Otwarty Halowy Puchar Śląska w Ujeżdżeniu i HZRiT Zbrosławice 2019

5-7 kwietnia 2019 

WYNIKI ZAWODÓW 

 

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Seniorów 

Miejsce

Zawodnik Koń (nr startowy) C-1 2019 (8) C-2 2019 (18) C-4 (28) Wynik łączny
1 Anna Woźnica United Fado 65.931% 64.009% 67.750% 197.690%
2 Magdalena Tomków-Bednarska Quirin 9 64.412% 64.640% 64.125% 193.177%
3 Maciej Wiórek Nixon 64.853% 61.532% 62.875% 189.260%
4 Anna Czeluśniak Antares 60.588% 61.167% 64.667% 186.422%
5 Ewa Szafran Iskra 58.814% 57.388% 57.708% 173.910%
6 Paulina Selega Wiedźmin x 56.081% x 56.081%

 

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów 

 

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) N-5 (5) N-6 (15) N-7 (25) Wynik łączny
1 Larysa Haberstroh Claire LG 58.286% 61.788% 47.250% 167.324%

 

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych 

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) D-1 (4) D-2 (14) D-3 2019 (24) Wynik łączny
1 Marta Gąsienica-Roj Aparadżita 62.884% 61.000% 60.222% 184.106%
2 Daria Feliks Szalony Chicco 63.269% 60.889% 58.333% 182.491%
3 Weronika Tokarska Euforia 58.077% 60.445% 54.889% 173.411%

 

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Juniorów Młodszych (do lat 15) na Kucach

 

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) P-6 (2) P-3 (12) P-4 (22) Wynik łączny
1 Marta Gąsienica-Roj Denaro PP 66.500% 67.375% 66.932% 200.807%
2 Nadia Cinal KADR PONYSPORT 61.750% 65.000% 64.660% 191.410%
3 Maria Kulawiak Buttini 59.850% 61.500% 62.159% 183.509%
4 Oliwia Stolarska VISTA PONYSPORT 57.000% 62.500% 61.704% 181.204%

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Młodzików (dzieci w wieku 9-12 lat) na Kucach

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) L-6 RK (1) L-1 RK (11) L-2 RK (21) Wynik łączny
1 Emilia Rupka Waćpan-O 61.750% 61.750% 62.700% 186.200%
2 Katarzyna Wójcik Księżniczka 57.000% 59.850% 59.850% 176.700%
3 Hanna Kuc Koekoekshof Rosalyn Eliminacja 60.800% 61.750% 122.550%

 

 Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska w kat. OPEN

 

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) D-1 (6) P-1 (16) P-2 (26) Wynik łączny
1 Jolanta Tarczyńska Checkpoint 67.980% 66.600% 65.682% 200.262%
2 Marta Niedźwiedź Maja 65.866% 64.300% 63.409% 193.575%
3 Aleksandra Sobik Rosa 63.634% 63.800% 63.182% 190.616%
4 Andżelika Markwa Molia L 62.923% 62.700% 64.242% 189.865%
5 Katja Miąso DRAGON 61.538% 60.100% 57.288% 178.926%
6 Anna Grzywa Bernies Solid Star 60.096% 61.400% 57.424% 178.920%
7 Karolina Heba Sex With Ex x 62.900% 62.348% 125.248%
8 Maria Wiórek Heliopolis x 66.600% x 66.600%
9 Małgorzata Miąso MEFISTO 62.788% x x 62.788%
10 Marta Czachor Harnaś x 61.000% x 61.000%

 

Halowe Otwarte Mistrzostwa Śląska Amatorów

Miejsce Zawodnik Koń (nr startowy) L-2 (3) L-3 (13) L-4 (23) Wynik łączny
1 Nelly Oriard Arabika 60.454% 61.818% 60.790% 183.062%
2 Emilia Budarczyk Emil 61.023% 60.341% 60.921% 182.285%
3 Małgorzata Merta Ataman 59.318% 60.114% 58.816% 178.248%
4 Oliwia Lentowicz Baster 58.296% 59.772% 58.552% 176.620%
5 Nadia Pasieka Black Little Coffe 59.091% 56.591% 59.210% 174.892%
6 Agata Leszczyńska Ida 55.454% 59.659% 59.079% 174.192%
7 Marta Kraska Wadi Chan 52.568% 58.864% 59.763% 171.195%
8 Patrycja Kościańska Bryza 53.182% 56.022% 55.158% 164.362%
9 Karolina Welenc Amber 46.136% 55.909% 56.448% 158.493%
10 Marek Wojciechowski Rosa x x 56.737% 56.737%
11 Martyna Bieniek Aniołek 54.659% x x 54.659%

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

ZR Poczernin 26-28.07

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

ZR Baborówko 27-28.07 

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

ZR Żywiec 3-4.08

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 17-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł