postawy i ekologii "LAJKONIK"
  PERŁA (102) Wiktoria WINIAREK (J.2000) 55,333 54,500 53,167 54,333  
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Prus / Małgorzata
Niezrzeszona

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)


 
XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:35
08/Dowolny
08:50 
(19-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: 08 / Dowolny / Finał Mistrzostw Polski w Paraujeżdżeniu Seniorów
(Competition No: 08 / )

C - Bartosz Jura - POL ()
M - Marek Ruda - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()

Dekoracja bezpośrednio po zakończeniu ostatniego przejazdu w konkursie finałowym MP w Paraujeżdżeniu seniorów

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 CASPAR (113) Monika BARTYŚ 71,750 71,125 68,250 70,375  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / ciemnogniada / Landos II / Clasica L
   Tomasz Lepper / Monika Bartyś
Klub Jeździecki Golden Dream
2 GROJEC "R" (101) Maciej BIGAJ 71,000 68,375 69,750 69,708  
   SP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL009540060403 / kara / Campari M / Carprilli / Go For Money / Goldstern
   Romuald Hałabuda / Marta Polaczek - Bigaj
KS Faruk
3 SYBILLA (112) Magdalena CYCAK 69,167 68,667 67,000 68,278  
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL 009610247408 / gniada / SHERLOCK HOLMES / SHAKIRA
   MAGDALENA CYCAK / MAGDALENA CYCAK
PICADOR
4 KOŁYSANKA JAGODNE (107) Karolina KARWOWSKA 66,000 65,875 68,500 66,792  
   NN / POL / Klacz / 2007 (10) / 12023 / siwa / Kałkan / Padi
   Piotr Niedzielski / Ireneusz Kozłowski
JKS Jagodne
5 RIMEL (111) Tomasz ZDAŃKOWSKI 65,250 66,375 64,500 65,375  
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2003 (14) 09562 / kasztanowata / Emetic / Rolina
   brak / Hippoland
Hippoland
6 LUK (109) Karol JĘDRZEJCZYK 66,500 67,500 62,000 65,333  
   Śląska / POL / Wałach / 2005 (12) / 11985 / gniada / Nomen / Liwia
   Magdalena Uracz / Magdalena Uracz
Kielecki Klub Jeździecki MAAG
7 INGRIA (110) Mariusz WOSZCZEK 65,000 59,500 62,833 62,444  
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (14) / - / kasztanowata / Mywill / Idioma
   SK Pępowo / Mariusz Woszczek
BPK
8 ALIANS (106) Bartosz KABACIŃSKI 55,750 62,417 62,583 60,250  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk
9 ELTON (105) Szymon GAJAK (MJ.1997) 59,333 56,500 58,500 58,111  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Kałkan / Etiuda
   Scholastyka Jerzak / Natalia Kozłowska
JKS Jagodne
10 ALIANS (106) Monika KLOSKA 54,500 57,000 57,000 56,167  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)


