GALERIA 

 

ZR Jaruzyn 21 lipca 2018

UJEŻDŻENIE - Zawody Regionalne i Towarzyskie
JARUŻYN, 21.07.2018r.

WYNIKI KOŃCOWE
 

1T - L-1 - towarzyski (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 TOLA Z Hoppe Klaudia (J.2001) bez przynaleznosci 66,580 66,580  
2 PRETTY WOMAN Kozłowska Kinga Toruński KJK 62,105 62,105  
3 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 61,842 61,842  
4 FALL IN LOVE Strzelecka Sandra Bpk 61,579 61,579  
5 KORONA Miecielska Maja (JM.2006) Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 55,789 55,789  
6 EMMA Sochacka Martyna (J.2001) brak 54,740 54,740  
7 FREZJA Klawitter Julia (J.2000) bpk 51,050 51,050  
8 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 50,263 50,263  


 

2T - L-3 - towarzyski (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 TOLA Z Hoppe Klaudia (J.2001) bez przynaleznosci 69,773 69,773  
2 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 64,318 64,318  
2 FALL IN LOVE Strzelecka Sandra Bpk 64,318 64,318  
4 PRETTY WOMAN Kozłowska Kinga Toruński KJK 61,409 61,409  
5 FREZJA Klawitter Julia (J.2000) bpk 57,500 57,500  
6 EMMA Sochacka Martyna (J.2001) brak 57,273 57,273  
7 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 57,045 57,045  
8 KORONA Miecielska Maja (JM.2006) Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 55,000 55,000  


 

3R - L-1 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 66,316 66,316  
2 ARMANI Lewandowska Larysa (JM.2003) KJ Stajnia Jarużyn 65,000 65,000  
3 DAISY Stanek Anna Stajnia z Kopytem 63,947 63,947  
4 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 62,105 62,105  
5 PETRA Ochocińska Alicja (J.2002) Fundacja Ośrodek Sportów Konnych 61,842 61,842  
6 NASHORN Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 61,053 61,053  
7 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 58,947 58,947  
8 JONAS 200 Boniek Wiktoria (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 49,474 49,474  


 

4R - L-3 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 65,227 65,227  
2 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 64,545 64,545  
3 DAISY Stanek Anna Stajnia z Kopytem 62,045 62,045  
4 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 61,136 61,136  
5 NASHORN Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 59,545 59,545  
6 ARMANI Lewandowska Larysa (JM.2003) KJ Stajnia Jarużyn 59,318 59,318  
7 PETRA Ochocińska Alicja (J.2002) Fundacja Ośrodek Sportów Konnych 58,864 58,864  
8 JONAS 200 Boniek Wiktoria (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 57,045 57,045  


 

3R_K - L-1 - regionalny (KUCE) (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) Ciechociński KJ Bonanza 50,789 50,789  


 

4R_K - L-3 - regionalny (KUCE) (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % Wynik (Result) Nagroda
1 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) Ciechociński KJ Bonanza 54,545 54,545  


 

5R - P-1 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JUST LOVE Masłowska Olga JKS Rywal 68,000 64,000 66,000  
2 STELLA Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem 61,000 62,000 61,500  
3 KRYSZTAŁ J Matuszak Michalina (MJ.1999) Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn 60,400 61,400 60,900  
4 ROSSELVI Tobiszewska Katarzyna (J.2000) Ciechociński KJ Bonanza 60,900 59,300 60,100  
5 I.DŻIGIT Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna 61,600 58,200 59,900  
6 PRYMUS Wodzyńska Olga (JM.2003) Klub Jeździecki Cavalier 60,600 58,400 59,500  
7 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 60,400 57,000 58,700  
8 DAHA Kryszak Marta (J.2001) KJ Oxer Inowrocław 54,000 53,800 53,900  


 

6R - P-2 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 JUST LOVE Masłowska Olga JKS Rywal 66,167 64,045 65,106  
2 KRYSZTAŁ J Matuszak Michalina (MJ.1999) Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn 62,121 64,242 63,182  
3 STELLA Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem 58,636 63,333 60,985  
4 PRYMUS Wodzyńska Olga (JM.2003) Klub Jeździecki Cavalier 57,727 61,818 59,773  
5 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 59,348 57,227 58,288  
6 I.DŻIGIT Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna 57,424 58,030 57,727  
7 DAHA Kryszak Marta (J.2001) KJ Oxer Inowrocław 59,697 55,152 57,425  
8 ROSSELVI Tobiszewska Katarzyna (J.2000) Ciechociński KJ Bonanza 55,303 54,697 55,000  


 

5R_K - P-1 - regionalny (KUCE) (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 63,000 59,800 61,400  


 

6R_K - P-2 - regionalny (KUCE) (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 62,727 62,121 62,424  


 

7R - N-4 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 67,038 67,083 67,061  
2 DONNA PRIMA Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki 63,333 65,694 65,514  
3 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 62,917 62,917 62,917  
4 PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic 63,194 62,639 62,917  
5 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 58,611 59,306 58,959  


 

8R - N-5 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 65,286 65,429 65,358  
2 DONNA PRIMA Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki 64,000 65,143 64,572  
3 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 65,000 63,000 64,000  
4 PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic 61,714 62,714 62,214  
5 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 58,286 58,714 58,500  


 

9R - C-1 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 64,863 64,559 64,711  
2 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,059 62,206 62,133  


 

10R - C-2 - regionalny (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % Wynik (Result) Nagroda
1 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 62,973 64,054 63,514  
2 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 60,811 60,270 60,541  


 

+ - CC-4 - (21-07-2018)
        Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage) Ujeżdżenie (Dressage)  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C % B % M % Wynik (Result) Nagroda
1 HADES Naumovich-Shvabovskaya Juliya Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn 57,500 61,579 60,395 59,825  


 

RUNDA - L - TOWARZYSKA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-3 końcowy Nagroda
1 TOLA Z Hoppe Klaudia (J.2001) bez przynaleznosci 66,580 69,773 136,353  
2 KOSTARYKA Starowoitowa-Swiątkowska Anna JKS Grudziadz 61,842 64,318 126,160  
3 FALL IN LOVE Strzelecka Sandra Bpk 61,579 64,318 125,897  
4 PRETTY WOMAN Kozłowska Kinga Toruński KJK 62,105 61,409 123,514  
5 EMMA Sochacka Martyna (J.2001) brak 54,740 57,273 112,013  
6 KORONA Miecielska Maja (JM.2006) Ciechociński Klub Jeździecki Bonanza 55,789 55,000 110,789  
7 FREZJA Klawitter Julia (J.2000) bpk 51,050 57,500 108,550  
8 NÓTA Gierszewska Kamila (JM.2006) KJ Jarużyn 50,263 57,045 107,308  


 

RUNDA - L - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-3 końcowy Nagroda
1 QUABRIELLA 4 Krygier Maja (J.2002) Klub Jeździecki Cavalier 66,316 65,227 131,543  
2 BARBÓR Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 62,105 64,545 126,650  
3 DAISY Stanek Anna Stajnia z Kopytem 63,947 62,045 125,992  
4 ARMANI Lewandowska Larysa (JM.2003) KJ Stajnia Jarużyn 65,000 59,318 124,318  
5 PETRA Ochocińska Alicja (J.2002) Fundacja Ośrodek Sportów Konnych 61,842 58,864 120,706  
6 NASHORN Lemańczyk Agnieszka (J.2000) Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych 61,053 59,545 120,598  
7 CZEKOLADA Borys-Piotrkowska Karolina "Rywal" 58,947 61,136 120,083  
8 JONAS 200 Boniek Wiktoria (J.2000) Klub Jeździecki Młyńska Struga 49,474 57,045 106,519  


 

RUNDA - L (KUCE) - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub L-1 L-3 końcowy Nagroda
1 GANGES Drobny Maja (Mł.2007) Ciechociński KJ Bonanza 50,789 54,545 105,334  


 

RUNDA - P - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-1 P-2 końcowy Nagroda
1 JUST LOVE Masłowska Olga JKS Rywal 66,000 65,106 131,106 250 PLN
2 KRYSZTAŁ J Matuszak Michalina (MJ.1999) Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn 60,900 63,182 124,082 150 PLN
3 STELLA Wosiek Magdalena KJ Stajnia z Kopytem 61,500 60,985 122,485 100 PLN
4 PRYMUS Wodzyńska Olga (JM.2003) Klub Jeździecki Cavalier 59,500 59,773 119,273  
5 I.DŻIGIT Miazek Marcin KJ Jeziorki Osieczna 59,900 57,727 117,627  
6 ARES Racinowska Weronika (MJ.1999) KJ Classic Solec Kujawski 58,700 58,288 116,988  
7 ROSSELVI Tobiszewska Katarzyna (J.2000) Ciechociński KJ Bonanza 60,100 55,000 115,100  
8 DAHA Kryszak Marta (J.2001) KJ Oxer Inowrocław 53,900 57,425 111,325  


 

RUNDA - P (KUCE) - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub P-1 P-2 końcowy Nagroda
1 WERBENA MISS NANDO Kolarz Angelika (JM.2004) Stowarzyszenie Kujawsko-Pomorski Klub Jeżdziecki 61,400 62,424 123,824  


 

RUNDA - N - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub N-4 N-5 końcowy Nagroda
1 RUCKSTER Złotowska Dominika KJ Jarużyn 67,061 65,358 132,419 300 PLN
2 DONNA PRIMA Bagniewska Hanna Kujawsko-Pomorski Klub Jeździecki 65,514 64,572 130,086 200 PLN
3 BLACK PEARL R Włodarczyk Agata (J.2000) KJ Oxer Inowrocław 62,917 64,000 126,917 150 PLN
4 PASJA Pokora Natalia Klub Jeździecki Classic 62,917 62,214 125,131  
5 OKSER Pilarska Anna Klub Jeździecki Młyńska Struga 58,959 58,500 117,459  


 

RUNDA - C - REGIONALNA (21-07-2018)
        Wynik Wynik Wynik  
Miejsce Nazwa konia Zawodnik Klub C-1 C-2 końcowy Nagroda
1 GLADIATOR J Zgórska-Dąbrowska Magdalena KJ CLASSIC 64,711 63,514 128,225 60 PLN
2 ATENA Felska Aleksandra (J.2001) St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz 62,133 60,541 122,674  



 

HUBERTUS 2.5.0.0 PRO - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (Piotr MasĹ‚owski, GrudziÄ…dz, P2-042017-1)

Wrzuć na Facebooka
  
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 
 
 
Sierpień 2018 
 
 
 
 
 
 
 
 

10-12.08 ZO Łężkowice

 

12-12.08 eMPMK ZR Łęzkwice

 

10-12.08 Klinika z Anna Bienias Łódź

 

11.08  ZT EZ Rumianka

 

11-12.08 ZR BiK Gieniusze

 

13-17.08 ME U25 Exloo NED 

 

18.08 ZT Stajnia Campoverde

 

 

18-19.08  ZR Łopuchowo

 

17-18.09 Mistrzostwa Śląska Zbrosławice

 
24-26.08 ZO Drzonków
 
 
 
 
24-26.08 MDŚ Rybnica 
 
 
25-26.08  ZR Aromer 
 
 
25-26.08 ZR Pólko
 

 

Wrzesień 2018 

 

30.08-01.09 eMPMK Radzionków

 

28.08 - 02.09 CDI / MP Radzionków 

Propozycje CDI 

Propozycje MP

01.09   ZR KJ Kresy 

 

01-02.09  ZR Koryta 

 

08-09- 09  ZR Barłomino 

 

08.09  ZR Truskolasy 

 

08-09.09 - MR Walewice 

 

08-09.09 MR Pólko 

 

 

11-23.09 Mistrzostwa Świata Tryon NC USA 

 

13-16.09 ZO Jakubowice 

 

 

20-23.09 MPMK Strzegom 

 

 

21-23.09 Puchar Polski MK

 

21-23.09 MWiM Aromer 

 

22-23.09  Mistrzostwa Podlasia UKS Victoria

 

 

22-23.09  Mistrzostwa WLKP Leszno  link

 

 

28-30.09 CDI3 Budapest HUN

 

 

29-30.09   ZR Biały Las 

 

 

29-30.09 Finał Ligi Podlasia ZR  KJ Ostoja 

 

 

Październik 2018 

 

05-07.10 CDI-W Tallinn EST 

 

06.10 ZT Stare Babice 

 

13-14.10 ZR Aromer 

 

19-20.10 HZO/R Łąck

 

26-28.10 CDI-W Zakrzów

 

 

 

Listopad 2018 

 

09-11.01 CDI Sopot 

 

09-11.11 HZO Poczernin

 

09-11.11 HZR Zbrosławice

 

10-11.11 HZR Pólko 

 

16-18.11 HZO Zakrzów 

 

23-25.11 HZO Michałowice

24-25 HZR Aromer 

 

 

Grudzień 2018 

 

29.11 - 02.12 Cavaliada Poznań 

 

08-09.12  HZR Aromer 

 

15.12  HZR Partynice