Golden Dressage Cup 2019 - II eliminacje, eliminacje OOM Koryta 15-16 czerwca 2019 

WYNIKI / ARKUSZE 

fot. Magda Pocztowska 

eOMM DK wygrywa Julia Rozesłańska z SKJ Bajardo 

 

Julia Rozesłanska najlpesza w eOMM na DK.

 

 WYNIKI KOŃCOWE eOOM 2019 DK 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik  
I dzień            II dzień            III dzień                        końcowy
1
SATURN (17) 
66,410
(1)
67,889
(1)
67,389
(1)
201,688  
2
HANNIBAL (103) 
65,641
(2)
65,833
(2)
65,556
(2)
197,030  
3
GASPAR (46) 
65,641
(2)
65,167
(4)
65,389
(3)
196,197  
4
LEGERETE 2 (18) 
65,192
(5)
65,778
(3)
64,444
(5)
195,414  
5
ALEGOR (42) 
65,449
(4)
64,111
(7)
64,222
(6)
193,782  
6
ANASTAZJA (71) 
65,128
(6)
63,611
(9)
64,500
(4)
193,239  
7
ESPARTO (60) 
60,962
(13)
63,889
(8)
64,222
(6)
189,073  
8
FRANCIS (90) 
63,397
(8)
64,222
(5)
60,778
(9)
188,397  
9
BONITA-LOXLEY (37) 
62,692
(10)
61,556
(10)
62,444
(8)
186,692  
10
JOEP (55) 
61,538
(12)
60,444
(12)
57,778
(10)
179,760  
11
IZIS KL (87) 
60,256
(14)
61,111
(11)
54,778
(11)
176,145  
12 62,885
(9)
57,889
(13)
54,111
(12)
174,885  
13
DIRE STRAITS (89) 
64,295
(7)
64,222
(5)
ELI 128,517  
14
HELIOS (21) 
61,923
(11)
    61,923  
 

 

 

 eOOM na kucach wygrywa Weronika Lewandowska z KS Centurion 

Weronika Lewandowska - zwyciężczyni eOOM  w Korytach na kucach fot. Magda Pocztowska 

 

WYNIKI KOŃCOWE eOOM Kuce 
 
M-ce Zawodnik Koń Wynik  
I dzień        II dzień         III dzień                    końcowy
1 68,403
(2)
68,333
(1)
66,742
(2)
203,478  
2
MUPPET (47) 
69,097
(1)
67,583
(2)
66,591
(3)
203,271  
3 65,764
(5)
67,083
(3)
67,652
(1)
200,499  
4 68,333
(3)
64,667
(5)
66,439
(4)
199,439  
5
KELPIE (70) 
67,222
(4)
65,167
(4)
64,924
(6)
197,313  
6
TOUAREG (15) 
63,667
(7)
64,167
(6)
65,909
(5)
193,743  
7
ANGEL QUEEN (84) 
65,208
(6)
62,833
(9)
62,652
(7)
190,693  
8
TICET (27) 
62,014
(10)
62,917
(8)
61,667
(8)
186,598  
9
HAROLD (75) 
62,639
(9)
61,250
(11)
61,439
(9)
185,328  
10 61,514
(11)
61,917
(10)
59,924
(10)
183,355  
11
KALINKA (65) 
61,097
(12)
63,417
(7)
58,788
(12)
183,302  
12
CANDY (88) 
63,056
(8)
59,417
(12)
57,348
(13)
179,821  
13 60,625
(13)
52,583
(13)
59,848
(11)
173,056  
14
PATI BH (24) 
55,625
(14)
52,250
(14)
51,894
(14)
159,769  
 

 

 

Wrzuć na Facebooka
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
   
ONLINE STORE
EQUI FASHION

 

 

 

 
 
 
 
KALENDARZ
PROPOZYCJE
 
 

 

 

 

LIPIEC 

CDI  / MP Radzionków 05-07.07.2019

 

ZR Koryta 13-14.07

 

 

ME J / Dz / MJ San Giovanni in Marignano ITA  24-28.07.2019 

wyniki 

 

 

ZR Poczernin 26-28.07

propozycje

 

 

ZR Aromer 27-28.07

 

 

OOM Drzonków 26-28.07

 

 

 

SIERPIEŃ 

 

 

MŚMK ERmelo 1-4.08 

 

 

ZO / Sportowy CHampionat Koni Ujeżdżeniowych Solec Kujawski 02-04.08.

 

ZO Solec Kujawski  2-4.08

 

 

ZR Moszna 10-11/08 

 

 

ZR Aromer 10-11.08

 

 

ZO ZR Rybnica 09- 11.08

 

 

ME Pony - Strzegom POL 15-18.08.

 

 

ZR Łopuchowo 17.08

 

 

Mistrzostwa Małopolski Facimiech 16-18.08. 

 

 

ME Seniorów - Rotterdam  NED 19-25.08.2919

 

 

CDN Drzonków 23-25.08

 

 

ZT Stary Adamów 25.08 

 

 

ZO / Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Koryta 30.08-01.09. 

 

Mistrzostwa Dolnego Śląska Rybnica 30.08-01.09

 

Mistrzostwa Lubelszczyzny Pólko 30.08-01.09

 

MR Zagozd 31.08

 

 

WRZESIEŃ 

 

CDN Wierzbna Biały Las  06-08.09.

 

Mistrzostwa WLKP Leszno 14-15.09. 

 

MWiM amatorów / kuce Koryta 14.015.09 

 

 

ZR Żywiec 14-15.09 

 

 

MPMK Strzegom 19-22.09. 

 

 

ZR  Aromer  28-29.09

 

 

MP Para Sopot 27-29.09

 

 

 

PAŹDZIERNIK 

HZO Leszno 04-06.10.

CDI Zakrzów 25-27.10.

HZR Biały Las 27.10.

HOMŚ Zbrosławice 26-28.10 

 

 

 

LISTOPAD

MP Para  Sopot 2-3.11.2019

ZR Żywiec 9-10.11

HZO Zakrzów 15-17.11.2019 

HZO Poczernin 22-24.11.2019

CDN Poznań Cavaliada 28.11.-01.12.201

 

GRUDZIEŃ

13-15.12 Zbrosławice HPP Poł