HZO / HZR Zakrzów 8-10 marca 2019

LKJ Lewada Zakrzów  fot Łukasz Kowalski 

WYNIKI / ARKUSZE

 

Żaneta Skowrońska - Kozubik i Romantic P - wynik 69,533% w konkursie  Grand Prix 

 

Anna Mierzwińska i Dean Martin - wynik turnieju Finał Inter I 75,042%

video 

 

Anna Mierzwińska na Dean Martin zdominowała w Zakrzowie małą rundę wygrywając wszystkie trzy konkursy z wynikami:

68,333 PSG 

71,711 Inter I 

75,042% Finał Inter I

 

 

 

Karolina Mazurek na Choco Lady II wygrała dwa konkursy rundy młodzieżowej z wynikami: 67,315% w CC1  oraz 66,491% w CC2. Finał CC6 wygrał Marek Szczur na Furst Avalon z wynikiem 70,292%.

Spośród młodzieżowców dobrą formę w zawodach prezentowała Jagoda Dąbrowska na Attack With Me uzyskując wyniki:

65,370% - CC1 

65,439% - CC2

67,333% - CC6

 

Karola Mazurek 

 

Tomasz Kowalski na Dominator P wygrał dwa konkursy rundy C z wynikami 69,461% w C1 oraz 69,189% w C2. Konkurs finałowy C4 z wynikiem 71,667% wygrała juniorka Julia Rogowska na Da Capo 183, na którym spisała się najlepiej spośród juniorów startujących w rundzie C ( 2 x trzecie miejsca w konkursach obowiązkowych i zwycięstwo w finale ).

 

 

 

Tomasz Kowalski  

Julia Rogowska na Rainbow wygrała wszystkie trzy konkursy rundy D z wynikami :

69,359% - D1 

69,833% - D2

72,000% - D3

 

Spośród  zawodników z kategorii Dzieci ( do lat 14 ) najlepiej w zawodach wypadła Magdalena Doniec, dosiadająca konia Gonzo, zajmując we wszystkich konkursach D drugie miejsca. 

 

 

Julia Rogowska

 

Ewa Golubińska zdominowała konkursy klasy N dla kuców  dosiadając w zawodach swojego podstawowego kuca L.V. Winston. W konkursach obowiązkowych uzyskała: w N1 - 67,583%, w N2 - 68,803% oraz 70,042% w finale N7

 

W rundzie regionalnej dla kuców w konkursach klasy L startowała jedna zawodniczka - Maja Kucharska na Glamour PP, uzyskała następujące wyniki: 6,4 w L6, 6.7 w L1, oraz 7,2 w L2. 

 

 

 

Ewa Golubińska

 

 

 Anna Mierzwińska i Fibonacci

 

W konkursach regionalnych najlepsze rezultaty uzyskała Anna Mierzwińska na Fibonacci, wygrywając wszystkie trzy konkursy rundy L z wynikami: 74,211% w L1,  75,523% w L2 i 70,523% w L3.  Dwa konkursy klasy P wygrała Nikola Marczak na klaczy Chikara  - 68,300% - P1,  67,121% - P2 a  P3 z wynikiem 67,125%  Maria Sitek na Magical Memory. 

Dwa konkursy rundy N zakończyły się sukcesem pary Anna Miewrzwińska / Quatro Hit - 71,389% - N4, 71,000% - N5, finałowy konkurs N6 wygrała Aleksandra Tomala na Iowa C z 66,829%.

Ewelina Gos na Gold Quaterback wygrała dwa konkursy rundy C1 - 64,044% oraz C2 z 63,838%. Katarzyna Popiołek na Morning Sun z 67,368% zajęła pierwsze miejsce w niedzielnym C3.   Joanna Jawor na klaczy Cortina była najlepsza w regionalnej rundzie młodzieżowej. 

 

 

HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:44
ZR1/L-6R-K
08:00 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR1 / L-6R-K / Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
(Competition No: ZR1 / )

C - Marek Ruda - POL ()
C - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
  GLAMOUR PP (29) Maja KUCHARSKA (Mł.2008) 6,4 60,800  
    DRP / GER / Klacz / 2010 (9) / - / kasztanowata / Hemingway B / Ginger PP
   Niemcy / Andrzej Kucharski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:44
ZR3/L-1
08:15 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR3 / L-1 / Program krajowy
(Competition No: ZR3 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 FIBONACCI (38) Anna MIERZWIŃSKA 74,211
(1)
74,211
(1)
74,211
[0%]
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / ciemnogniada / First Romancier / /Sandro Hit
   Alkesandra Staniek / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 CARAMBA (20) Karolina MAZUREK 70,789
(2)
72,105
(2)
71,447
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2014 (5) / - / gniada / CARDAMON / CERKWICA
   Fiałkowski Zbigniew / Karola Mazurek
Sudecki LKS Książ
3 PRIMO J (42) Hanna SUCHAN 65,789
(5)
67,632
(3)
66,711
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Wałach / 2012 (7) / - / skarogniada / Solaris / Platyna
   brak / Anna Włodarkiewicz
JKS Cwał
4 SIR RUBIN (26) Natalia WALA (J.2002) 66,842
(3)
63,947
(5)
65,395
[0%]
(4)
 
   Westfalska / POL / Wałach / 2015 (4) / DE 441410734615 / skarogniada / Sir Donnerhall l / Rubin Lady
   Elżbieta Mallert / Ireneusz Wala
LKJ Lewada
5 V-CAPRICE-AS (43) Hanna SUCHAN 66,053
(4)
64,211
(4)
65,132
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / - / ciemnogniada / Corofini / Viva Polonia
   Barbara Kalinowska / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
6 DAR (22) Natalia STODOŁA 65,789
(5)
63,684
(6)
64,737
[0%]
(6)
 
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) / 616999600319910 / gniada / nn / nn
   Tadeusz Piórkowski / Anna Kaczmarek
LKJ LEwada Zakrzów
7 DIARO (62) Magdalena TOMKÓW-BEDNARSKA 64,211
(7)
63,684
(6)
63,947
[0%]
(7)
 
   OLD / GER / Wałach / 2010 (9) / DE 418184086110 / gniada / Diarado / Dociaccia
   Gestuet Lewitz / Magdalena Tomków-Bednarska
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
8 HEROS (15) Agata ŻABSKA (J.2002) 63,684
(9)
63,421
(8)
63,553
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2003 (16) / POL 009 67 00272 03 / ciemnogniada / Peres / Hera
   Włodzimierz Nagawski / Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
9 HOPE (46) Laura MAZUREK (JM.2006) 63,947
(8)
62,632
(9)
63,289
[0%]
(9)
 
   Hanowerska / GER / Klacz / 2011 (8) / - / kasztanowata / Hochandel / Salamanca
   Klaus Bunger / Mazurek
JKS Cwał
10 WARSOWIA (72) Małgorzata BELICKA 61,053
(11)
61,316
(10)
61,184
[0%]
(10)
 
   SP / POL / Klacz / 2013 (6) / 61609670085313 / gniada / Lou Reed / Wiena
   Piotr Mazurek / Sławomik Królik
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
10 GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK (81) Katarzyna LEGIERSKA 62,105
(10)
60,263
(11)
61,184
[0%]
(10)
 
   Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Mewes 438 / Teatske Wijpkje
   S. Zonderland / Zdzisław Legierski
KJK Szary
12 MEWOLTA (82) Zuzanna ŁUSZCZYŃSKA (JM.2004) 60,263
(12)
56,579
(12)
58,421
[0%]
(12)
 
   SP / POL / Klacz / 2005 (14) / - / gniada / Le Voltaire / Melodi
   Zaleski TAdeusz / Łuszczyńska Anna
KJ Dera
13 PLEJADA (86) Aleksandra DRATWIŃSKA (MJ.1999) 52,368
(13)
52,895
(13)
52,632
[0%]
(13)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (15) / - / gniada / Lando / Platyna
   SK Udórz / Aleksandra Dratwińska
JLKJ Udórz

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  DAR (22) Weronika KACZMAREK (JM.2004) 62,632 59,211 60,921
[0%]
 
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) / 616999600319910 / gniada / nn / nn
   Tadeusz Piórkowski / Anna Kaczmarek
Klub Jeździecki Dera

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:46
ZR4/P-1
10:05 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR4 / P-1 / Program krajowy
(Competition No: ZR4 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 CHIKARA (75) Nikola MARCZAK 69,200
(1)
67,400
(1)
68,300
[0%]
(1)
 
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / - / ciemnogniada / Lahnstein / Corella
   Ludwig Ebermann / Henryk Podkówka
LKJ LEWADA
2 PRIMO J (42) Hanna SUCHAN 66,600
(2)
65,800
(4)
66,200
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Wałach / 2012 (7) / - / skarogniada / Solaris / Platyna
   brak / Anna Włodarkiewicz
JKS Cwał
3 ROSA (53) Wiktoria BOBOWIEC (MJ.1999) 64,800
(4)
66,600
(2)
65,700
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Klacz / 2002 (17) / POL009670111402 / ciemnogniada / Rio Bravo / Rota
   SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW / PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
4 J'ADORE (24) Oliwia SOBEL 64,200
(5)
66,000
(3)
65,100
[0%]
(4)
 
   Deutsches Sportpferd / GER / Klacz / 2011 (8) / - / gniada / Acorus / Petunia
   Ludwig Ebermann / Józef Sus
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
5 APLAUZ (65) Marta SITEK (J.2001) 65,400
(3)
64,000
(6)
64,700
[0%]
(5)
 
   XO / POL / Wałach / 25.05.2000 / POL 006 54 00588 00 / siwa / Pluton XO / Astrate XO
   Jerzy Pandel / Monika Popielewicz
LKJ Lewada Zakrzów
6 MAGICAL MEMORY (14) Marta SITEK (J.2001) 63,600
(6)
64,400
(5)
64,000
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 6160096900785 / gniada / Rock And Roll / Margot
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki
LKJ Lewada Zakrzów
7 SAGIWARA (44) Monika BORZĘCKA 63,200
(7)
64,000
(6)
63,600
[0%]
(7)
 
   SP / POL / Klacz / 2009 (10) / - / gniada / Asceta / Sarisa
   SK Udórz / Wojciech Borzęcki
JKS Cwał
8 ANELI (10) Natalia STODOŁA 63,200
(7)
60,800
(9)
61,500
[-0,5%]
(8)
 
   Haflinger / GER / Klacz / 2006 (13) / - / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
   Urlich Bóker / Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów
9 GRETTON WOODS (13) Ewelina GOS 62,600
(9)
59,000
(11)
60,800
[0%]
(9)
 
   SP / POL / Ogier / 2014 (5) / - / gniada / Bretton Woods / Gwiazda Hit
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
10 QUANTI (87) Dominika PĄCZEK (J.2003) 60,800
(10)
60,200
(10)
60,500
[0%]
(10)
 
   SP / GER / Klacz / 2006 (13) / 616999610310306 / gniada / NN / NN
   Susanne i Axel Siebald / Henryk Pączek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
10 GRAVIOLA (76) Lena CZAKAŃSKA (J.2003) 60,800
(10)
61,200
(8)
60,500
[-0,5%]
(10)
 
   SP / POL / Klacz / 2013 (6) / - / kasztanowata / Vulkan / Gruzinka
   SK Ochaby / Piotr Czakański
LKJ Ochaby
12 CARTE BLANCHE (45) Karolina STEFAŃSKA 59,200
(12)
58,200
(12)
58,700
[0%]
(12)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (8) / - / gniada / Bolshoi / Catharsis
   Piotr Morsztyn / Karolina Stefańska
JKS Cwał
  GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK (81) Katarzyna LEGIERSKA     ELI  
   Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Mewes 438 / Teatske Wijpkje
   S. Zonderland / Zdzisław Legierski
KJK Szary

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:48
ZR6/C-1
12:00 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR6 / C-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
(Competition No: ZR6 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 GOLD QUATERBACK (64) Ewelina GOS 64,412
(1)
63,676
(1)
64,044
[0%]
(1)
 
   WLKP / POL / Ogier / 2011 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
2 SARUMAN GT (85) Karolina JATKOWSKA (J.2003) 63,088
(2)
61,912
(3)
62,500
[0%]
(2)
 
   OLD / GER / Wałach / 2008 (11) / DE 433331577308 / kara / Swarovski / DE 431311612403
   Ramona Rohlmann / Wojciech Jatkowski
KJ Biały Las Stajnia Przybylscy
3 PREDAZZO (27) Dorota TARAS 59,706
(4)
62,059
(2)
60,882
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 616009670025210 / kasztanowata / Alvarez 17 / / Pensacola / O'Key
   Monika Szczepaniak / Izabela Swornowska
KJ Platan Wrocław
4 MONEY PENNY (11) Magdalena CIEŚLIK 61,324
(3)
59,853
(4)
60,588
[0%]
(4)
 
   DWB / POL / Klacz / 2008 (11) / 208333DW0804788 / ciemnogniada / Michellino / / Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
   Jeannette & Dennis Storm / Magdalena Cieślik
bpk

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  GOLD QUATERBACK (64) Ewelina GOS 62,353 63,529 62,941
[0%]
 
   WLKP / POL / Ogier / 2011 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:48
ZR5/N-4
12:45 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR5 / N-4 / Program krajowy
(Competition No: ZR5 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 QUATRO HIT (35) Anna MIERZWIŃSKA 72,500
(1)
70,278
(1)
71,389
[0%]
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / gniada / Quaterback / Chelsea
   Sk Bielin / Jacek Kuźma i Anna Łukasik
KS Pegaz
2 DARKO (34) Anna MIERZWIŃSKA 71,389
(2)
67,222
(3)
69,306
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / gniada / Con Calma / Damy Sobie Radę
   Stanisław Procajło / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 LE BATON ROUGE M (71) Julia ROGOWSKA (J.2002) 70,000
(3)
68,611
(2)
69,306
[0%]
(2)
 
   Hanowerska / POL / Wałach / 2010 (9) / PZJ LKPZJ/4714/19 / kasztanowata / londonderry / Walida
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4 IOWA C (79) Aleksandra TOMALA 67,222
(4)
66,250
(4)
66,736
[0%]
(4)
 
   KWPN / NLD / Ogier / 2013 (6) / - / kara / Johnson / Zatilda
   Cerina Burgmeijer / Sylwester Tomkowicz
KJ Lider Radzionków
5 HARNAŚ (77) Monika RZEPKA 63,333
(5)
61,111
(6)
62,222
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 (12) / - / kasztanowata / Kreol / Harmonia
   SK Kierzbuń / Monika Rzepka
bpk SLA
5 APLAUZ (65) Marta SITEK (J.2001) 62,778
(6)
61,667
(5)
62,222
[0%]
(5)
 
   XO / POL / Wałach / 25.05.2000 / POL 006 54 00588 00 / siwa / Pluton XO / Astrate XO
   Jerzy Pandel / Monika Popielewicz
LKJ Lewada Zakrzów
7 GRETTON WOODS (13) Ewelina GOS 58,889
(8)
57,222
(8)
58,056
[0%]
(7)
 
   SP / POL / Ogier / 2014 (5) / - / gniada / Bretton Woods / Gwiazda Hit
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
8 ATENA (39) Aleksandra FELSKA (J.2001) 55,972
(9)
57,639
(7)
56,806
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (8) / 616009520025811 / gniada / Amant / Arcus / Agawa / Zestaw
   Waldemar Świątkiewicz / Maciej Felski
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
9 NOBODY IS PERFEKT (55) Aleksandra SOBKIEWICZ (J.2001) 60,556
(7)
53,889
(9)
56,722
[-0,5%]
(9)
 
   Hanowerska / POL / Wałach / 2009 (10) / DE431319108309 / gniada / Now or Never M / Quinta
   Marlien und Dirk Visscher / Aleksandra Sobkiewicz
Kub Jeżdziecki "Picador"

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:50
ZR7/CC-1
14:20 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR7 / CC-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
(Competition No: ZR7 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 CORTINA (52) Joanna JAWOR 66,528
(1)
64,583
(1)
63,556
[-2%]
(1)
 
   WB / POL / Klacz / 2012 (7) / - / gniada / Gold fiver / C
   Herbert Rudiger wassibauer / Herbert Rudiger wassibauer
KJ OKOŁY
2 DRAKAR (9) Natalia STODOŁA 62,778
(2)
61,806
(2)
62,292
[0%]
(2)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2005 (14) / 11973 / gniada / Landjunker S / Dextera
   Stodoła Witold / Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów
3 MARKIZA (84) Izabela STRZALKA 62,500
(3)
60,000
(3)
61,250
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Klacz / 2000 (19) / 08745 / kasztanowata / mazzel / milesza
   stadnina koni pepowo / strzalka izabela
KJ LEWADA

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:50
ZO1/D-1
15:00 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO1 / D-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny A Kategoria Dzieci
(Competition No: ZO1 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()
M - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 RAINBOW (74) Julia ROGOWSKA (J.2002) 71,923
(1)
69,038
(1)
67,115
(1)
69,359
[0%]
(1)
 
   Hanowerska / POL / Klacz / 2002 (17) / PZJ LKPZJ/4384/19 / skarogniada / Romancero H / Wenzelskrone
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2 GONZO (47) Magdalena DONIEC (JM.2005) 65,769
(2)
63,077
(2)
66,346
(2)
65,064
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 616009640072113 / gniada / Star Turn / Grenada
   Katarzyna Milczarek / Anna Doniec
JKS Cwał
3 HOPE (46) Laura MAZUREK (JM.2006) 65,769
(2)
61,923
(3)
65,000
(5)
63,731
[-0,5%]
(3)
 
   Hanowerska / GER / Klacz / 2011 (8) / - / kasztanowata / Hochandel / Salamanca
   Klaus Bunger / Mazurek
JKS Cwał
4 ANELI (10) Adrianna DOWHA (JM.2005) 63,846
(5)
60,769
(4)
66,154
(3)
63,590
[0%]
(4)
 
   Haflinger / GER / Klacz / 2006 (13) / - / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
   Urlich Bóker / Stodoła Natalia
Klub Jeździecki Dera
5 FINEZJA (50) Weronika WIĄCEK (JM.2005) 65,577
(4)
58,846
(6)
65,769
(4)
63,397
[0%]
(5)
 
   Małopolska / POL / Klacz / 2010 (9) / 616006540028010 / gniada / Falkon / Frontera
   Krzysztof Biskup / Małgorzata Wiącek
LKJ Lewada
6 PYRUS (37) Alicja KISTOWSKA (MJ.1998) 60,769
(7)
60,000
(5)
63,269
(7)
61,346
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 616009540138510 / gniada / Duran Duran / Pola
   Adam Mazur / Alicja Kistowska
Klub Jeździecki LANDO
7 I'MARA (18) Marcelina WOJSZ 62,885
(6)
56,154
(7)
64,423
(6)
61,154
[0%]
(7)
 
   KWPN / NED / Klacz / 2013 (6) / - / kasztanowata / Desperado / Ulricka E.
   Holandia / JMS Sports sp. z o.o.
bpk LOD
8 CALDERON (63) Iga SZWEDO (J.2002) 60,577
(8)
55,769
(8)
59,615
(8)
58,654
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2008 (11) / 12249 / gniada / Lintas Boy R / Casablanca
   P. Mazurek / P. Mazurek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:52
ZO2/N-1
15:50 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO2 / N-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Kuców
(Competition No: ZO2 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()
M - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 LEUNS VELD'S WINSTON (80) Ewa GOLUBIŃSKA (JM.2004) 68,375
(1)
64,625
(1)
69,750
(1)
67,583
[0%]
(1)
 
   WELSH / NLD / Wałach / 2007 (12) / 5280170700825 / inna / Bodo / Leuns Veld's Heidi
   A. Peeters / jarosław Golubiński
KJ Plejada
2 MAMBA (40) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 65,000
(2)
62,750
(2)
66,375
(2)
64,708
[0%]
(2)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 11841 / kara / Top Evita / Makata
   Krzysztof Starosciec / Anna Walczynska
KS Centurion
3 MERCI (41) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 63,000
(3)
62,375
(3)
64,125
(4)
63,167
[0%]
(3)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 12317 / kasztanowata / Domingo / Marionetka
   Dominik Gronet / Maria Pietrusinska
KS Centurion
3 LUNA (78) Natalia GARBOWSKA (JM.2004) 62,125
(4)
61,875
(5)
65,500
(3)
63,167
[0%]
(3)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 (13) / POL 013 69 01149 06 / kara / Nico-K / LUKKA-PONYSPORT
   Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna / Wioletta Garbowska
LKJ LEWADA
5 KADR PONY SPORT (56) Nadia CINAL (JM.2005) 61,500
(5)
62,250
(4)
63,500
(5)
62,417
[0%]
(5)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 (12) / POL013560316307 / kara / NICO-K / KLISZA
   NIEZNANY / JOANNA SŁAWSKA
Klub Jeździecki Lider

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
  HORMON PONYSPORT (7) Kaja KOSZOWSKA (J.2002) 62,125 61,250 61,875 60,250
[-1,5%]
 
   KUC / POL / Wałach / 1999 (20) / - / tarantowata / Waron / Hurta
   Małgorzata Koszowska / Małgorzata Koszowska
LKJ Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:53
ZO4/CC-1
17:15 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO4 / CC-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Młodych Jeźdźców
(Competition No: ZO4 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()
M - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 CHOCO LADY II (19) Karolina MAZUREK 65,694
(1)
68,889
(1)
67,361
(1)
67,315
[0%]
(1)
140 PLN
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2011 (8) / DE456570300211 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Karola Mazurek
Sudecki LKS Książ
2 FURST AVALON (16) Marek SZCZUR 65,694
(1)
67,083
(3)
64,583
(3)
65,787
[0%]
(2)
100 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2005 (14) / DE441411906205 / kasztanowata / Furst Heinrich / Florestan I / Grafin / General I
   Werner Tacke / Marek Szczur
KJK Szary Michałowice
3 JAMAL'S TWINKELING (67) Justyna WOJSZ 62,917
(5)
67,778
(2)
66,111
(2)
65,602
[0%]
(3)
 
   BWP / BEL / Wałach / 2009 (10) / - / gniada / Rousseau / Dusinda
   Belgia / JMS Sports sp. z o.o.
bpk LOD
4 ATTACK WITH ME (68) Jagoda DĄBROWSKA (MJ.1999) 65,556
(3)
66,389
(4)
64,167
(4)
65,370
[0%]
(4)
 
   Hannoveraner / GER / Klacz / 2003 (16) / DE431316774603 / kasztanowata / Weltregent H / Dorothee
   Gretus Buss / PH Attack Roman Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
5 DREAMCAT (58) Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.2000) 64,306
(4)
65,278
(5)
63,611
(5)
64,398
[0%]
(5)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Dreamcatcher / Zacharel
   - / Weronika Frąckowiak
LKJ Lewada
6 BUTTERFLY (1) Dagmara KOPEĆ 60,556
(7)
61,944
(7)
61,944
(6)
61,481
[0%]
(6)
 
   Niemiecka Sportowa / POL / Klacz / 1999 (20) / DE455870340210 / gniada / Belissimo / Rainbow
   Zbigniew Szumlakowski / Andrzej Sałacki
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
7 SIR HAYFIELD (8) Małgorzata KOWALSKA (J.2001) 61,806
(6)
62,917
(6)
60,972
(7)
59,898
[-2%]
(7)
 
   HAN. / POL / Ogier / 2007 (12) / DE431310441707 / gniada / Sir Donnerhall / Sandro Hit / Davigna / Davignon
   Niemcy / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:54
ZO3/C-1
18:30 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO3 / C-1 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny ME Juniorów
(Competition No: ZO3 / )

C - Łukasz Dziarmaga - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()
M - Izabela Popławska-Szostak - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DOMINATOR-P (25) Tomasz KOWALSKI 73,088
(1)
67,059
(2)
68,235
(1)
69,461
[0%]
(1)
120 PLN
   SP / POL / Ogier / 2012 (7) / 616009670007212 / kara / Ron William / Rohdiamant / Madera-P / Saracen
   Bogdan Parkitny / Krystian Pola
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2 LIDER (21) Karolina MAZUREK 67,353
(3)
67,647
(1)
67,647
(3)
67,549
[0%]
(2)
90 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (8) / 616009670044011 / gniada / Pastisz / Lusi / Pegasus HB
   Piotr Lipiński / Karolina Mazurek
Sudecki LKS Książ
3 DA CAPO 163 (73) Julia ROGOWSKA (J.2002) 67,794
(2)
65,000
(5)
67,941
(2)
66,412
[-0,5%]
(3)
 
   Hanowerska / DEU / Wałach / 2004 (15) / - / kara / De Niro / Caprice
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4 KEISER RUBIN (6) Małgorzata MALKUSCH (J.2001) 66,324
(4)
65,735
(3)
63,529
(5)
65,196
[0%]
(4)
 
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 (8) / - / kasztanowata / Kaiser Franz / Hauptstuttbuch Rosaria
   Witold Pietrzyk / Małgorzata Malkusch
LKJ Lewada
5 MORNING SUN (2) Kaja KOSZOWSKA (J.2002) 63,971
(5)
65,147
(4)
65,147
(4)
64,755
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690078412 / gniada / Rock And Roll / Mystic Princess
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
6 UNITED FADO (54) Anna WOŹNICA 62,794
(8)
63,824
(6)
63,382
(6)
63,333
[0%]
(6)
 
   Hanowerska / GER / Wałach / 2012 (7) / - / gniada / United / Wera
   Anne-D, DR. Fritz Winzer / Anna Woźnica
TS "Kuźnia" Rybnik
7 ATENA (39) Aleksandra FELSKA (J.2001) 63,529
(6)
63,824
(6)
62,059
(7)
63,137
[0%]
(7)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (8) / 616009520025811 / gniada / Amant / Arcus / Agawa / Zestaw
   Waldemar Świątkiewicz / Maciej Felski
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
8 QUIRIN 9 (61) Magdalena TOMKÓW-BEDNARSKA 63,382
(7)
61,912
(8)
60,735
(8)
62,010
[0%]
(8)
 
   BAVAR / GER / Ogier / 2000 (19) / PZJ:K009982 / ciemnogniada / Quartier Latin / Quattro B / Phantasie / Rolando
   Anton Willkommer / Barbara Guniewicz
WLKS Krakus Kr. Swoszowice

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:55
ZO5/CC-4
19:45 
(08-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO5 / CC-4 / Program Międzynarodowy Konkurs Św. Jerzego
(Competition No: ZO5 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()
M - Izabela Popławska-Szostak - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DEAN MARTIN (33) Anna MIERZWIŃSKA 69,737
(1)
67,237
(3)
68,026
(1)
68,333
[0%]
(1)
160 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2011 (8) / - / ciemnogniada / Diarado / Pia/ Polydor
   August Poppe / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 DUISO (31) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 68,553
(2)
67,500
(2)
66,447
(2)
67,500
[0%]
(2)
120 PLN
   Oldenburger / GER / Wałach / 2007 (12) / - / ciemnogniada / Duino / Rakete
   HeinrichRamsbrock / Tomasz Modrzejewski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3 GALAPAGOS (36) Katarzyna POPIOŁEK 67,763
(4)
67,895
(1)
65,263
(6)
66,974
[0%]
(3)
80 PLN
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) / 616007610019110 / gniada / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4 VICTORY (30) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 68,421
(3)
65,263
(5)
65,395
(5)
66,360
[0%]
(4)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690080812 / kara / Rock And Roll / Whiskey Girl
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki / SK Ochaby
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
5 EXPRESSO (59) Izabela KOWALSKA 67,632
(5)
65,000
(6)
65,132
(7)
65,921
[0%]
(5)
 
   SWB / SWE / Wałach / 2009 (10) / 752004040903867 / ciemnogniada / Blacka Coffee / Bellini / Afrodite / Akribori
   Szwecja / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
6 HAITI (48) Hanna SUCHAN 64,211
(8)
65,395
(4)
66,053
(3)
65,219
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2008 (11) / POL009540059608 / gniada / Aron / Hańcza
   SK Udórz / Bogusław lis
JKS Cwał
7 CINNAMON (51) Joanna JAWOR 66,579
(6)
63,158
(7)
64,737
(8)
64,825
[0%]
(7)
 
   Oldenburger / GER / Klacz / 2011 (8) / brak / kasztanowata / Cecotto's As / Tiamo I
   Dajana Nicodem / HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
KJ OKOŁY
8 CARDAMON (4) Anna-Maria GAWŁOWSKA 64,342
(7)
63,158
(7)
65,526
(4)
64,342
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Ogier / 2009 (10) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Klub Jeździecki Golden Dream
9 HARM (69) Michaela SCHWARZOVA 63,816
(9)
60,789
(10)
61,447
(10)
62,018
[0%]
(9)
 
   ČT / CZE / Wałach / 2001 (18) / 000004969 / kasztanowata / Harlow / Zorka
   Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN / Bohdan Schwarz, Karviná
CZE
10 DIAMOND STAR (60) Magdalena LUCHETTA ŁODZIŃSKA 62,500
(10)
61,184
(9)
61,579
(9)
61,754
[0%]
(10)
 
   OLDBG / GER / Wałach / 2009 (10) / DE441410425709 / ciemnogniada / Diamond Hit / Don Schufro / Fabienne / Fernblick
   Niemcy / Magdalena Luchetta Łodzińska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
11 PICADORA (70) Michaela SCHWARZOVA 59,342
(11)
60,000
(11)
60,921
(11)
60,088
[0%]
(11)
 
   Oldenburg / DEU / Klacz / 2008 (11) / - / kasztanowata / Swarowski / Perdella
   Sprehe Albert,49632 Essen,Německo / JK S Team
CZE
  STERNIK (49) Hanna SUCHAN       REZ  
   SP / POL / Wałach / 2009 (10) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:57
ZO9/N-2
08:00 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO9 / N-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Kuców
(Competition No: ZO9 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
E - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
M - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 LEUNS VELD'S WINSTON (80) Ewa GOLUBIŃSKA (JM.2004) 68,205
(1)
69,359
(1)
68,846
(1)
68,803
[0%]
(1)
 
   WELSH / NLD / Wałach / 2007 (12) / 5280170700825 / inna / Bodo / Leuns Veld's Heidi
   A. Peeters / jarosław Golubiński
KJ Plejada
2 MERCI (41) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 67,692
(2)
65,256
(2)
66,667
(2)
66,538
[0%]
(2)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 12317 / kasztanowata / Domingo / Marionetka
   Dominik Gronet / Maria Pietrusinska
KS Centurion
3 MAMBA (40) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 66,410
(3)
63,077
(3)
65,641
(3)
65,043
[0%]
(3)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 11841 / kara / Top Evita / Makata
   Krzysztof Starosciec / Anna Walczynska
KS Centurion
4 LUNA (78) Natalia GARBOWSKA (JM.2004) 61,538
(5)
63,077
(3)
63,205
(4)
62,607
[0%]
(4)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 (13) / POL 013 69 01149 06 / kara / Nico-K / LUKKA-PONYSPORT
   Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna / Wioletta Garbowska
LKJ LEWADA
5 KADR PONY SPORT (56) Nadia CINAL (JM.2005) 61,667
(4)
60,513
(5)
62,692
(5)
61,624
[0%]
(5)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 (12) / POL013560316307 / kara / NICO-K / KLISZA
   NIEZNANY / JOANNA SŁAWSKA
Klub Jeździecki Lider

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
  HORMON PONYSPORT (7) Kaja KOSZOWSKA (J.2002) 62,949 64,487 64,615 64,017
[0%]
 
   KUC / POL / Wałach / 1999 (20) / - / tarantowata / Waron / Hurta
   Małgorzata Koszowska / Małgorzata Koszowska
LKJ Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:58
ZR8/L-1R-K
08:15 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR8 / L-1R-K / Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
(Competition No: ZR8 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
C - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
  GLAMOUR PP (29) Maja KUCHARSKA (Mł.2008) 6,7 63,650  
    DRP / GER / Klacz / 2010 (9) / - / kasztanowata / Hemingway B / Ginger PP
   Niemcy / Andrzej Kucharski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:47:58
ZR10/L-2
09:20 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR10 / L-2 / Program krajowy
(Competition No: ZR10 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 FIBONACCI (38) Anna MIERZWIŃSKA 76,364
(1)
75,682
(1)
75,523
[-0,5%]
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / ciemnogniada / First Romancier / /Sandro Hit
   Alkesandra Staniek / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 CARAMBA (20) Karolina MAZUREK 67,955
(2)
68,182
(2)
68,068
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2014 (5) / - / gniada / CARDAMON / CERKWICA
   Fiałkowski Zbigniew / Karola Mazurek
Sudecki LKS Książ
3 GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK (81) Katarzyna LEGIERSKA 65,227
(6)
66,364
(3)
65,795
[0%]
(3)
 
   Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Mewes 438 / Teatske Wijpkje
   S. Zonderland / Zdzisław Legierski
KJK Szary
4 SIR RUBIN (26) Natalia WALA (J.2002) 65,682
(4)
65,682
(4)
65,682
[0%]
(4)
 
   Westfalska / POL / Wałach / 2015 (4) / DE 441410734615 / skarogniada / Sir Donnerhall l / Rubin Lady
   Elżbieta Mallert / Ireneusz Wala
LKJ Lewada
5 GRETTON WOODS (13) Ewelina GOS 65,000
(7)
65,455
(5)
65,227
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Ogier / 2014 (5) / - / gniada / Bretton Woods / Gwiazda Hit
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
6 HEROS (15) Agata ŻABSKA (J.2002) 65,682
(4)
62,500
(8)
64,091
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2003 (16) / POL 009 67 00272 03 / ciemnogniada / Peres / Hera
   Włodzimierz Nagawski / Tomasz Żabski
Stowarzyszenie Sportowe Vidavia
7 DAR (22) Natalia STODOŁA 63,409
(9)
64,545
(6)
63,977
[0%]
(7)
 
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) / 616999600319910 / gniada / nn / nn
   Tadeusz Piórkowski / Anna Kaczmarek
LKJ LEwada Zakrzów
8 V-CAPRICE-AS (43) Hanna SUCHAN 64,091
(8)
62,500
(8)
63,295
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / - / ciemnogniada / Corofini / Viva Polonia
   Barbara Kalinowska / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
9 WARSOWIA (72) Małgorzata BELICKA 63,409
(9)
62,955
(7)
63,182
[0%]
(9)
 
   SP / POL / Klacz / 2013 (6) / 61609670085313 / gniada / Lou Reed / Wiena
   Piotr Mazurek / Sławomik Królik
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
10 HOPE (46) Laura MAZUREK (JM.2006) 66,364
(3)
61,591
(10)
62,477
[-1,5%]
(10)
 
   Hanowerska / GER / Klacz / 2011 (8) / - / kasztanowata / Hochandel / Salamanca
   Klaus Bunger / Mazurek
JKS Cwał
11 DIARO (62) Magdalena TOMKÓW-BEDNARSKA 63,409
(9)
61,136
(11)
62,273
[0%]
(11)
 
   OLD / GER / Wałach / 2010 (9) / DE 418184086110 / gniada / Diarado / Dociaccia
   Gestuet Lewitz / Magdalena Tomków-Bednarska
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
12 MEWOLTA (82) Zuzanna ŁUSZCZYŃSKA (JM.2004) 56,591
(12)
55,227
(12)
55,909
[0%]
(12)
 
   SP / POL / Klacz / 2005 (14) / - / gniada / Le Voltaire / Melodi
   Zaleski TAdeusz / Łuszczyńska Anna
KJ Dera
13 PLEJADA (86) Aleksandra DRATWIŃSKA (MJ.1999) 46,364
(13)
46,591
(13)
46,477
[0%]
(13)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (15) / - / gniada / Lando / Platyna
   SK Udórz / Aleksandra Dratwińska
JLKJ Udórz

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
  DAR (22) Weronika KACZMAREK (JM.2004) 56,591 55,909 56,250
[0%]
 
   Typ Szlachetny / POL / Wałach / 2010 (9) / 616999600319910 / gniada / nn / nn
   Tadeusz Piórkowski / Anna Kaczmarek
Klub Jeździecki Dera

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:00
ZR13/C-2
11:00 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR13 / C-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
(Competition No: ZR13 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 GOLD QUATERBACK (64) Ewelina GOS 62,162
(1)
63,514
(1)
62,838
[0%]
(1)
 
   WLKP / POL / Ogier / 2011 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:01
ZO1O/C-2
11:30 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO1O / C-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Juniorów
(Competition No: ZO1O / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DOMINATOR-P (25) Tomasz KOWALSKI 68,514
(1)
70,405
(1)
68,649
(1)
69,189
[0%]
(1)
120 PLN
   SP / POL / Ogier / 2012 (7) / 616009670007212 / kara / Ron William / Rohdiamant / Madera-P / Saracen
   Bogdan Parkitny / Krystian Pola
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
2 LIDER (21) Karolina MAZUREK 67,973
(2)
66,757
(3)
67,703
(2)
67,477
[0%]
(2)
90 PLN
   SP / POL / Wałach / 2011 (8) / 616009670044011 / gniada / Pastisz / Lusi / Pegasus HB
   Piotr Lipiński / Karolina Mazurek
Sudecki LKS Książ
3 DA CAPO 163 (73) Julia ROGOWSKA (J.2002) 67,027
(3)
68,243
(2)
66,757
(3)
67,342
[0%]
(3)
 
   Hanowerska / DEU / Wałach / 2004 (15) / - / kara / De Niro / Caprice
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4 KEISER RUBIN (6) Małgorzata MALKUSCH (J.2001) 64,730
(4)
65,811
(4)
65,541
(4)
65,360
[0%]
(4)
 
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 (8) / - / kasztanowata / Kaiser Franz / Hauptstuttbuch Rosaria
   Witold Pietrzyk / Małgorzata Malkusch
LKJ Lewada
5 QUIRIN 9 (61) Magdalena TOMKÓW-BEDNARSKA 61,757
(5)
63,108
(5)
62,973
(5)
62,613
[0%]
(5)
 
   BAVAR / GER / Ogier / 2000 (19) / PZJ:K009982 / ciemnogniada / Quartier Latin / Quattro B / Phantasie / Rolando
   Anton Willkommer / Barbara Guniewicz
WLKS Krakus Kr. Swoszowice
6 ATENA (39) Aleksandra FELSKA (J.2001) 58,514
(6)
60,000
(6)
61,486
(6)
59,500
[-0,5%]
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (8) / 616009520025811 / gniada / Amant / Arcus / Agawa / Zestaw
   Waldemar Świątkiewicz / Maciej Felski
St. Kujawsko- Pomorski KJ Bydgoszcz
  UNITED FADO (54) Anna WOŹNICA       REZ  
   Hanowerska / GER / Wałach / 2012 (7) / - / gniada / United / Wera
   Anne-D, DR. Fritz Winzer / Anna Woźnica
TS "Kuźnia" Rybnik
  MORNING SUN (2) Kaja KOSZOWSKA (J.2002)       REZ  
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690078412 / gniada / Rock And Roll / Mystic Princess
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:02
ZR11/P-2
12:40 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR11 / P-2 / Program krajowy
(Competition No: ZR11 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 CHIKARA (75) Nikola MARCZAK 68,788
(1)
65,455
(1)
67,121
[0%]
(1)
 
   Deutsches Sportpferd / POL / Klacz / 2013 (6) / - / ciemnogniada / Lahnstein / Corella
   Ludwig Ebermann / Henryk Podkówka
LKJ LEWADA
2 APLAUZ (65) Marta SITEK (J.2001) 66,061
(2)
64,545
(3)
65,303
[0%]
(2)
 
   XO / POL / Wałach / 25.05.2000 / POL 006 54 00588 00 / siwa / Pluton XO / Astrate XO
   Jerzy Pandel / Monika Popielewicz
LKJ Lewada Zakrzów
3 MAGICAL MEMORY (14) Marta SITEK (J.2001) 64,545
(3)
65,000
(2)
64,773
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 6160096900785 / gniada / Rock And Roll / Margot
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki
LKJ Lewada Zakrzów
4 J'ADORE (24) Oliwia SOBEL 63,788
(5)
64,545
(3)
64,167
[0%]
(4)
 
   Deutsches Sportpferd / GER / Klacz / 2011 (8) / - / gniada / Acorus / Petunia
   Ludwig Ebermann / Józef Sus
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
5 ROSA (53) Wiktoria BOBOWIEC (MJ.1999) 64,394
(4)
63,030
(7)
63,712
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Klacz / 2002 (17) / POL009670111402 / ciemnogniada / Rio Bravo / Rota
   SZYMCZAKOWSKA MAŁGORZATA UL. GAŁOWSKA 90, 54-430 WROCŁAW / PP JUMPE spółka z o.o. spółka komandytowa
Stowarzyszenie Sportowe VIDAVIA
6 SAGIWARA (44) Monika BORZĘCKA 63,636
(6)
63,333
(5)
63,485
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2009 (10) / - / gniada / Asceta / Sarisa
   SK Udórz / Wojciech Borzęcki
JKS Cwał
7 ANELI (10) Natalia STODOŁA 61,515
(8)
63,333
(5)
62,424
[0%]
(7)
 
   Haflinger / GER / Klacz / 2006 (13) / - / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
   Urlich Bóker / Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów
8 GRETTON WOODS (13) Ewelina GOS 62,576
(7)
56,515
(10)
59,545
[0%]
(8)
 
   SP / POL / Ogier / 2014 (5) / - / gniada / Bretton Woods / Gwiazda Hit
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
8 GOFFE OAN DE ALDE TRAMDYK (81) Katarzyna LEGIERSKA 60,455
(9)
58,636
(8)
59,545
[0%]
(8)
 
   Koń Fryzyjski / POL / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Mewes 438 / Teatske Wijpkje
   S. Zonderland / Zdzisław Legierski
KJK Szary
10 QUANTI (87) Dominika PĄCZEK (J.2003) 58,788
(11)
58,333
(9)
58,561
[0%]
(10)
 
   SP / GER / Klacz / 2006 (13) / 616999610310306 / gniada / NN / NN
   Susanne i Axel Siebald / Henryk Pączek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
11 GRAVIOLA (76) Lena CZAKAŃSKA (J.2003) 59,394
(10)
55,758
(12)
57,576
[0%]
(11)
 
   SP / POL / Klacz / 2013 (6) / - / kasztanowata / Vulkan / Gruzinka
   SK Ochaby / Piotr Czakański
LKJ Ochaby
12 CARTE BLANCHE (45) Karolina STEFAŃSKA 58,182
(12)
56,515
(10)
57,348
[0%]
(12)
 
   SP / POL / Klacz / 2011 (8) / - / gniada / Bolshoi / Catharsis
   Piotr Morsztyn / Karolina Stefańska
JKS Cwał

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:04
ZR12/N-5
14:35 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR12 / N-5 / Program krajowy
(Competition No: ZR12 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 QUATRO HIT (35) Anna MIERZWIŃSKA 71,571
(1)
70,429
(1)
71,000
[0%]
(1)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / gniada / Quaterback / Chelsea
   Sk Bielin / Jacek Kuźma i Anna Łukasik
KS Pegaz
2 LE BATON ROUGE M (71) Julia ROGOWSKA (J.2002) 70,143
(2)
69,857
(2)
70,000
[0%]
(2)
 
   Hanowerska / POL / Wałach / 2010 (9) / PZJ LKPZJ/4714/19 / kasztanowata / londonderry / Walida
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3 IOWA C (79) Aleksandra TOMALA 69,714
(3)
68,143
(3)
68,929
[0%]
(3)
 
   KWPN / NLD / Ogier / 2013 (6) / - / kara / Johnson / Zatilda
   Cerina Burgmeijer / Sylwester Tomkowicz
KJ Lider Radzionków
4 DARKO (34) Anna MIERZWIŃSKA 67,143
(4)
67,143
(4)
67,143
[0%]
(4)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / - / gniada / Con Calma / Damy Sobie Radę
   Stanisław Procajło / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
5 APLAUZ (65) Marta SITEK (J.2001) 63,143
(5)
63,000
(5)
63,071
[0%]
(5)
 
   XO / POL / Wałach / 25.05.2000 / POL 006 54 00588 00 / siwa / Pluton XO / Astrate XO
   Jerzy Pandel / Monika Popielewicz
LKJ Lewada Zakrzów
6 MONEY PENNY (11) Magdalena CIEŚLIK 61,429
(6)
59,286
(6)
60,357
[0%]
(6)
 
   DWB / POL / Klacz / 2008 (11) / 208333DW0804788 / ciemnogniada / Michellino / / Askemosens Flica / Heslegards Weltmeister
   Jeannette & Dennis Storm / Magdalena Cieślik
bpk
7 HARNAŚ (77) Monika RZEPKA 60,429
(7)
59,286
(6)
59,857
[0%]
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2007 (12) / - / kasztanowata / Kreol / Harmonia
   SK Kierzbuń / Monika Rzepka
bpk SLA
8 NOBODY IS PERFEKT (55) Aleksandra SOBKIEWICZ (J.2001) 53,000
(8)
52,857
(8)
52,929
[0%]
(8)
 
   Hanowerska / POL / Wałach / 2009 (10) / DE431319108309 / gniada / Now or Never M / Quinta
   Marlien und Dirk Visscher / Aleksandra Sobkiewicz
Kub Jeżdziecki "Picador"

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:05
ZR14/CC-2
15:55 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR14 / CC-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Młodych Jeźdźców
(Competition No: ZR14 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 CORTINA (52) Joanna JAWOR 65,395
(1)
65,132
(1)
65,263
[0%]
(1)
 
   WB / POL / Klacz / 2012 (7) / - / gniada / Gold fiver / C
   Herbert Rudiger wassibauer / Herbert Rudiger wassibauer
KJ OKOŁY
2 MARKIZA (84) Izabela STRZALKA 59,079
(2)
60,921
(2)
60,000
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Klacz / 2000 (19) / 08745 / kasztanowata / mazzel / milesza
   stadnina koni pepowo / strzalka izabela
KJ LEWADA
3 DRAKAR (9) Natalia STODOŁA 59,079
(2)
59,474
(3)
59,276
[0%]
(3)
 
   Polski Koń Szlachetny Półkrwi / POL / Wałach / 2005 (14) / 11973 / gniada / Landjunker S / Dextera
   Stodoła Witold / Stodoła Natalia
LKJ LEwada Zakrzów

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:05
ZO14/CS-2
16:20 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO14 / CS-2 / Program Międzynarodowy Grand Prix
(Competition No: ZO14 / )

C - Marek Ruda - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()
M - Łukasz Dziarmaga - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 ROMANTIC P (32) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 68,600
(1)
69,400
(1)
70,600
(1)
69,533
[0%]
(1)
200 PLN
   Niemiecka Sportowa / GER / Wałach / 2009 (10) / DE455870050309 / kasztanowata / Rosenstein / Galice
   Ludwig Ebermann / Małgorzata Brodziak
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:06
ZO8/D-2
16:40 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO8 / D-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Wstępny B Kategoria Dzieci
(Competition No: ZO8 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()
M - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 RAINBOW (74) Julia ROGOWSKA (J.2002) 73,000
(1)
68,833
(1)
67,667
(2)
69,833
[0%]
(1)
 
   Hanowerska / POL / Klacz / 2002 (17) / PZJ LKPZJ/4384/19 / skarogniada / Romancero H / Wenzelskrone
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2 GONZO (47) Magdalena DONIEC (JM.2005) 67,167
(2)
66,333
(2)
69,000
(1)
67,500
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 616009640072113 / gniada / Star Turn / Grenada
   Katarzyna Milczarek / Anna Doniec
JKS Cwał
3 DEISI (66) Aleksandra BŁACHNO (JM.2006) 66,167
(3)
65,833
(4)
66,667
(3)
66,222
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (15) / POL009611051404 / gniada / Rulon / Doxa
   GR Jacek Wilczyński / Jacek Błachno
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
4 HOPE (46) Laura MAZUREK (JM.2006) 64,833
(4)
66,167
(3)
64,333
(4)
65,111
[0%]
(4)
 
   Hanowerska / GER / Klacz / 2011 (8) / - / kasztanowata / Hochandel / Salamanca
   Klaus Bunger / Mazurek
JKS Cwał
5 CALDERON (63) Iga SZWEDO (J.2002) 62,500
(8)
63,833
(5)
64,167
(6)
63,500
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Wałach / 2008 (11) / 12249 / gniada / Lintas Boy R / Casablanca
   P. Mazurek / P. Mazurek
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
6 ANELI (10) Adrianna DOWHA (JM.2005) 63,833
(5)
62,167
(6)
62,333
(9)
62,778
[0%]
(6)
 
   Haflinger / GER / Klacz / 2006 (13) / - / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
   Urlich Bóker / Stodoła Natalia
Klub Jeździecki Dera
7 FINEZJA (50) Weronika WIĄCEK (JM.2005) 63,667
(6)
60,833
(8)
63,333
(7)
62,611
[0%]
(7)
 
   Małopolska / POL / Klacz / 2010 (9) / 616006540028010 / gniada / Falkon / Frontera
   Krzysztof Biskup / Małgorzata Wiącek
LKJ Lewada
8 I'MARA (18) Marcelina WOJSZ 63,500
(7)
61,500
(7)
63,167
(8)
62,222
[-0,5%]
(8)
 
   KWPN / NED / Klacz / 2013 (6) / - / kasztanowata / Desperado / Ulricka E.
   Holandia / JMS Sports sp. z o.o.
bpk LOD
9 PYRUS (37) Alicja KISTOWSKA (MJ.1998) 60,167
(9)
59,833
(9)
64,333
(4)
61,444
[0%]
(9)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 616009540138510 / gniada / Duran Duran / Pola
   Adam Mazur / Alicja Kistowska
Klub Jeździecki LANDO

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:07
ZO11/CC-2
17:50 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO11 / CC-2 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy ME Mł. Jeźdźców
(Competition No: ZO11 / )

C - Łukasz Dziarmaga - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 CHOCO LADY II (19) Karolina MAZUREK 67,105
(1)
66,579
(2)
65,789
(5)
66,491
[0%]
(1)
140 PLN
   Niem. Sport. / POL / Klacz / 2011 (8) / DE456570300211 / kasztanowata / Chap / Cellestial / Cyrena / Barsac
   SK Bielin / Karola Mazurek
Sudecki LKS Książ
2 JAMAL'S TWINKELING (67) Justyna WOJSZ 67,105
(1)
65,658
(4)
66,579
(2)
66,447
[0%]
(2)
100 PLN
   BWP / BEL / Wałach / 2009 (10) / - / gniada / Rousseau / Dusinda
   Belgia / JMS Sports sp. z o.o.
bpk LOD
3 SIR HAYFIELD (8) Małgorzata KOWALSKA (J.2001) 66,711
(4)
65,000
(6)
66,184
(3)
65,965
[0%]
(3)
 
   HAN. / POL / Ogier / 2007 (12) / DE431310441707 / gniada / Sir Donnerhall / Sandro Hit / Davigna / Davignon
   Niemcy / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
4 FURST AVALON (16) Marek SZCZUR 66,974
(3)
68,158
(1)
68,158
(1)
65,763
[-2%]
(4)
 
   Westf. / POL / Wałach / 2005 (14) / DE441411906205 / kasztanowata / Furst Heinrich / Florestan I / Grafin / General I
   Werner Tacke / Marek Szczur
KJK Szary Michałowice
5 ATTACK WITH ME (68) Jagoda DĄBROWSKA (MJ.1999) 64,079
(6)
66,053
(3)
66,184
(3)
65,439
[0%]
(5)
 
   Hannoveraner / GER / Klacz / 2003 (16) / DE431316774603 / kasztanowata / Weltregent H / Dorothee
   Gretus Buss / PH Attack Roman Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
6 BUTTERFLY (1) Dagmara KOPEĆ 60,395
(7)
63,289
(7)
63,553
(6)
62,412
[0%]
(6)
 
   Niemiecka Sportowa / POL / Klacz / 1999 (20) / DE455870340210 / gniada / Belissimo / Rainbow
   Zbigniew Szumlakowski / Andrzej Sałacki
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
7 DREAMCAT (58) Weronika FRĄCKOWIAK (MJ.2000) 64,474
(5)
65,658
(4)
62,500
(7)
62,211
[-2%]
(7)
 
   KWPN / NED / Wałach / 2010 (9) / - / kara / Dreamcatcher / Zacharel
   - / Weronika Frąckowiak
LKJ Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:09
ZO12/CC-5
18:55 
(09-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO12 / CC-5 / Program Międzynarodowy Intermediate I
(Competition No: ZO12 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Łukasz Dziarmaga - POL ()
M - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DEAN MARTIN (33) Anna MIERZWIŃSKA 73,553
(1)
71,842
(1)
69,737
(1)
71,711
[0%]
(1)
160 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2011 (8) / - / ciemnogniada / Diarado / Pia/ Polydor
   August Poppe / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 DUISO (31) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 68,816
(2)
68,947
(2)
66,974
(2)
68,246
[0%]
(2)
120 PLN
   Oldenburger / GER / Wałach / 2007 (12) / - / ciemnogniada / Duino / Rakete
   HeinrichRamsbrock / Tomasz Modrzejewski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3 GALAPAGOS (36) Katarzyna POPIOŁEK 67,237
(4)
67,500
(3)
65,526
(5)
66,754
[0%]
(3)
80 PLN
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) / 616007610019110 / gniada / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
4 CARDAMON (4) Anna-Maria GAWŁOWSKA 67,368
(3)
65,789
(4)
66,316
(3)
66,491
[0%]
(4)
 
   SP / POL / Ogier / 2009 (10) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Klub Jeździecki Golden Dream
5 HAITI (48) Hanna SUCHAN 66,579
(6)
65,526
(5)
65,263
(6)
65,789
[0%]
(5)
 
   SP / POL / Klacz / 2008 (11) / POL009540059608 / gniada / Aron / Hańcza
   SK Udórz / Bogusław lis
JKS Cwał
6 VICTORY (30) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 66,316
(7)
64,737
(6)
65,658
(4)
65,570
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690080812 / kara / Rock And Roll / Whiskey Girl
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki / SK Ochaby
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
7 STERNIK (49) Hanna SUCHAN 66,184
(8)
63,684
(7)
64,737
(9)
64,868
[0%]
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 (10) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
8 EXPRESSO (59) Izabela KOWALSKA 66,053
(9)
63,421
(8)
65,000
(8)
64,825
[0%]
(8)
 
   SWB / SWE / Wałach / 2009 (10) / 752004040903867 / ciemnogniada / Blacka Coffee / Bellini / Afrodite / Akribori
   Szwecja / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
9 CINNAMON (51) Joanna JAWOR 67,237
(4)
60,395
(10)
63,289
(10)
63,640
[0%]
(9)
 
   Oldenburger / GER / Klacz / 2011 (8) / brak / kasztanowata / Cecotto's As / Tiamo I
   Dajana Nicodem / HERBERT RUDIGER WASSIBAUER
KJ OKOŁY
10 DIAMOND STAR (60) Magdalena LUCHETTA ŁODZIŃSKA 64,868
(10)
61,447
(9)
62,895
(12)
63,070
[0%]
(10)
 
   OLDBG / GER / Wałach / 2009 (10) / DE441410425709 / ciemnogniada / Diamond Hit / Don Schufro / Fabienne / Fernblick
   Niemcy / Magdalena Luchetta Łodzińska
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
11 HARM (69) Michaela SCHWARZOVA 62,368
(12)
60,000
(11)
65,132
(7)
62,500
[0%]
(11)
 
   ČT / CZE / Wałach / 2001 (18) / 000004969 / kasztanowata / Harlow / Zorka
   Lukášová Ilona,Nedakonice, UH, ZLN / Bohdan Schwarz, Karviná
CZE
12 PICADORA (70) Michaela SCHWARZOVA 62,632
(11)
57,895
(12)
63,026
(11)
61,184
[0%]
(12)
 
   Oldenburg / DEU / Klacz / 2008 (11) / - / kasztanowata / Swarowski / Perdella
   Sprehe Albert,49632 Essen,Německo / JK S Team
CZE

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:10
ZR15/L-2R-K
08:00 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR15 / L-2R-K / Program krajowy - ocena stylu jeźdźca (czworobok 20X40m)
(Competition No: ZR15 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
C - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % Wynik (Result)
  GLAMOUR PP (29) Maja KUCHARSKA (Mł.2008) 7,2 68,400  
    DRP / GER / Klacz / 2010 (9) / - / kasztanowata / Hemingway B / Ginger PP
   Niemcy / Andrzej Kucharski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:11
ZO15/D-3
08:10 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO15 / D-3 / Program Międzynarodowy Konkurs Zespołowy Kategoria Dzieci
(Competition No: ZO15 / )

C - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 RAINBOW (74) Julia ROGOWSKA (J.2002) 71,500
(1)
71,667
(1)
72,833
(1)
72,000
[0%]
(1)
 
   Hanowerska / POL / Klacz / 2002 (17) / PZJ LKPZJ/4384/19 / skarogniada / Romancero H / Wenzelskrone
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2 GONZO (47) Magdalena DONIEC (JM.2005) 67,500
(2)
66,000
(2)
67,500
(2)
67,000
[0%]
(2)
 
   SP / POL / Wałach / 2013 (6) / 616009640072113 / gniada / Star Turn / Grenada
   Katarzyna Milczarek / Anna Doniec
JKS Cwał
3 DEISI (66) Aleksandra BŁACHNO (JM.2006) 62,833
(3)
64,833
(3)
65,500
(3)
64,389
[0%]
(3)
 
   SP / POL / Klacz / 2004 (15) / POL009611051404 / gniada / Rulon / Doxa
   GR Jacek Wilczyński / Jacek Błachno
Stowarzyszenie 4You KLUB JEŹDZIECKI WROCŁAW
4 FINEZJA (50) Weronika WIĄCEK (JM.2005) 61,333
(4)
60,833
(5)
62,333
(5)
61,500
[0%]
(4)
 
   Małopolska / POL / Klacz / 2010 (9) / 616006540028010 / gniada / Falkon / Frontera
   Krzysztof Biskup / Małgorzata Wiącek
LKJ Lewada
5 HOPE (46) Laura MAZUREK (JM.2006) 59,667
(6)
61,000
(4)
62,500
(4)
61,056
[0%]
(5)
 
   Hanowerska / GER / Klacz / 2011 (8) / - / kasztanowata / Hochandel / Salamanca
   Klaus Bunger / Mazurek
JKS Cwał
6 PYRUS (37) Alicja KISTOWSKA (MJ.1998) 60,000
(5)
60,000
(6)
60,333
(6)
60,111
[0%]
(6)
 
   SP / POL / Wałach / 2010 (9) / 616009540138510 / gniada / Duran Duran / Pola
   Adam Mazur / Alicja Kistowska
Klub Jeździecki LANDO
7 ANELI (10) Adrianna DOWHA (JM.2005) 59,333
(7)
58,833
(7)
59,833
(7)
59,333
[0%]
(7)
 
   Haflinger / GER / Klacz / 2006 (13) / - / kasztanowata / Alabaster B / Bella Donna
   Urlich Bóker / Stodoła Natalia
Klub Jeździecki Dera

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:12
ZO16/N-7
09:05 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO16 / N-7 / Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Kuców
(Competition No: ZO16 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 LEUNS VELD'S WINSTON (80) Ewa GOLUBIŃSKA (JM.2004) 70,375
69,750
71,000
(1)
71,000
70,000
72,000
(1)
68,750
69,500
68,000
(1)
70,042
69,750
70,333
(1)
 
   WELSH / NLD / Wałach / 2007 (12) / 5280170700825 / inna / Bodo / Leuns Veld's Heidi
   A. Peeters / jarosław Golubiński
KJ Plejada
2 LUNA (78) Natalia GARBOWSKA (JM.2004) 67,125
66,250
68,000
(2)
68,125
66,250
70,000
(2)
66,625
66,250
67,000
(4)
67,292
66,250
68,333
(2)
 
   KUC / POL / Klacz / 2006 (13) / POL 013 69 01149 06 / kara / Nico-K / LUKKA-PONYSPORT
   Stajnia Niwki Bizoń-Zalewska Anna / Wioletta Garbowska
LKJ LEWADA
3 MAMBA (40) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 66,500
66,000
67,000
(4)
66,625
65,250
68,000
(4)
68,625
67,250
70,000
(2)
67,250
66,167
68,333
(3)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 11841 / kara / Top Evita / Makata
   Krzysztof Starosciec / Anna Walczynska
KS Centurion
4 MERCI (41) Maria WALCZYŃSKA-GRACZYK (JM.2006) 67,000
67,000
67,000
(3)
66,750
65,500
68,000
(3)
67,000
67,000
67,000
(3)
66,917
66,500
67,333
(4)
 
   KUC / POL / Klacz / 2005 (14) / 12317 / kasztanowata / Domingo / Marionetka
   Dominik Gronet / Maria Pietrusinska
KS Centurion
5 KADR PONY SPORT (56) Nadia CINAL (JM.2005) 63,125
62,250
64,000
(5)
62,125
61,250
63,000
(5)
64,000
63,000
65,000
(5)
63,083
62,167
64,000
(5)
 
   KUC / POL / Wałach / 2007 (12) / POL013560316307 / kara / NICO-K / KLISZA
   NIEZNANY / JOANNA SŁAWSKA
Klub Jeździecki Lider

PRZEJAZDY TRENINGOWE
 
M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
  HORMON PONYSPORT (7) Kaja KOSZOWSKA (J.2002) 68,375
66,750
70,000
67,250
64,500
70,000
67,500
67,000
68,000
67,708
66,083
69,333
 
   KUC / POL / Wałach / 1999 (20) / - / tarantowata / Waron / Hurta
   Małgorzata Koszowska / Małgorzata Koszowska
LKJ Lewada

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:13
ZR20/C-3
09:15 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZR20 / C-3 / Program Międzynarodowy Konkurs Indywidualny ME Juniorów
(Competition No: ZR20 / )

C - Eliza Skórczyńska - POL ()
E - Ewa Zaręba - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % Wynik (Result)
1 MORNING SUN (89) Katarzyna POPIOŁEK 68,158
(1)
66,579
(1)
67,368
[0%]
(1)
 
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690078412 / gniada / Rock And Roll / Mystic Princess
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2 GOLD QUATERBACK (64) Ewelina GOS 64,474
(2)
64,342
(2)
64,408
[0%]
(2)
 
   WLKP / POL / Ogier / 2011 (8) / - / kasztanowata / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Stadnina Koni Dębno
3 UNITED FADO (54) Anna WOŹNICA 62,237
(3)
62,632
(3)
62,434
[0%]
(3)
 
   Hanowerska / GER / Wałach / 2012 (7) / - / gniada / United / Wera
   Anne-D, DR. Fritz Winzer / Anna Woźnica
TS "Kuźnia" Rybnik

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:14
ZO17/C-4
10:45 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO17 / C-4 / Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Juniorów
(Competition No: ZO17 / )

C - Ewa Zaręba - POL ()
E - Izabela Popławska-Szostak - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DA CAPO 163 (73) Julia ROGOWSKA (J.2002) 71,500
71,000
72,000
(1)
73,000
70,000
76,000
(1)
70,500
70,000
71,000
(1)
71,667
70,333
73,000
(1)
150 PLN
   Hanowerska / DEU / Wałach / 2004 (15) / - / kara / De Niro / Caprice
   Niemcy / Piotr Rogowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
2 KEISER RUBIN (6) Małgorzata MALKUSCH (J.2001) 68,625
67,250
70,000
(2)
66,125
66,250
66,000
(2)
68,625
68,250
69,000
(2)
67,792
67,250
68,333
(2)
 
   Oldenburg / POL / Wałach / 2011 (8) / - / kasztanowata / Kaiser Franz / Hauptstuttbuch Rosaria
   Witold Pietrzyk / Małgorzata Malkusch
LKJ Lewada
3 QUIRIN 9 (61) Magdalena TOMKÓW-BEDNARSKA 61,875
60,750
63,000
(3)
62,875
61,750
64,000
(3)
63,875
62,750
65,000
(3)
62,875
61,750
64,000
(3)
 
   BAVAR / GER / Ogier / 2000 (19) / PZJ:K009982 / ciemnogniada / Quartier Latin / Quattro B / Phantasie / Rolando
   Anton Willkommer / Barbara Guniewicz
WLKS Krakus Kr. Swoszowice

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:14
ZO18/CC-6
11:30 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO18 / CC-6 / Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką ME Młodych Jeźdźców
(Competition No: ZO18 / )

C - Łukasz Dziarmaga - POL ()
E - Marek Ruda - POL ()
M - Eliza Skórczyńska - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 FURST AVALON (16) Marek SZCZUR 67,875
66,750
69,000
(1)
71,125
69,250
73,000
(1)
71,875
70,750
73,000
(1)
70,292
68,917
71,667
(1)
170 PLN
   Westf. / POL / Wałach / 2005 (14) / DE441411906205 / kasztanowata / Furst Heinrich / Florestan I / Grafin / General I
   Werner Tacke / Marek Szczur
KJK Szary Michałowice
2 ATTACK WITH ME (68) Jagoda DĄBROWSKA (MJ.1999) 66,625
65,250
68,000
(2)
67,750
67,500
68,000
(2)
67,625
67,250
68,000
(2)
67,333
66,667
68,000
(2)
 
   Hannoveraner / GER / Klacz / 2003 (16) / DE431316774603 / kasztanowata / Weltregent H / Dorothee
   Gretus Buss / PH Attack Roman Dąbrowski
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3 SIR HAYFIELD (8) Małgorzata KOWALSKA (J.2001) 64,750
62,500
67,000
(3)
65,625
64,250
67,000
(3)
67,250
65,500
69,000
(3)
65,875
64,083
67,667
(3)
 
   HAN. / POL / Ogier / 2007 (12) / DE431310441707 / gniada / Sir Donnerhall / Sandro Hit / Davigna / Davignon
   Niemcy / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry

  Sędzia główny
(President of Ground Jury):


Łukasz Dziarmaga
 

 

HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)



 
HZOiR-A

Zakrzów, 08-10.03.2019
Wydruk: 12-03-2019 12:48:15
ZO19/CC-7
12:15 
(10-03-2019)
HUBERTUS 2.5.0.0 PREMIUM - System Obsługi Zawodów Konnych - www.ZawodyKonne.com (LKJ Lewada Zakrzów, H2-012017-1)
Wyniki konkursu (Results)
Konkurs nr: ZO19 / CC-7 / Program Międzynarodowy Konkurs Dowolny z Muzyką Intermediate I
(Competition No: ZO19 / )

C - Łukasz Dziarmaga - POL ()
E - Eliza Skórczyńska - POL ()
M - Marek Ruda - POL ()

M-ce (Place)
Rank
Nazwa konia (numer)
Horse (Show reg. No)
Rasa/Kraj ur./Płeć/Rok ur./Paszport/Maść
Ojciec/Matka/Hodowca/Właściciel

Stud Book init./Country of birth/Sex/Year of birth/Passport/Color Code/Father/Mother/Breeder/Owner
Zawodnik
Rider
Klub
Club
Ujeżdżenie (Dressage) Nagroda
Prize
C % E % M % Wynik (Result)
1 DEAN MARTIN (33) Anna MIERZWIŃSKA 77,250
76,500
78,000
(1)
72,375
71,750
73,000
(1)
75,500
75,000
76,000
(1)
75,042
74,417
75,667
(1)
180 PLN
   Westfalska / POL / Wałach / 2011 (8) / - / ciemnogniada / Diarado / Pia/ Polydor
   August Poppe / Anna Łukasik i Jacek Kuźma
KS Pegaz
2 VICTORY (30) Żaneta SKOWROŃSKA-KOZUBIK 71,875
70,750
73,000
(2)
70,000
69,000
71,000
(2)
71,750
70,500
73,000
(2)
71,208
70,083
72,333
(2)
140 PLN
   SP / POL / Klacz / 2012 (7) / 616009690080812 / kara / Rock And Roll / Whiskey Girl
   Andrzej Sałacki / Andrzej Sałacki / SK Ochaby
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
3 CARDAMON (4) Anna-Maria GAWŁOWSKA 67,875
65,750
70,000
(4)
68,625
68,250
69,000
(3)
69,500
68,000
71,000
(3)
68,667
67,333
70,000
(3)
100 PLN
   SP / POL / Ogier / 2009 (10) / 616009610110309 / gniada / Pegasus HB / Flemmingh / Chanel / Compliment
   Anna-Maria Gawłowska / Anna-Maria Gawłowska
Klub Jeździecki Golden Dream
4 EXPRESSO (59) Izabela KOWALSKA 68,000
67,000
69,000
(3)
68,375
68,750
68,000
(4)
66,250
65,500
67,000
(7)
67,542
67,083
68,000
(4)
 
   SWB / SWE / Wałach / 2009 (10) / 752004040903867 / ciemnogniada / Blacka Coffee / Bellini / Afrodite / Akribori
   Szwecja / GR Kowalski S.J.
Silesia Dressage Club Tarnowskie Góry
5 GALAPAGOS (36) Katarzyna POPIOŁEK 66,500
65,000
68,000
(6)
66,000
66,000
66,000
(8)
69,250
67,500
71,000
(4)
67,250
66,167
68,333
(5)
 
   Wielkopolska / POL / Wałach / 2010 (9) / 616007610019110 / gniada / Quaterback / Gracja
   Stadnina Koni Dębno / Stadnina Koni Dębno
Ludowy Klub Jeździecki Lewada
6 HAITI (48) Hanna SUCHAN 67,875
66,750
69,000
(4)
66,250
65,500
67,000
(7)
66,375
65,750
67,000
(6)
66,833
66,000
67,667
(6)
 
   SP / POL / Klacz / 2008 (11) / POL009540059608 / gniada / Aron / Hańcza
   SK Udórz / Bogusław lis
JKS Cwał
7 STERNIK (49) Hanna SUCHAN 65,250
62,500
68,000
(7)
66,750
65,500
68,000
(6)
68,125
67,250
69,000
(5)
66,708
65,083
68,333
(7)
 
   SP / POL / Wałach / 2009 (10) / 616009610218709 / ciemnogniada / Contendor / Stella
   SK Racot / Krzysztof Suchan
JKS Cwał
8