 
XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:36
MP Para/Seniorzy

(19-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: MP Para / Seniorzy / Klasyfikacja końcowa XIII Mistrzostw Polski Seniorów w Paraujeżdżeniu
(Competition No: MP Para / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
I dzień II dzień końcowy
1 CASPAR (113) Monika BARTYŚ 67,967
(1)
70,375
(1)
138,342  
   SP / POL / Wałach / 2007 (10) / - / ciemnogniada / Landos II / Clasica L
   Tomasz Lepper / Monika Bartyś
Klub Jeździecki Golden Dream
2 GROJEC "R" (101) Maciej BIGAJ 65,041
(4)
69,708
(2)
134,749  
   SP / POL / Ogier / 2003 (14) / POL009540060403 / kara / Campari M / Carprilli / Go For Money / Goldstern
   Romuald Hałabuda / Marta Polaczek - Bigaj
KS Faruk
3 SYBILLA (112) Magdalena CYCAK 64,048
(6)
68,278
(3)
132,326  
   SP / POL / Klacz / 2008 (9) / POL 009610247408 / gniada / SHERLOCK HOLMES / SHAKIRA
   MAGDALENA CYCAK / MAGDALENA CYCAK
PICADOR
4 KOŁYSANKA JAGODNE (107) Karolina KARWOWSKA 65,163
(3)
66,792
(4)
131,955  
   NN / POL / Klacz / 2007 (10) / 12023 / siwa / Kałkan / Padi
   Piotr Niedzielski / Ireneusz Kozłowski
JKS Jagodne
5 LUK (109) Karol JĘDRZEJCZYK 64,853
(5)
65,333
(6)
130,186  
   Śląska / POL / Wałach / 2005 (12) / 11985 / gniada / Nomen / Liwia
   Magdalena Uracz / Magdalena Uracz
Kielecki Klub Jeździecki MAAG
6 RIMEL (111) Tomasz ZDAŃKOWSKI 63,455
(8)
65,375
(5)
128,830  
   Szlachetna Półkrew / POL / Wałach / 2003 (14) 09562 / kasztanowata / Emetic / Rolina
   brak / Hippoland
Hippoland
7 INGRIA (110) Mariusz WOSZCZEK 65,539
(2)
62,444
(7)
127,983  
   Wielkopolska / POL / Klacz / 2003 (14) / - / kasztanowata / Mywill / Idioma
   SK Pępowo / Mariusz Woszczek
BPK
8 ELTON (105) Szymon GAJAK (MJ.1997) 63,988
(7)
58,111
(9)
122,099  
   SP / POL / Wałach / 2012 (5) / - / siwa / Kałkan / Etiuda
   Scholastyka Jerzak / Natalia Kozłowska
JKS Jagodne
9 ALIANS (106) Bartosz KABACIŃSKI 60,882
(10)
60,250
(8)
121,132  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk
10 ALIANS (106) Monika KLOSKA 62,500
(9)
56,167
(10)
118,667  
   SP / POL / Wałach / 2003 (14) / - / gniada / Kanion / Afryka
   Michał Stogniew / Michał Stogniew
Bpk

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
10
Ukończyło koni
10
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
  Gospodarz toru:

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
XIII Mistrzostwa Polski w Paraujeżdżeniu

Zakrzów, 18-19.11.2017
Wydruk: 21-11-2017 15:50:37
MP Para/Juniorzy

(19-11-2017)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: MP Para / Juniorzy / Klasyfikacja końcowa V Mistrzostw Polski Juniorów w Paraujeżdżeniu
(Competition No: MP Para / )

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Wynik Nagroda
Prize
I dzień II dzień końcowy
1 MENAGER (103) Patryk ŻUKOWSKI (JM.2002) 64,361
(1)
60,389
(1)
124,750  
   Małopolski / POL / Wałach / 1998 (19) / - / kasztanowata / Harfiasz / Mandolina
   Dybka / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
2 MOHORT (104) Aleksandra TWARDOWSKA (J.2001) 60,270
(2)
57,750
(2)
118,020  
   Małopolski / POL / Wałach / 2008 (9) / - / gniada / Harpun / Malina
   kisielnica / Szpital Wojewódzki w Łomży
brak
3 WANILIA (108) Agnieszka WAWRZYNIAK (J.2000) 57,667
(4)
55,625
(3)
113,292  
   SP / POL / Klacz / 2004 (13) / - / gniada / Mazur / Kalina
   Ewa Heidrych / Ewa Heidrych
Stowarzyszenie na rzecz hipoterapii, korekcji wad postawy i ekologii "LAJKONIK"
4 PERŁA (102) Wiktoria WINIAREK (J.2000) 58,167
(3)
54,333
(4)
112,500  
   SP / POL / Klacz / 2002 (15) / - / ciemnogniada / Nn / Nn
   Prus / Małgorzata
Niezrzeszona

Warunki konkursu(Tchnical data)
Wysokość przeszkód(Height) Liczba przeszkód(Obstacles) Liczba skoków(Jumps)
Dystans (m) Tempo (m/min) Norma czasu(Time allowed)
s
Startowało koni
4
Ukończyło koni
4
 
  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
  Gospodarz toru:

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

 

 

LISTOPAD

 

 

MP Para / HZR Sopot 9-11.11

 

 

 

HZR Radzionków 9-10.11 

 

 

HZO Zakrzów 15-17.11. 

 

 

 

HZR  Aromer 16-17.11

 

 

 

HZO Poczernin 22-24.11. 

 

 

HZR Partynice 23.11

 

 

GRUDZIEŃ

 

CDN Poznań Cavaliada 01-02.12.201

 

 

7-8.12 Czworoboki szkoleniowe – szkolenie licencyjne PZJ - prowadzący Marek Ruda - KJ Facimiech 
 
 
 

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł