ZR Aromer 18-19 czerwca 2016 wyniki

 

Opracowanie wyników www.ois-wyniki.pl 

 

 

WYNIKI  NIEDZIELA 19/06/16

eMPMK konie 4 letnie  pobierz 

 

eMPMK konie 6 letnie  pobierz

 

L2 - 1m - Wioletta Milczarek / KJ Sawanka / Happy Welta / 65,114 %  pobierz 

 

P2 - 1m - Aleksandra Kanarek / KJ Sawanka / Sauron / 63,485 %  pobierz 

 

N5 - 1m - Aleksandra Kanarek / KJ Sawanka / Sauron / 60, 857 % pobierz 

 

C2 - 1m - Dorota Urbańska / KS Chojnów / For Compliment / 64,906 % pobierz 

 

CC2 - 1m - Grzegorz Cichoń / BPK / Dreamer / 64,408 % pobierz

 

Paraujeżdżenie M1a 1m - Szymon Gajek / Hippoland / Dodi  62,500  % 

 

Paraujeżdżenie M3 - 1m - Tomasz Zdańkowski / Hippoland / Rimel 63,049 %

 

 

WYNIKI  SOBOTA 18/06/16

 

L1 - 1m - Aleksandra Chmielak / BPK / E'Clipperton / 64,079 %  pobierz 

 

P1 - 1m - Kaja Dembińska / BPK / Pulcheliusz / 62,900 %  pobierz 

 

N4 - 1m - Paulina Kosecka - Andziak / BPK / Leonidas / 64,931 % pobierz 

 

C1 - 1m - Karolina Rybicka / JKE Equita / Intruz / 63,677 %  pobierz 

 

CC1 - 1m -  Grzegorz Cichoń / BPK / Dreamer / 64,584 %  pobierz

 

eMPMK 4 latki pobierz 

 

eMPMK 6 latki pobierz 

 

Paraujeżdżenie M3 - 1m - Tomasz Zdańkowski / Hippoland / Rimel 63,421%

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowa sekcja

Wrzuć na Facebooka
 
 
 

 

 
 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 

Styczeń 2018 

 

13.01 Stajnia Biały  Las - seminarium licencyjne dla sędziów ujeżdżenia 

 

 

20.01 Seminarium licencyjne dla sędziów Zbrosławice 

 

 

20-21.01 Czwroboki szkoleniowe Aromer 

 

 

27-28.01 czworoboki szkoleniowe  Małgorzatą Hałełą Pawłowską Facimiech

 

 

27-28.01 Klinika z Beatą Stremler Leszno 

 

 

 

Luty 2018 

 

03.02 Seminarium licencyjne dla sędziów

 

 

03-04.02 HZR Aromer Aromeriada III etap 

 

 

09-11.02 CDI Sopot 

 

09-11.02 CDN Sopot 

 

10.02 ZRiT Ośrodek Campoverde Łódź 

 

 

15-18.02 Cavaliada Lublin

 

 

24- 25.02 HZR Poznań Wola 

 

 

 

Marzec 2018 

 

02-04.03 HZR Zbrosławice 

 

03-04.03  HZRiT Płochocin 

 

01-04.03 Cavaliada Torwar 

 

02-04.03 HZO Łąck 

 

09-11.03 HZO Zakrzów 

 

10-11.03 HZR Aromer - Finał Aromeriada 

 

17-18.03 HZR Poczernin 

 

23-25.03 HPP / HZO KJK Szary Michałowice 

 

 

 

Kwiecień 2018 

 

10-15.04 Finał Pucharu Świata Paryż FRA

 

13-15.04 CDI Zakrzów 

 

13-15.04 HMWiM Aromer 

 

14-15.04  HZRiT  Płochocin 

 

20-22.04 ZR Łąck

 

21-22.04 Halowy Puchar Dolnęgo Śląska Partynice

 

21.04  ZR Podkowa Gruszczyn e Puchar WLKP

 

21.04 ZT Stare Babice 

 

21.04 czworoboki szkoleniowe KJ Czarny Dunajec

 

22.04 ZT Podkowa Leśna

 

25-29.04 CDI-W CDI / Y / J / CH / U25 / Minśk BLR 

 

28.04  ZR Bonin 

 

 

 

Maj 2018

 

30.04-03.05 Akademickie MP - organizator UŚ Katowice Lider Radzionków 

 

30.04-02.05 ZO Łężkowice 

 

01-02.05 ZR Biały Las 

 

01.05  ZR i T Stajnia Las Pegaz Łódź 

 

03-05.05 CDI-W CDIOJYP CDICh Mariakalnok HUN 

 

05-06.05 Mistrzostwa Opolszczyzny Zakrzów 

 

11-13.05 ZO Rybnica

 

12.05  ZT Stare Babice 

 

12-13.05 ZR Płochocin 

 

18-20.05 ZO Ochaby 

 

19-20.05 ZO Moszna 

 

19-20.05 ZR Strzegom 

 

19-20.05 ZR Barłomino

 

25-27.05 ZO Machnice 

 

27.05  ZR Kociołkowa Górka 

 

 

 

Czerwiec  2018 

 

1-3.06 CDI-W Kaposvar HUN

 

1-3.06 ZO Kwieki eOOM 

 

02.06  ZT Stare Babice 

 

03.06 ZR Szczecin Osów 

 

08-10.06 ZO Drzonków 

 

12-17.06 Future Champions Hagen GER 

 

15-18.06 CDI-W Brno CZE 

 

22-24.06 ZO Michałowice 

 

23.06  ZRiT Mysłowice 

 

30.06-01.07 eMPMK Biały Las

 

30.06-01.07  eOOM Jeziorki 

 

30.06-01.07  ZR Truskolasy 

 

 

 

Lipiec 2018 

 

Finał OOM - Śląskie 

 

29.06-01.07 CDI-W Sopot 

 

05-08.07 CDI Ochaby 

 

09-15.07 ME J / MJ / Dz Fontainebleau FRA 

 

13-15.07  ZO Machnice 

 

21-22.07 ZT Stare Babice 

 

25-29.07 ME U25 Roosendaal

 
27-29.07 ZO Rybnica 
 
 
28-29.07  MR Zagozd 
 
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
03-05.08 ZO Solec Kujawski 
 
 
09-12.08 ME Pony Bishop Burton 

10-12.08 ZO Łężkowice 

18-19.08 ZT Stare Babice 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
26-26.08  Mistrzostwa Pomorza Barłomino 
 
 

 

Wrzesień 2018 

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

 

 

08-09..09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-21.10 HZO Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

09-11.11 HZO Poczernin

09-11.11 HZR Zbrosławice

16-18.11 HZO Zakrzów 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice